Przeczytaj oficjalny opis

London School of Commerce Malta

Część grupy szkół wyższych London School of Commerce (UK) w stowarzyszeniu z University of Bedfordshire

Kampus Malta

London School of Commerce Malta oferuje atrakcyjny centralnie położony kampus w przepięknej lokalizacji na uroczej wyspie Malta, gdzie angielski jest jednym z dwóch oficjalnych języków narodowych i szeroko używany przez całą lokalną ludność. Kampus LSC Malta jest wyposażony we wszystkie udogodnienia potrzebne do pozytywnego uczenia się, w tym Wi-Fi w całym obiekcie, dobrze zaopatrzoną i wyposażoną bibliotekę oraz miejsca wypoczynkowe.

LSC Malta biblioteki LSC Malta składają się z pożyczki i zbioru referencyjnego wszystkich podstawowych tekstów i zalecanych odczytów. Dostępna jest także kolekcja umiejętności w zakresie nauki i referencje metodologii badań. Ponadto studenci będą mieli pełny dostęp do ponad 70 000 tekstów dostępnych w formie elektronicznej za pośrednictwem biblioteki online LSC.

LSC Malta Nowoczesne udogodnienia w LSC Malta i kompleksowe zasoby edukacyjne zapewnią ci odpowiednie narzędzia do płynnego postępu w nauce, jednocześnie rozwijając wiedzę i doświadczenie niezbędne do kariery w międzynarodowym biznesie. LSC Malta jest dumna, że ​​jego wydział pedagogiczny obejmuje wybitnych profesorów, badaczy i wysoko wykwalifikowanych pracowników akademickich.

Korzyści z LSC Malta

Kampus znajduje się w pobliżu historycznego miasta Valletta, które jest wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, w niewielkiej odległości od głównego węzła komunikacyjnego wyspy, jak również wielu zabytków, centrów handlowych, stref rekreacyjnych i miejsc rozrywki. .

W LSC Malta będziesz zanurzony w prawdziwie zróżnicowanym środowisku składającym się z populacji studentów, która jest tyglem narodowości i kultur, dzięki czemu twoja edukacja jest prawdziwie kształtującym doświadczeniem wykraczającym poza podstawowe osiągnięcia akademickie.

LSC Malta jest licencjonowana jako Instytut Szkolnictwa Wyższego (numer licencji 2014-FHI-025).

Kluczowe zalety

  • Uzyskaj globalnie uznawany stopień naukowy
  • Możliwość przeniesienia kredytów do (UK) w celu uzyskania brytyjskiego dyplomu MBA
  • Wyjątkowo konkurencyjne opłaty za kurs, płatne w elastycznych ratach
  • Ucz się i mieszkaj w wyjątkowym otoczeniu angielskiego kraju śródziemnomorskiego
  • Znany międzynarodowy wydział
  • Skorzystaj z nowoczesnego, w pełni wyposażonego kampusu w centralnej lokalizacji
  • Dostęp do 70 000 materiałów do nauki online
Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Global MBA

London School of Commerce Malta

Kurs MBA skierowany jest do ambitnych profesjonalistów z zakresu zarządzania biznesem, którzy szukają niedrogiego i skutecznego sposobu na rozwój swojej kariery. Program ... [+]

WymaganiaDyplom licencjata z uznanej uczelni wyższej o dobrych ocenach (powinien być równoznaczny z dyplomem brytyjskiego licencjata (z wyróżnieniem))Powinien mieć co najmniej 21 latMinimalna znajomość języka angielskiego w CEFR B2. Studenci, którzy nie mają wymaganych umiejętności w zakresie języka angielskiego, są w stanie uczyć się przed sesjami kursów Academic English.

Kurs MBA skierowany jest do ambitnych profesjonalistów z zakresu zarządzania biznesem, którzy szukają niedrogiego i skutecznego sposobu na rozwój swojej kariery. Program jest nauczany w sposób dogodny, modułowy, idealny dla zapracowanych kadr kierowniczych, zarówno lokalnych, jak i

odwiedzających wykładowców renomowanych w różnych dziedzinach międzynarodowego biznesu. Kurs prowadzony jest również w niepełnym wymiarze godzin. Studenci powinni uczestniczyć w pełnym weekendzie zajęć w nauczanych modułach co sześć do ośmiu tygodni i uzupełnić to o osobiste studia, przygotowanie i zajęcia.... [-]

Malta Floriana
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
12 - 18 miesięcy
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku

Inauguration of LSC Malta

Study at LSC Malta

Student from Morocco

London School of Commerce Malta
Address
Floor 3, Europa Centre, St. Anne Street
FRN9020 Floriana, Malta
Witryna
Telefon
+356 2122 6200