Kellogg-WHU Executive MBA Program

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited

WHU - Otto Beisheim School of Management, prywatnej uczelni znajduje się w pobliżu Koblencji Vallendar, była pierwszą szkołą w Niemczech oferują na kierunku administracji biznesowej podkreślając strategiczne kierownictwo korporacji. Szkoła widzi swoją główną misję w kształceniu ogólnym menedżerów i przedsiębiorców, którzy mogą opanować wiele miejsc pracy. WHU jest prawdziwie międzynarodowy. W ciągu ostatnich dwudziestu lat, WHU ustanowiła na całym świecie, unikalną sieć współpracy z ponad 140 uniwersytetów ze wszystkich kontynentów. Był to pierwszy niemiecki uniwersytet, aby otrzymać akredytację EQUIS (1998).

Kellogg School of Management na Northwestern University jest powszechnie uznawany za jednego z najlepszych szkół absolwent biznesowych w Stanach Zjednoczonych. Założona w 1908 roku w Chicago, Kellogg pionierem teorii, że zasady zarządzania przedsiębiorstwem może być stosowane do każdego typu organizacji. Kellogg jest zobowiązana do utrzymywania wysokich standardów doskonałości akademickiej. Kellogg jest jednym z pierwszych absolwentów szkół biznesowych w celu opracowania kompleksowych programów edukacyjnych dla połowy kariery i kadry kierowniczej.

Kellogg-WHU Executive MBA jest konsekwentnie w rankingu jednego z najlepszych programów EMBA w Europie. Stopień oferowanych wspólnie przez WHU-Otto Beisheim School of Management, Vallendar i Kellogg School of Management, USA. To prestiżowe studia integruje wszystkich dyscyplin kierownicze, koncentrując się na syntezie amerykańskich i europejskich stylów zarządzania.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
  • Niemiecki

Widzieć EMBA »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

EMBA

Globalny program wykonawczy mba

Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 2 lat September 2019 Niemcy Vallendar Düsseldorf Baden-Baden + 2 więcej

Kellogg-WHU Executive MBA jest przeznaczony dla menedżerów, którzy starają się stać się bardziej skutecznymi i odpowiedzialnymi liderami w dzisiejszym wysokim ciśnieniu konkurencji otoczenia. [+]

Program Kellogg-WHU Global Executive MBA jest dobrze ugruntowanym i prestiżowym programem, który utrzymuje pozycję dominującą w top 20 programach EMBA na całym świecie i 10 najlepszych programach EMBA w Europie w rankingu Financial Times. Program korzysta zarówno z amerykańskiego, jak i europejskiego know-how w zakresie zarządzania za pośrednictwem partnerstwa pomiędzy szkołą zarządzania Kellogg, uniwersytetem Northwestern University w Stanach Zjednoczonych i WHU Otto Beisheim School of Management w Niemczech. Celem programu jest zapewnienie przyszłym menedżerom wyższego szczebla narzędzi niezbędnych do skutecznego prowadzenia organizacji w złożonym środowisku biznesowym. Program kładzie silny nacisk na przywództwo zespołu, rozwój osobisty i międzynarodowy poprzez pracę w grupie, coaching i moduły globalne. Absolwenci zdobywają wspólny tytuł MBA z Kellogg School of Management, Northwestern University i WHU Otto Beisheim School of Management i korzystają z silnej globalnej sieci absolwentów nawet po ukończeniu studiów. Struktura Kellogg-WHU Global Executive MBA pozwala kadry kierowniczej kontynuować pracę, aktywnie uczestnicząc w programie. Studenci mają możliwość natychmiastowego wykorzystania nowych umiejętności w miejscu pracy. Program składa się z 30 kursów obejmujących szeroki zakres tematów związanych z zarządzaniem ogólnym. Program Kellogg-WHU jest modułowo oparty, a zajęcia odbywają się co dwa miesiące na naszym pięknym i spokojnym kampusie w Vallendar, w Niemczech, w ciągu 2-letniego weekendu (czwarto-słoneczne). Nasze globalne możliwości składają się z wymaganego modułu trwającego dwa tygodnie w kampusie Kellogg (Evanston / Chicago) i co najmniej jednego tygodnia globalnego wyboru w jednej z naszych partnerskich instytucji w Hongkongu, Pekinie, Tel Awiwie, Toronto i Miami. ... [-]


Filmy

Kellogg-WHU Executive MBA Program - Distinguish Yourself Globally!

Kontakt
Adres lokalizacji
WHU - Otto Beisheim School of Management
Burgplatz 2,

Baden-Baden, Baden-Württemberg, 56179 DE