Przeczytaj oficjalny opis

Czy dąży do osiągnięcia swoich celów edukacyjnych i zawodowych?

CasaEducation daje możliwość zapisywać się jeden z programów internetowych oferowanych przez jeden z najlepszych i najsłynniejszych brytyjskich uniwersytetów ci. Studenci nie muszą wyciąć pracy i przejść do Wielkiej Brytanii. Jest bardzo elastyczny i wygodny, bez kompromisu w sprawie usług i jakości. Wszystko to wymaga to urządzenie i dostęp do Internetu. Stopni w 100% brytyjski. Platforma internetowa jest prosta w użyciu, dostępny z każdej części świata.

Nasze wartości

Osiągnięcia: Naszym celem jest pomóc Ci osiągnąć swoje cele poprzez elastyczny programów dostosowanych do indywidualnych potrzeb Wykonaj: Korzystanie wysokie obiekty standardowe wykonywać i rozwijać swoją wiedzę Postęp: Poprawa i obsługuje nową generację globalnych liderów biznesu

Nasza wizja

CasaEducation i Edinburgh Napier University są partnerami dla doskonalenia zawodowego, dostarczając najlepsze doświadczenie edukacyjne online i offline oraz wyjątkową zobowiązanie do sukcesu ucznia.

Nasza misja

CasaEducation specjalizuje się w dostarczaniu innowacyjnych licencjackich, magisterskich i doskonalenia zawodowego kształcenia online i offline w partnerstwie z Edinburgh Napier University (Wielka Brytania).

Programy oferowane przybranego studentowi naukę z możliwości przeprowadzania, poprawy lub zmiany kariery w dzisiejszym zróżnicowanym społeczeństwie globalnym.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również: