Przeczytaj oficjalny opis

Informacje o IPADE

IPADE Business School została założona w 1967 roku przez grupę wybitnych biznesmenów w celu rozwijania przyszłych liderów z możliwością napędzania wzrostu społecznego i gospodarczego, zakorzenionego w uczciwości osobistej, społecznej odpowiedzialności i globalnej wizji.

IPADE w skrócie

Historia

IPADE Business School została założona w 1967 roku.

Wydział

Nasze 11 wydziałów akademickich zajmuje się edukacją uczestników z różnych Programów IPADE.

Absolwenci

Ponad 37 000 studentów ukończyło studia IPADE Jest to wyselekcjonowana grupa przedsiębiorców z różnych sektorów, o różnych zainteresowaniach, którzy dzielą IPADE jako punkt węzłowy; dla IPADE absolwenci stanowią najważniejszą wartość.

Rankingi

IPADE ma wybitną obecność w różnych międzynarodowych i krajowych rankingach, publikowanych przez Financial Times, Forbes i CNN Expansion, które uwzględniają i oceniają najlepsze szkoły biznesowe i ich programy.

Akredytacje

Jakość i spójność IPADE pozwoliły jej uzyskać trzy międzynarodowe akredytacje przyznawane najważniejszym szkołom biznesu na świecie.

Komitet doradczy

IPADE Business School promuje międzynarodowy dialog, angażując dwie najbardziej prestiżowe szkoły biznesu na świecie: Harvard Business School i IESE Business School.

Kampusy

IPADE ma trzy główne kampusy zlokalizowane w Meksyku, Monterrey i Guadalajara. W celu zaspokojenia potrzeb społeczności w mniejszych miastach w kraju, IPADE oferuje również swoje programy w tymczasowych kampusach satelitarnych w całym Meksyku.

Metodologia

Korzystając z metody Case, uczestnicy doskonalą swoje umiejętności menedżerskie, wykonując wykrywanie, analizę i diagnozę prawdziwych problemów biznesowych.

Metoda Case wykorzystuje materiały naukowe (przypadki biznesowe) oparte na rzeczywistych wyzwaniach organizacyjnych analizowane są z różnych perspektyw. Proces ten dzieli się na trzy etapy: osobiste studia, praca zespołowa i sesja plenarna prowadzona przez eksperta.

Opierając się na przypadkach i towarzyszących notach technicznych, uczestnicy zdobywają niezbędną wiedzę na temat podstaw zarządzania przedsiębiorstwem. Zaproszeni goście i profesorowie wizytujący zapewniają dodatkowe praktyczne informacje, wiedzę i doświadczenie życiowe.

1. Osobiste studium

Uczestnicy wykorzystują swoje osobiste doświadczenia w sytuacji opisanej w celu oceny problemów i sporządzenia planu działania.

2. Praca zespołowa

Zespół uczestników łączy swoją analizę osobistą i plenarną, aby podejmować decyzje tak, jakby były one zarządem firmy.

3. Sesja plenarna

Sprawa jest analizowana przy użyciu danych z całej klasy pod kierunkiem eksperta.

Praca społeczna

Fundacja El Peñón i Colegio Montefalco to dwie instytucje edukacyjne dla rodzin w trudnej sytuacji, które mieszkają we wschodnim stanie Morelos. Obie szkoły są częścią inicjatyw dotyczących odpowiedzialności społecznej IPADE. Departament Rozwoju Instytucjonalnego łączy zarówno uczestników, jak i absolwentów ze specjalnymi inicjatywami promowanymi przez szkoły, aby wesprzeć edukację dzieci, młodzieży i ich rodzin.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MBA

IPADE Business School

Nasz program MBA w pełnym wymiarze godzin ma na celu rozwijanie umiejętności menedżerskich, takich jak praca zespołowa, przywództwo, podejmowanie decyzji, globalna wizja ... [+]

Nasz program MBA w pełnym wymiarze godzin ma na celu rozwijanie umiejętności menedżerskich, takich jak praca zespołowa, przywództwo, podejmowanie decyzji, globalna wizja i umiejętność pracy pod presją. Pracujemy z metodologią przypadku, aby przeanalizować, przedyskutować i dojść do wniosku w ponad 900 przypadkach w ciągu dwóch lat MBA.

IPADE w pełnym wymiarze czasu Program MBA uczy się w 100% w języku angielskim oraz w dwóch kampusach: Mexico City i Monterrey.

IPADE charakteryzuje się osobistą uwagą i niewielkimi grupami (150 studentów w obu kampusach).

Dlaczego Ipade?

Pełny program MBA ma na celu rozwój umiejętności niezbędnych do sprostania najwyższym obowiązkom zarządzania. Uczestnicy przejdą głęboką transformację, a szkolenie to wymaga dwuletniego zaangażowania w rozwój zawodowy i osobisty.... [-]

Meksyk Mexico City Monterrey
Lipiec 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

IPADE Campuses