Przeczytaj oficjalny opis

Oferujemy szeroką gamę programów studiów o wysokim standardzie akademickim, otwierających drzwi do różnych atrakcyjnych zawodów. Nasza międzynarodowa orientacja otwiera drogę do globalnego rynku pracy: oferujemy nie tylko szeroką gamę kursów językowych i poziomów nauki języków, ale także partnerstwa z 200 uniwersytetami na całym świecie. Wszyscy nasi studenci kończą studia licencjackie lub magisterskie, zgodnie z międzynarodowymi standardami.

Nasze badania koncentrują się na zmianach demograficznych, odnawialnych źródłach energii oraz mobilności i logistyce, które zajmują się trudnymi pytaniami przyszłości. Zajmujemy się tymi pytaniami w sposób zorientowany na rozwiązanie i szkolimy naszych uczniów, aby móc odpowiedzieć na te pytania z kreatywnym wkładem.

  • Ponad 15 000 studentów z ponad 105 krajów
  • Cztery wydziały, kursy 70 stopni
  • 270 wykładowców, 730 pracowników, 16 instytutów naukowych
  • Około 200 uczelni partnerskich w 51 krajach na sześciu kontynentach
  • Członek-założyciel konsorcjum instytucji szkolnictwa wyższego w europejskich regionach metropolitalnych ("U! REKA")
  • Silne ośrodki badawcze - zmiany demograficzne, odnawialne źródła energii, mobilność i logistyka111740_pexels-photo-1368494.jpeg

Cztery wydziały, torując drogę do przyszłości!

Nasi studenci rozwijają i projektują miasta przyszłości. Jesteśmy jednym z największych obiektów, które oferują kursy w zakresie planowania i budowania w regionie Ren-Men, a my oferujemy naszym studentom szerokie studia licencjackie, a także specjalistyczne szkolenia w zakresie studiów licencjackich i magisterskich.

Nauczanie odbywa się nie tylko w sali wykładowej, ale także w laboratorium i projektach zorientowanych na aplikacje.
Nasze tematy badawcze obejmują wiele różnych aspektów, takich jak biotechnologia, nanotechnologia, e-biznes, bezpieczeństwo sieci i przetwarzanie w chmurze.

Solidne i ufne partnerstwa z polityką i gospodarką wspierają nasz cel szkolenia zorientowanego na praktykę. Innowacje opracowane w ramach naszych projektów badawczych we współpracy z gospodarką, polityką i administracją. W ten sposób mogą być optymalnie wdrożone i dostępne dla zainteresowanych.

Dzięki szeroko zakrojonym działaniom badawczym, a także dzięki naszym międzynarodowym kontaktom i współpracy, określamy status badań i kształtujemy rozwój społeczeństwa - regionalnie i międzynarodowo.

Nasi studenci są ekspertami w teorii i praktyce i mają przed sobą wiele różnych perspektyw zatrudnienia.

111741_pexels-photo-1446263.jpeg

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MBA

Frankfurt University of Applied Sciences

W jaki sposób organizujesz przepływ innowacji produktowych w firmie? Co sprawia, że marka korporacyjna jest wyjątkowa? Jaki jest zrównoważony model biznesowy? W jaki spos ... [+]

Zajrzyj do środka - twórz jutro!

W jaki sposób organizujesz przepływ innowacji produktowych w firmie? Co sprawia, że marka korporacyjna jest wyjątkowa? Jaki jest zrównoważony model biznesowy? W jaki sposób można testować efektywność nowego modelu biznesowego? Jak sprawić, by firma rodzinna stała się publiczna? Będziesz w stanie odpowiedzieć na te pytania pod koniec studiów i zastosować odpowiednie metody i techniki w połączeniu z determinacją, poświęceniem i kreatywnością, a będziesz o krok przed innymi.

Ten MBA jest głównie nauczany w języku niemieckim.

[-]
Niemcy Frankfurt
Październik 2019
W pełnym wymiarze godzin
2 - 3 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Frankfurt University of Applied Sciences

Dzięki naszemu ugruntowanemu programowi od 2011 roku Twoja ścieżka kariery będzie postępować w szybko rozwijającym się przemyśle lotniczym i turystycznym! Po pomyślnym uk ... [+]

Wzmocnij swoją przyszłość w lotnictwie i turystyceZapoznaj się z dobrze znanym programem MBA we Frankfurcie w Niemczech

Dzięki naszemu ugruntowanemu programowi od 2011 roku Twoja ścieżka kariery będzie postępować w szybko rozwijającym się przemyśle lotniczym i turystycznym!

Po pomyślnym ukończeniu naszego programu studiów w niepełnym wymiarze czasu, będziesz kwalifikował się do trudnych i wymagających stanowisk kierowniczych i kierowniczych w branży lotniczej i turystycznej.

Twoje korzyści

Ciesz się nauką w jednym z największych na świecie hubów lotniczych i korzystaj z naszego dostosowanego programu MBA w niepełnym wymiarze godzin, zaprojektowanego wspólnie ze znanymi liderami branży, takimi jak DFS, Fraport i MUC Airport.... [-]

Niemcy Frankfurt
Październik 2019
Zaoczne
4 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku