Business School Netherlands, Nigeria

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Przegląd

Business School Netherlands Nigeria (BSNN) została założona w październiku 2003 r. Jako dostawca usług edukacyjnych w Nigerii. Ta specjalistyczna szkoła biznesu rygorystycznie stosuje metodologię uczenia się naukowego określaną jako "uczenie się przez działanie".

Intencją Action Learning jest wspieranie szkolnictwa wyższego w nauczaniu zarządzania; oraz ułatwi rozwój umiejętności, wiedzy, możliwości badawczych i zdolności kierownictwa afrykańskich organizacji w zakresie problemów, perspektyw i wyzwań stojących przed ich własnymi organizacjami.

Programy oferowane przez Business School Netherlands Nigeria mają wewnętrzny charakter metodologii Action Learning i okazały się jednym z kluczowych czynników, które sprawiły, że obecna pozycja szkoły biznesowej jest wiodącym dostawcą studiów MBA, uznawanym w Europie i cieszącym się dużym uznaniem. odpowiednie podejście do skutecznego rozwoju zarządzania.

Organizacja

Do tej pory BSNN ma dwadzieścia trzy zestawy studentów MBA w Ota i Abudży i ponad 400 uczestników w 2 lub 3-dniowych programach do nauki zarządzania uczeniem się Action (zwanych również klasami magisterskimi) i ponad 14 studentami w 6-miesięcznym Zarządzaniu Program rozwoju kompetencji.

Wizja i misja

Wizja BSN Nigeria ma być globalnym dostawcą ekscytująco różnych doświadczeń edukacyjnych, które umożliwiają menedżerom uczenie się szybciej niż dominujące tempo zmian, podczas gdy misją jest przyczynianie się do wyższej edukacji w zakresie uczenia się zarządzania; oraz ułatwi rozwój umiejętności, wiedzy, możliwości badawczych i zdolności kierownictwa afrykańskich organizacji w zakresie problemów, perspektyw i wyzwań stojących przed ich własnymi organizacjami.

Pracownicy

Osoby pracujące w Business School Netherlands są bardziej niż entuzjastycznie nastawione do stosowania metodologii Action Learning w swoim codziennym środowisku. Każdego dnia członkowie personelu chcą się rozwijać, aby zapewnić, że jako organizacja utrzymujemy najwyższą pozycję wśród najlepszych dostawców MBA.

Lokalizacje

Lagos

Address
8 Adekunle Fajuyi Way, Ikeja GRA
Lagos, Lagos, Nigeria