Kellogg-WHU Executive MBA Program

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

WHU - Otto Beisheim School of Management, prywatnej uczelni znajduje się w pobliżu Koblencji Vallendar, była pierwszą szkołą w Niemczech oferują na kierunku administracji biznesowej podkreślając strategiczne kierownictwo korporacji. Szkoła widzi swoją główną misję w kształceniu ogólnym menedżerów i przedsiębiorców, którzy mogą opanować wiele miejsc pracy. WHU jest prawdziwie międzynarodowy. W ciągu ostatnich dwudziestu lat, WHU ustanowiła na całym świecie, unikalną sieć współpracy z ponad 140 uniwersytetów ze wszystkich kontynentów. Był to pierwszy niemiecki uniwersytet, aby otrzymać akredytację EQUIS (1998).

Kellogg School of Management na Northwestern University jest powszechnie uznawany za jednego z najlepszych szkół absolwent biznesowych w Stanach Zjednoczonych. Założona w 1908 roku w Chicago, Kellogg pionierem teorii, że zasady zarządzania przedsiębiorstwem może być stosowane do każdego typu organizacji. Kellogg jest zobowiązana do utrzymywania wysokich standardów doskonałości akademickiej. Kellogg jest jednym z pierwszych absolwentów szkół biznesowych w celu opracowania kompleksowych programów edukacyjnych dla połowy kariery i kadry kierowniczej.

Kellogg-WHU Executive MBA jest konsekwentnie w rankingu jednego z najlepszych programów EMBA w Europie. Stopień oferowanych wspólnie przez WHU-Otto Beisheim School of Management, Vallendar i Kellogg School of Management, USA. To prestiżowe studia integruje wszystkich dyscyplin kierownicze, koncentrując się na syntezie amerykańskich i europejskich stylów zarządzania.

Lokalizacje

Baden-Baden

Address
WHU - Otto Beisheim School of Management
Burgplatz 2,

56179 Baden-Baden, Badenia-Wirtembergia, Niemcy

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Akredytacje

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited