Przeczytaj oficjalny opis

O Henley

Henley Business school Germany wspiera ludzi w kształtowaniu XXI wieku wraz z innymi.

XXI wiek oferuje szeroki wachlarz możliwości i wiele osób obserwuje je z mieszaniną entuzjazmu i sceptycyzmu. Czy zadają sobie pytanie? Co powinienem zrobić? Jakie możliwości wykorzystam? Który nie A jaka jest podstawa mojej decyzji?

Wiele osób nie może odpowiedzieć na te pytania. Nie nauczyli się tego w szkole ani na uniwersytecie.

W Henley wspieramy te osoby w udzielaniu odpowiedzi na te pytania na kilka sposobów:

  • Wspieramy menedżerów i liderów we wspólnym kształtowaniu przyszłości, łącząc ich wiedzę techniczną, know-how firmy Henley i nasze skupienie się na człowieku. Robimy to w naszym Executive MBA - Global.
  • Rozwijamy refleksyjne i interpersonalne umiejętności menedżerów, specjalistów HR i doświadczonych trenerów do wykorzystania w coachingu i innych sposobach budowania relacji w naszym Certyfikacie zawodowym w Coaching w Monachium i Kolonii.
  • Wspieramy bezpośrednie uczenie się w pracy, stosując nasze refleksyjne podejście do uczenia się w programach Henley Business Insights.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

EMBA

Henley Business school Germany

Trzyosobowy akredytowany przez AMBA, EQUIS i AACSB oraz jeden z najbardziej znanych MBA na świecie, Henley Executive MBA - Global został zaprojektowany, aby pomóc Ci osią ... [+]

Henley Executive MBA - Global In A NutshellStart: październik i marzecCzas trwania: 21 miesięcy (z opcją przedłużenia o 9 miesięcy)Warsztaty: 61 dni, głównie od czwartku do niedzieliLokalizacje warsztatów:32 dni warsztatowe w Monachium z regionalną grupą 15 doświadczonych menedżerów29 dni warsztatowych w Wielkiej Brytanii, Danii, Afryce Południowej i Chinach / Stanach Zjednoczonych z grupą 60 doświadczonych menedżerów w Europiee-Zasoby: e-learningowe internetowe bazy danychECTS: 90Język angielskiWydział: UK InternationalKorepetytorzy: Profesorowie przedmiotowi Wsparcie osobistego korepetytoraOpłata: 46.500 €, Early Bird za oferty zaakceptowane na dwa miesiące przed rozpoczęciem programu: 39.000 € - zawsze bez kosztów podróży.Bądź liderem, którym chcesz być... [-]
Niemcy Munich
Październik 2019
Język angielski
Zaoczne
21 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Vision of Henley | Managing Director Felix Müller of Henley Business School Germany

Address
Maximilianstraße 40
80539 Munich, Bavaria, Niemcy