Przeczytaj oficjalny opis

UNITAR International University

Założony w 1997 roku UNITAR International University ( UNITAR ) jest wizjonerską i dobrze zarządzaną instytucją, znaną z tego, że jest pierwszym wirtualnym uniwersytetem w Azji Południowo-Wschodniej i jednym z pionierskich prywatnych uniwersytetów w Malezji.

Nasze programy są oferowane w naszym głównym kampusie w miejskiej Kelana Jaya i 11 innych niezależnych kampusach rozsianych po Malezji. Dysponujemy 36 programami akademickimi, począwszy od poziomu Fundacji, Dyplomu i licencjata, aż po studia magisterskie i doktoranckie. Jesteśmy dumni z tego, że zaangażowaliśmy naukowców z różnych wydziałów i szkół, takich jak biznes

Od samego początku prowadziliśmy innowacyjną naukę, w której technologia uzupełnia interakcję człowieka na silnej platformie edukacyjnej. Nasze dążenie do przystępnej cenowo i wysokiej jakości edukacji zarówno w konwencjonalnych, jak i zdalnych trybach nauczania trwa do dziś i jest uosabiane przez nasz UNITAR 's Education Core („UNIEC”), zaspokajający najnowsze potrzeby edukacji XXI wieku.

UNITAR College

Założona w 2016 r. UNITAR College służy jako instytucja siostrzana dla UNITAR International University i została założona jako podajnik na uniwersytet. Obecnie UNITAR College oferuje programy certyfikatów w dziedzinie biznesu i hotelarstwa. W przyszłości będziemy oferować programy dyplomowe i programy współpracy z uznanymi uczelniami zagranicznymi.

Programy UNITAR College są zaprojektowane z myślą o przyjęciu „uczenia się przez doświadczenie”

UNITAR College zapewnia Pathway do lepszej przyszłości dla studentów, którzy chcą realizować międzynarodowy dyplom w przystępnych cenach. Globalne uznanie i międzynarodowe standardy programu nauczania zapewnią absolwentom lepsze możliwości kariery.

Nasze aspiracje

Koncentruje się na naszej wizji. Zobowiązany do naszej misji.

Nasza wizja

Być wiodącym innowacyjnym uniwersytetem nauk społecznych.

Misja

  • Aby poszerzyć dostęp do uczenia się
  • Aby wychować pełnych absolwentów
  • Aby zbudować zrównoważony biznes

Senat

Senat Uniwersytetu jest najwyższym organem akademickim UNITAR International University ( UNITAR ), z zastrzeżeniem postanowień Konstytucji oraz Statutu i Regulaminu Uniwersytetu. Senat uniwersytetu sprawuje kontrolę i ogólny kierunek nauczania, badań i egzaminów oraz uprawnienia do przyznawania certyfikatów, dyplomów i stopni.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MBA

UNITAR

Master of Business Administration wyposaża dzisiejszych posiadaczy dyplomów w wiedzę i umiejętności przywódcze niezbędne w wyższych rolach kierowniczych. Tematy obejmując ... [+]

Przegląd

Master of Business Administration wyposaża dzisiejszych posiadaczy dyplomów w wiedzę i umiejętności przywódcze niezbędne w wyższych rolach kierowniczych. Tematy obejmujące takie tematy, jak inteligencja konkurencyjna, są zrównoważone etyką korporacyjną, zapewniając absolwentom możliwość angażowania się w trudne środowiska korporacyjne z zasadą i uczciwością.

Wymagania wstępne programu

Aby wziąć udział w programie UNITAR Master's, musisz spełnić następujące wymagania:

Stopień licencjata (poziom 6, KKM) z minimalnym CGPA w wysokości 2,50 lub jego odpowiednikiem zaakceptowanym przez Senat Uniwersytetu; LUBStopień licencjata (poziom 6, KKM) lub jego odpowiednik, ale nie spełnia CGPA w wysokości 2,50, może zostać przyjęty z zastrzeżeniem co najmniej pięciu (5) lat doświadczenia zawodowego w dziedzinie pokrewnej; LUBInne kwalifikacje uznane przez rząd Malezji.Struktura kursu... [-]
Malezja Selangor
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Address
3-01A Level 2, Tierra Crest, Jalan SS6/3, Kelana Jaya, 47301, Petaling Jaya, Selangor Darul Ehsan, Malaysia.
48200 Selangor, Selangor, Malezja