Steinbeis School Of International Business And Entrepreneurship (SIBE)

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Test Wyższa Szkoła Biznesu i Przedsiębiorczości INTERNATIONAL (SIBE) jest międzynarodowym Business & Law School w Steinbeis University Berlin (SHB) i jest kierowany przez Prof. Werner G. Faix i Stefanie Kisgen. SIBE jest udany transfer wiedzy i systematyczny Budowanie kompetencji między nauką a przemysłem, To koncentruje się na przedsiębiorstwach, organizacjach i administracji publicznej oraz właściwego, przedsiębiorczego myślenia i działania w skali globalnej wysokie potencjały.

Zapewniamy naszych projektów innowacyjnych i nasze wysokie potencjały w naszych firmach partnerskich na rzecz wzrostu gospodarczego i globalizacji - a dla właściwego zarządzania i młodszych menedżerów. Dążymy do sukcesu naszych firm partnerskich, a tym samym sukces naszych uczestników. Twój sukces jest naszym sukcesem!

Z programów magisterskich od 1994 roku, obecnie ma około 600 studentów, ponad 3000 udanych absolwentów i ponad 350 firm partnerskich, które SIBE jest najlepszym źródłem informacji dla rozwoju i globalizacji w sieci Steinbeis.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Online MA » Widzieć Law Magister prawa (LLM) »

Kontakt

Steinbeis Hochschule Berlin

Adres Kalkofenstr. 53
D-71083 Herrenberg, Baden-Württemberg, Niemcy
Strona internetowa https://sibe-edu.com/programs/
Telefon +49 (0) 7032 / 94 58 0.