Przeczytaj oficjalny opis

Renewables Academy AG (RENAC) siedzibą w Berlinie w Niemczech jest jednym z wiodących międzynarodowych dostawców usług szkoleniowych i budowania potencjału w zakresie energii odnawialnej i efektywności energetycznej. Od naszego założenia w styczniu 2008 roku ponad 4500 uczestników z ponad 135 krajów na całym świecie skorzystało z naszej wiedzy w zakresie technologii, finansowania, zarządzania i rozwoju rynku zielonej energii.

Nasze usługi obejmują:

  • Stopnie magisterskie
  • Indywidualne szkolenia otwarte i otwarte online
  • Szkolenia dostosowane do potrzeb
  • Usługi w zakresie budowania potencjału: ocena potrzeb przepustowości, materiały szkoleniowe, szkolenie trenerów, centra szkoleniowe pod klucz, gwarancja jakości
  • Doradztwo: eksperci ds. Misji międzynarodowych i organizacji delegacji

Stopnie magisterskie

We współpracy z Beuth University for Applied Science Berlin, RENAC prowadzi program studiów na odległość: MBA Renewables .

Beuth University of Applied Science Berlin jest państwowym uniwersytetem, który oferuje ponad 70 akredytowanych programów studiów w zakresie inżynierii, nauk i administracji biznesu. Ma ponad 30-letnie doświadczenie w prowadzeniu programów nauczania na odległość.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MBA

Renewables Academy AG (RENAC)

Magister online MBA Renewables zapewnia Master of Business Administration z naciskiem na energię odnawialną i efektywność energetyczną. ... [+]

Uniwersytet Nauk Stosowanych w Beuth Berlin i Renewables Academy (RENAC) wspólnie oferują pierwszy program nauczania na odległość z szansą uzyskania tytułu Master of Business Administration na temat energii odnawialnej i efektywności energetycznej - MBA Renewables.

Program łączy wiedzę ekonomiczną, techniczną, prawną, polityczną i organizacyjną dostosowaną do sektorów energii odnawialnej i efektywności energetycznej. Dzięki holistycznemu podejściu uczniowie zyskują przegląd i zrozumienie:

różne technologie RE, ich zastosowania i zaletymiędzynarodowa polityka energetycznamechanizmy wsparcia dla technologii zielonej energiijak korzystać z tych technologii z zyskiem w branży... [-]
Niemcy Berlin
Październik 2019
Język angielski
Zaoczne
5 semestry
Online
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku
Location address
Renewables Academy AG
Schönhauser Allee 10-11

Berlin, Berlin, 10119 DE