Taylor’s University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Uniwersytet Taylora jest członkiem Grupy Edukacji Taylora, który obejmuje również Taylora College Garden International School, Australijskie International School Malezja, Sri Garden International School, Nexus International School, Putrajaya i Nexus International School Singapur. Od momentu powstania w 1969 roku, stał się jednym z najbardziej udanych i renomowanych prywatnych instytucji szkolnictwa wyższego w Malezji Taylor. Uniwersytet Taylora oferuje mnóstwo kursów w szkolnictwie wyższym, z fundacji i dyplomu, do stopnia, studiów podyplomowych i programów zawodowych.

Dlaczego Podyplomowych Studiów @ Taylor:

  • Taylors oferują uznawania wcześniejszego kształcenia (RPL) oceny, który pozwala osób do uzyskania prestiżowego programu Mistrz bez formalnego wykształcenia, aby przejść do następnego poziomu w karierze jednostki.
  • Ucz się od ekspertów z branży i renomowanych akademików z Uniwersytetu Taylora i odwiedzających akademików w uczelniach partnerskich, a także profesjonalistów z najwyższej półki.
  • Istotnych dla przemysłu programu nauczania, który zapewnia solidne podstawy teoretyczne zwiększając jednocześnie swoje umiejętności w przystosowaniu i stosowania wiedzy.
  • Zasłużony Seria Taylora Głośnik pozwala na uzyskanie cennych informacji z wielu wpływowych prelegentów i specjalistów z branży.
  • Kompleksowy program rozwoju zawodowego zaprojektowany, aby zapewnić elastyczność pracy podczas studiów.
  • Sieć możliwości budowania i wzmacniania relacji biznesowych.
  • Rozwój zawodowy Portfolio wytyczne, mentoring i konsultacje.
  • Kompleksowe materiały do ​​nauki i pomocy technicznej online.
Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć MBA »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

MBA

MBA Taylora

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy May 2017 Malezja Subang Jaya

Taylora MBA jest naukowo rygorystyczne program, który jest innowacyjny, praktyczny i istotne w skali globalnej. [+]

Taylora MBA (Master of Business Administration) (zajęć) Zalety i krawędzi Taylora MBA Taylora MBA jest naukowo rygorystyczne program, który jest innowacyjny, praktyczny i istotne w skali globalnej. Program łączy w sobie indywidualną rozwoju przywództwa z interdyscyplinarnego podejścia do strategii. Jest zaprojektowany, aby zapewnić Państwu fundamencie wiedzy biznesowej, doświadczenie i umiejętności, które pomogą Ci odnieść sukces na całym świecie. Kładziemy nacisk na rozwój indywidualnych stylów przywództwa, celów i kompetencji. Studenci doskonalić kluczowe umiejętności wymagane od kadry kierowniczej: praca z zarządzania, akcjonariuszy, udziałowców, jak i zespołów zarządzających i relacje. Główne zalety programu Samorozwój Boczna perspektywa problemów biznesowych i zarządzania Kompleksowy wgląd i umiejętności, aby przynieść sformułowane strategie do skutku w sposób efektywny rozwój umiejętności i technik zarządzania Głębsze zrozumienie funkcji wykonywane przez menedżera i lidera Zwiększone zaufanie we wszystkich aspektach działalności Postęp kariery Większe szanse na promocję Poszerzone możliwości kariery Długie długoterminowe perspektywy i bezpieczeństwo [-]

Filmy

Taylor's University - Top Employers' Top Choice University

Kontakt

Taylor's University in Malaysia

Adres No.1 Jalan Taylors, 47500 Subang Jaya
Selangor Darul Ehsan, Malaysia,
Strona internetowa http://www.taylors.edu.my/en/university
Telefon +603-5629 5000