Przeczytaj oficjalny opis

Przegląd

Business School Netherlands Nigeria (BSNN) została założona w październiku 2003 r. Jako dostawca usług edukacyjnych w Nigerii. Ta specjalistyczna szkoła biznesu rygorystycznie stosuje metodologię uczenia się naukowego określaną jako "uczenie się przez działanie".

Intencją Action Learning jest wspieranie szkolnictwa wyższego w nauczaniu zarządzania; oraz ułatwi rozwój umiejętności, wiedzy, możliwości badawczych i zdolności kierownictwa afrykańskich organizacji w zakresie problemów, perspektyw i wyzwań stojących przed ich własnymi organizacjami.

Programy oferowane przez Business School Netherlands Nigeria mają wewnętrzny charakter metodologii Action Learning i okazały się jednym z kluczowych czynników, które sprawiły, że obecna pozycja szkoły biznesowej jest wiodącym dostawcą studiów MBA, uznawanym w Europie i cieszącym się dużym uznaniem. odpowiednie podejście do skutecznego rozwoju zarządzania.

Organizacja

Do tej pory BSNN ma dwadzieścia trzy zestawy studentów MBA w Ota i Abudży i ponad 400 uczestników w 2 lub 3-dniowych programach do nauki zarządzania uczeniem się Action (zwanych również klasami magisterskimi) i ponad 14 studentami w 6-miesięcznym Zarządzaniu Program rozwoju kompetencji.

Wizja i misja

Wizja BSN Nigeria ma być globalnym dostawcą ekscytująco różnych doświadczeń edukacyjnych, które umożliwiają menedżerom uczenie się szybciej niż dominujące tempo zmian, podczas gdy misją jest przyczynianie się do wyższej edukacji w zakresie uczenia się zarządzania; oraz ułatwi rozwój umiejętności, wiedzy, możliwości badawczych i zdolności kierownictwa afrykańskich organizacji w zakresie problemów, perspektyw i wyzwań stojących przed ich własnymi organizacjami.

Pracownicy

Osoby pracujące w Business School Netherlands są bardziej niż entuzjastycznie nastawione do stosowania metodologii Action Learning w swoim codziennym środowisku. Każdego dnia członkowie personelu chcą się rozwijać, aby zapewnić, że jako organizacja utrzymujemy najwyższą pozycję wśród najlepszych dostawców MBA.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

EMBA

Business School Netherlands, Nigeria

Nasz program Action Learning Executive MBA obejmuje specjalistów od kadry kierowniczej niższego szczebla z różnych stanów Nigerii i sektorów gospodarki. ... [+]

Przegląd

Nasz program Action Learning Executive MBA obejmuje specjalistów od kadry kierowniczej niższego szczebla z różnych stanów Nigerii i sektorów gospodarki.

Zarys programu Executive MBA

Program Executive MBA prowadzony jest w języku angielskim z solidnym zespołem Wydziału Międzynarodowego i metodologii Action Learning.

Zarządzanie bez granic

Executive MBA pomaga w usprawnianiu wyzwań związanych z pracą z realnym rozwiązaniem za pomocą metodologii Action Learning. Elastyczność jest kluczem; Jako szkoła biznesu rozumiemy potrzebę ciągłego rozwoju i szkolenia na najwyższym poziomie, a także wiemy, że czas ma kluczowe znaczenie w naszym codziennym życiu. W ten sposób aktywujesz warsztaty raz na kwartał od piątku do niedzieli, zapewniając minimalną ingerencję w codzienną pracę.... [-]

Nigeria Lagos
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
Zaoczne
24 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku