Aachen University of Applied Sciences

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

FH Aachen University of Applied Sciences

FH Aachen University of Applied Sciences została założona w 1971 roku po połączeniu kilku uczelniach technicznych oraz ośrodków szkolenia zawodowego. Dzięki temu, że spogląda na zorientowanych na praktykę tradycji edukacyjnej ponad 100-letniej.

Teoria i praktyka są ściśle powiązane w górę w ciągu całego toku studiów. Ścisły związek z praktyką zawodową, że ponad 230 profesorów i około 700 pracowników utrzymania w nauczaniu i badaniach, gwarantuje profesjonalnie kwalifikującego i naukowo dźwięku studiów.

Ponad 12.000 studentów z tego skorzystać. FH Aachen University of Applied Sciences oferuje im edukację na najwyższym poziomie w nowoczesnych i trendy zawodów. Zamknij Współpraca z regionalnych i międzynarodowych przedsięwzięć gospodarczych, jak również renomowanych instytucji badawczych, takich jak centrum badawczego Jülich (FZJ) znajdują odzwierciedlenie w jakości oferowanych kursów: Na FH Aachen, nowe wymagania pracy są postrzegane jako szansa na stale dostosowywać i rozszerzyć program nauczania pod względem merytorycznym.

Obecnie potencjalni studenci mogą wybierać spośród 53 licencjackiej i 22 programów studiów magisterskich w dziedzinie nauk technicznych, analiz biznesowych i projektowania. Ponadto niektóre programy studiów oferowane są jako podwójne i dodatkowych programów studiów zawodowych.

Dodatkową, szczególną zaletą FH Aachen University of Applied Sciences jest Euroregionalne lokalizacja Aachen i Jülich, w bliskiej odległości od Belgii i Holandii. Ta międzynarodowość w nauczaniu i badaniach jest zasadniczą i unikalną cechą FH Aachen. Umożliwiamy naszym studentom przygotować się do wymagań zglobalizowanym świecie pracy i rozwijania zdolności współpracy międzykulturowej. W tym celu możemy wesprzeć mobilność naszych uczniów i nauczycieli w trakcie studiów i we wspólnych projektach, jak również za pośrednictwem międzynarodowych stopni we współpracy z naszych uczelni partnerskich. W tym czasie procentową studentów za granicą jest wyższy niż 19%.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
  • Niemiecki

Widzieć Zaoczne studia MBA »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Zaoczne studia MBA

Otwarte granice MBA

Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 2 lat September 2019 Belgia Eupen Liège Niemcy Stolberg (Rhineland) + 3 więcej

Euregional OpenBordersMBA jest oferowana w HEC-ULg Liège we współpracy z FH Aachen i Uniwersytetu Hasselt. [+]

OpenBordersMBA

Euregional OpenBordersMBA jest oferowana w HEC-ULg Liège we współpracy z FH Aachen i Uniwersytetu Hasselt.

Executive MBA dla doświadczonych menedżerów

Z łącznie ponad sto lat doświadczenia w akademickiej edukacji biznesowej, mają FH Aachen, HEC-ULG Liege i Hasselt University połączyli swoją wiedzę, aby zaoferować wielojęzyczny program, OpenBordersMBA (OBMBA).

Celem OpenBordersMBA jest wspieranie kadry budować na ich doświadczenie i umiejętności rozwijać wykorzystując zalety położenia geograficznego w Ren-Meuse Euregio, kontynuować. Uczestnicy pochodzą głównie z Niemiec, Holandii i Belgii, ale także z krajów całego świata.... [-]


Filmy

Tauch' ein ins BWL-Studium