Przeczytaj oficjalny opis

Ogłoszenie publiczne uniwersytetu

Statuty mają być publikowane przez uniwersytety na własną odpowiedzialność. Należy przestrzegać przepisów rozporządzenia w sprawie ogłoszenia statutu uniwersyteckiego (HSchBekV) z dnia 4 listopada 1993 r. (GVBl s. 848), zmienionego rozporządzeniem z dnia 15 grudnia 2004 r. (GVBl, str. 580).

Statut zostaje złożony przez rezygnację zgodnie z § 2 HSchBekV. Uniwersytet Nauk Stosowanych Kempten zdefiniował następującą procedurę:

Składanie odbywa się odpowiednio w salach biblioteki (87435 Kempten, Bahnhofstrasse 61) i może tam być do ogólnego czasu otwarcia (pon., Wt.

Ponadto Statut zostanie opublikowany na stronach internetowych Kempten University of Applied Sciences.

podpisane.
C. Herrmann
- Kanclerz -

Uwaga od kierownictwa uczelni:

Publikacja tych przepisów służy szybkiemu wyszukiwaniu informacji. Gwarancja na poprawność nie może zatem zostać przyjęta. Oficjalne ogłoszenie nie jest zastępowane przez te strony internetowe, jedynie oficjalna wersja jest autorytatywna i prawnie wiążąca.

Inspekcję oficjalnej wersji można również wykonać w bibliotece. Od 1 stycznia 2005 r. Statut uczelniany jest publikowany wyłącznie w Internecie, tj. Na stronie internetowej uczelni. Oryginalne wersje statutów można przeglądać w bibliotece Uniwersytetu Nauk Stosowanych w Kempten.

Liczby - Dane - Fakty

Uniwersytet Nauk Stosowanych Kempten jest jedyną uczelnią państwową w Allgäu, która oferuje wykładowców akademickich z dziedziny inżynierii, administracji biznesu i turystyki, informatyki i multimediów, a także nauk społecznych i zdrowotnych. Od powstania w 1977 roku instytucja edukacyjna na obrzeżach Alp stale się rozwija.

Każdego roku kilka tysięcy kandydatów składa wniosek o miejsce w Kempten. Około 6000 studentów jest obecnie zapisanych na 18 programów studiów licencjackich i 14 magisterskich . W wykładach uczestniczy ponad 140 profesorów , wspieranych przez około 200 wykładowców z sektora prywatnego. Począwszy od tymczasowego budynku początkowego, w Bahnhofstraße wybudowano kampus uniwersytecki o powierzchni 53 000 m² z nowoczesnymi budynkami dydaktycznymi, laboratoriami, biblioteką i stołówką. Około 200 nienaukowych pracowników utrzymuje działalność uniwersytetu w administracji, wydziałach i laboratoriach.

Specjalny profil Uniwersytetu Nauk Stosowanych Kempten obejmuje szeroką , dobrze ugruntowaną edukację na kilku studiach licencjackich o umiarkowanej specjalizacji w daniu głównym. Szczególną troską jest praktyczne znaczenie i internacjonalizacja .

Zróżnicowana współpraca biznesowa stanowi podstawę do badań zorientowanych na zastosowanie. Ponad 80 uniwersytetów partnerskich na całym świecie pozwala na część studiów za granicą.

Wydziały Uniwersytetu w Kempten

Uniwersytet Nauk Stosowanych Kempten dzieli się na centralny obszar sześciu wydziałów. Tworzą one podstawowe jednostki organizacyjne uczelni, aw szczególności zapewniają oferowane kursy. Twoje programy studiów są podzielone na kierunki Business Administration

Programy prowadzone przez:
Język angielski
Niemiecki

Ta szkoła oferuje również:

MBA

Professional School of Business & Technology

Szukasz elastycznego i zorientowanego na praktykę programu MBA, który wspiera Cię w Twojej karierze? The Kempten MBA International Business Management ... [+]

Kierownictwo i młodzi profesjonaliści

Szukasz elastycznego i zorientowanego na praktykę programu MBA, który wspiera Cię w Twojej karierze? The Kempten MBA International Business Management

cechy szczególneJakość: Oprócz re-akredytacji FIBAA z 2011 r. Kempten MBA otrzymał międzynarodową akredytację EPAS w czerwcu 2015 r. Więcej informacjiUnikalny program rozwoju przywództwa: w naszym MBA International Business ManagementTempo kariery: Celem programów MBA jest nauczenie aktualnej wiedzy na temat zarządzania, aby wspierać karierę lidera. Jesteśmy zaangażowani w ten cel od ponad 15 lat. Nasze regularne badania statystyczne pokazują, że do 70% naszych studentów robi karierę w okresie od 2 do 3 lat od rozpoczęcia studiów.Focus międzynarodowy: Program prowadzony jest wyłącznie w języku angielskim. Pobyt za granicą w RPA, Tajlandii lub Australii stanowi integralną część badania. Ponadto międzynarodowi studenci i wykładowcy wzbogacają treść wykładu swoimi doświadczeniami.Badanie struktury i struktury... [-]
Niemcy Kempten
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski,Niemiecki
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 - 4 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku