Przeczytaj oficjalny opis

Dlaczego ISM?

International School of Management jest jedną z najlepszych International School of Management biznesu w Niemczech. Potwierdzają to liczne rankingi niezależnych organizacji. Między innymi uhonorowana zostanie międzynarodowa orientacja i znaczenie praktyczne, jakość nauczania i małe grupy edukacyjne.

10 dobrych powodów do studiowania na ISM

Międzynarodowość we wszystkich dziedzinach

Studiowanie w ISM jest dostosowane do najwyższych międzynarodowych standardów i przygotowuje optymalnie do globalnej kariery. Spędzisz co najmniej jeden zintegrowany semestr za granicą lub moduł w jednym z naszych 199 renomowanych uniwersytetów partnerskich. Staże zagraniczne, które są zintegrowane z pełnym tytułem licencjata, zapewniają międzynarodowe doświadczenie praktyczne podczas studiów. Możliwość - czasami nawet bez straty czasu - uzyskania mistrzowskich podwójnych dyplomów na wybranych uczelniach partnerskich jest wykorzystywana przez połowę naszych studentów. Intensywne szkolenie z języka obcego zapewnia Ci ogólnoświatową komunikację.

Nowoczesne nauczanie

Korzystając z nowoczesnych metod nauczania, treści od naszych profesorów, wszystkich doświadczonych praktyków, są nauczane w małych grupach. W praktyce projekty, warsztaty lub firmy partnerskie wiedza jest bezpośrednio wdrażana. Nasz ISM Net umożliwia dobre przygotowanie i kontynuację wykładów i zawiera między innymi cyfrowe scenariusze wykładów.

Znakomity w rankingach

Nie tylko organizacje akredytujące potwierdzają wysoką jakość ISM. Od ponad dwóch dekad jesteśmy w czołówce krajowych i międzynarodowych rankingów - wyniki są potwierdzane przez studentów, absolwentów i personel. Obecny ranking CHE potwierdza doskonały wskaźnik wsparcia z oceną 1,3, a także w Barometrze Trendence 2016 ISM otrzymuje najwyższą ocenę FH w jakości swoich wykładowców. Wpływa to również na wysokość wynagrodzenia: badanie Universum Professional wykazało, że absolwenci ISM uzyskują wynagrodzenie znacznie wyższe od średniej dla absolwentów biznesu zaledwie pięć lat po ukończeniu studiów.

119133_rsz_adobestock_250661602.jpg

Pracuj z dużymi markami

Nasi studenci nie tylko zdobywają intensywne doświadczenie zawodowe na stażach i stażach w Niemczech i za granicą, ale także konsekwentnie pracują nad projektami z głównymi markami i znanymi firmami na kursach. Czy to Procter

Blisko gospodarki

ISM jest ściśle związany z gospodarką na wiele sposobów. Firmy członkowskie w Radzie Powierniczej regularnie wymieniają informacje w celu optymalnego dostosowania naszych programów studiów do potrzeb i wymagań rynku pracy. Oferty pracy lub stażu są przekazywane wyłącznie naszym studentom. Nawet same wykłady są nie tylko zorientowane na praktykę dzięki studiom przypadków i warsztatom z prawdziwymi firmami. Programy studiów są osadzone w gospodarce.

Niewielkie badanie

Wyrafinowana koncepcja badania i optymalna organizacja egzaminów umożliwiają naukę w sposób zwarty, który można wykonać realistycznie w trakcie regularnego okresu nauki. Pomimo krótkiego czasu trwania studiów, pobyt za granicą i intensywne doświadczenie praktyczne są mocno zintegrowane z kursem. Oferta ISM wykracza daleko poza zapewnienie specjalistycznej wiedzy. Uczą się opracowywać prezentacje, prezentować je, prezentować się optymalnie i wykorzystywać różnorodne techniki retoryczne. Opcjonalnie można wziąć kolejne języki i dalsze kursy informatyczne.

Pełna obsługa

Czy to sekretariat studencki, biuro międzynarodowe, centrum kariery, staż czy biblioteka - drzwi naszych obiektów usługowych są otwarte na pytania i sugestie. Na ISM jest tylko 30 studentów ISM, więc możemy pomóc i doradzić we wszystkich kwestiach związanych z twoimi studiami. Bez względu na to, czy jest to Twój semestr za granicą, doskonały wniosek czy właściwe badania literatury.

Osobista atmosfera

Na ISM nie można znaleźć przepełnionych sal wykładowych ani anonimowych wykładów. Osobista atmosfera małych grup (32 studentów w programach licencjackich, 25 w programach magisterskich i 15 w MBA) sprzyja spójności społeczności i zapewnia przestrzeń dla indywidualnego coachingu na wysokim poziomie. Na zajęciach językowych tylko 15 do 18 uczestników trenuje swoje umiejętności, zapewniając aktywny komponent mówienia. Przywiązujemy dużą wagę do rozwoju osobistego naszych uczniów. Nasza polityka 100% otwartych drzwi wspiera regularną wymianę zawodową i osobistą między profesorami, pracownikami i studentami.

119134_rsz_adobestock_126228815.jpg

Silna sieć - na całe życie

Od pierwszego dnia jesteś ISMler i zostawiasz nam nie tylko międzynarodowo uznane badania, ale silną sieć z tyłu. Wykłady specjalistyczne, szkolenia aplikacyjne i imprezy dla absolwentów pozwalają na wczesny kontakt z firmami i byłymi studentami ISM. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby Twój sukces zaczął się zawodowo. Pozostajemy w kontakcie!

Akredytowane, przetestowane

ISM jest stale uznawany przez Ministerstwo Nauki i Kultury Północnej Nadrenii-Westfalii. Stopnie uzyskane w ISM są zatem absolutnie równe tym uzyskanym na uczelniach publicznych. Jakość studiów w ISM jest również regularnie weryfikowana i potwierdzana przez zewnętrzne organy monitorujące. Na przykład w czerwcu 2016 r., Pierwszej prywatnej szkole biznesu w całym kraju, ISM został akredytowany przez Radę Naukową drugi rok z rzędu przez maksymalny okres dziesięciu lat.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MBA

International School of Management

Dzięki pełnemu etatowi MBA możesz w szczególny sposób poszerzyć wiedzę z zakresu zarządzania i zarządzania biznesem oraz stworzyć idealne warunki do osiągnięcia wiodącej ... [+]

Profil studiów MBA General Management

Dzięki pełnemu etatowi MBA możesz w szczególny sposób poszerzyć wiedzę z zakresu zarządzania i zarządzania biznesem oraz stworzyć idealne warunki do osiągnięcia wiodącej pozycji w biznesie .

teoria

Kwalifikacje w kontekście międzynarodowym

Program MBA oferuje kompleksowy przegląd wszystkich obszarów zarządzania z połączeniem administracji biznesowej i wiedzy funkcjonalnej w obszarach takich jak marketing, finanse czy przedsiębiorczość.

Program anglojęzyczny motywuje uczniów do spędzania wiedzy i umiejętności w kontekście międzynarodowym poprzez tygodniowy pobyt za granicą w Hiszpanii.

Ukończysz studia z praktyczną pracą magisterską.... [-]

Niemcy Munich
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

MBA General Management at ISM