Przeczytaj oficjalny opis

"Wyjątkowe partnerstwo, niepowtarzalna okazja"

Największa współpraca w końcu znajduje się w Kuala Lumpur. Międzynarodowy Uniwersytet Malajski-Walia ( IUMW ) to wzajemne partnerstwo między University of Malaya i University of Wales w Wielkiej Brytanii.

IUMW jest pierwszym uniwersytetem w Azji Południowo-Wschodniej, który został przyjęty jako członek brytyjskiej akademii wyższej (HEA), uznanego brytyjskiego organu zajmującego się kształceniem i nauczaniem w szkolnictwie wyższym.

Korzystając z wybitnych osiągnięć obu uczelni, wraz z naszą własną grupą naukowców, IUMW oferuje szereg kursów licencjackich i podyplomowych dla studentów lokalnych i zagranicznych. Chcemy być wszechstronną uczelnią ukierunkowaną na badania, uznaną za innowacyjne nauczanie i uczenie się, badania naukowe, usługi społeczne i zarządzanie oświatą.

Wizja

Naszą wizją jest być wzorcową i innowacyjną międzynarodową instytucją szkolnictwa wyższego, znaną z absolwentów, którzy odpowiadają na globalne potrzeby i tworzą wartość dla otwartego i opartego na współpracy świata biznesu, handlu, nauki i technologii.

Misja

Sercem naszej misji jest ustanowienie i utrzymanie międzynarodowej instytucji szkolnictwa wyższego, której wyróżniająca się marka jest wyrazem światowej klasy doskonałości w nauczaniu, uczeniu się oraz badaniach i innowacjach. Nasi absolwenci są ambasadorami naszej marki, którzy będą siłą napędową rynku lokalnego i globalnego.

Podstawowe wartości

  • W naszych dążeniach do realizacji naszej wizji i misji, te podstawowe wartości prowadzą nas:
  • Przyjmowanie zrównoważonego rozwoju jako centralnej zasady organizacji jego działań
  • Być innowacyjnym i przedsiębiorczym
  • Jest istotne, aby pozostać na czele
  • Być uczciwym i godnym zaufania w naszych kontaktach z interesariuszami
  • Dostarczanie jakości i doskonałości z dumą
  • Poszanowanie innych, aby zainspirować ich do dostarczania wszystkiego, co najlepsze
Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MBA

IUMW - International University of Malaya-Wales

W IUMW naszą główną działalnością jest zapewnienie wysokiej jakości i globalnej edukacji w biznesie. Nasz program Master of Business Administration ma na celu tworzenie o ... [+]

W IUMW naszą główną działalnością jest zapewnienie wysokiej jakości i globalnej edukacji w biznesie. Nasz program Master of Business Administration ma na celu tworzenie odnoszących sukcesy liderów biznesu i specjalistów z globalnej perspektywy. Integruje zróżnicowane podejścia biznesowe i metodologie, a także kursy języków obcych i ogólne umiejętności.

Podejmij mądrą decyzję i zainwestuj IUMW studiując w IUMW na świetlaną przyszłość między innymi w marketingu, zarządzaniu biznesem, zarządzaniu organizacją lub handlu detalicznym. Program zainspiruje również absolwentów do innowacyjności i biegłości w obcym języku. Pod koniec programu studenci zdobędą wiedzę, techniki i etykę, aby stać się ekspertami biznesowymi wyposażonymi w umiejętności dostosowane do konkurencyjnego otoczenia biznesowego.... [-]

Malezja Kuala Lumpur
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

IUMW: Your Global Stepping Stone to the Future

Address
International University of Malaya-Wales, Administration Wing, 1st Floor, Block A City Campus, Jalan Tun Ismail
50480 Kuala Lumpur, Terytorium Federalne Kuala Lumpur, Malezja
Telefon
undefined