Najlepsze uniwersytety, uczelnie i szkoły biznesu w

Na tej stronie możesz sprawdzić uniwersytetów, kolegiów i szkół biznesu w . Będzie łatwo znaleźć wszystkie informacje na temat najlepszych uczelni w rankingu w . Kliknij na "Czytaj więcej " Szczegółowy opis uczelni oraz przegląd oferowanych programów studiów.

Znajdź uniwersytetów w i przeglądać swoje programy, aby znaleźć te, które odpowiadają Ci najbardziej. Pobierz wszystkie informacje na temat różnych możliwości studiowania w i porównać Czesne i długość studiów. Możesz zaoszczędzić czas i uczelni kontaktowe w bezpośrednio: wypełnić "Zadaj pytanie o " formularza, który będzie można umieścić w kontakcie z biurem rekrutacji.

Rozpocznij wyszukiwanie dla swojej przyszłej edukacji od razu!

1 Wyniki z Makau

University of Saint Joseph

MBA Makau Macau Chiny Hefei August 2019

&nbsp USJ University of Saint Joseph   - Uniwersytet europejski styl w Macau, Chiny - Wszystkie stopni USJ przyznawane są zarówno USJ i Katolickiego Uniwersytetu Portugalii - USJ naucza w języku angielskim i wielokulturowym środowisku &nbsp University of Saint Joseph (dawniej IIUM) powstała w Macau przez Katolickiego Uniwersytetu Portugalii i diecezji Makau w 1996 roku. USJ jest podzielone na cztery główne szkoły: Arts, listów i Nauki, zarządzania, przywództwa i rządu; In… [+] teligentnych Systemów i Technologii; Badania chrześcijańskiej. Makau to miasto wielokulturowe i USJ odzwierciedla tę cechę. Nasi studenci, wykładowcy i pracownicy reprezentują wiele narodów i grup etnicznych. Środowisko to daje uczniom poczucie studiowania za granicą w czasie pobytu w domu, stymuluje wymianę wiedzy i doświadczeń życiowych i przygotowuje ich do życia w zróżnicowanym, globalnym świecie oraz związane. Nasze średnie wykładowym jest język angielski, język najbardziej rozpowszechniony na świecie. Jednak wszyscy nasi studenci zobowiązują się również kursy w Putonghua i portugalskim być lepiej przygotowani do pracy i życia w zglobalizowanym świecie. W ustawie, wszystkie stopnie są przyznawane wspólnie przez University of Saint Joseph (USJ) oraz Katolickiego Uniwersytetu Portugalii (UCP), wiodący uniwersytet portugalski z zacnych międzynarodowej reputacji. &nbsp Uniwersytet oferuje środowisko nauki skupia się na badania, z systemem modułowym, który umożliwia otwartego dostępu i stały przepływ wykładowców z całego świata. Obecnie oferujemy ponad 50 programów na studiach licencjackich, podyplomowych dyplomów, magisterskie i doktoranckie. Licencjat w dziedzinie architektury, komunikacji i mediów, ekonomii, stosunków międzynarodowych i filozofii; Master psychologii społecznej i Dyrygentury Chóralnej, a doktorat w nauce to tylko niektóre z dodatków ostatnio na naszej uczelni, która oferuje również licencjat programów studiów rząd, Informacje technologia, filozofia, psychologia, Christian Studia i praca socjalna i Master i doktoranckich w biznesie, Design, Edukacja, rząd, Historia, Inf Technologia ormation, Clinical Psychoterapia, muzyka i religia. Badania w perspektywie globalnej i współpracy jest również centralny element naszych działań i dlatego poszerzamy współpracę z uniwersytetów i akademii z bloku BRIC i innych krajach rozwijających się. Mamy umowy z instytucjami z Brazylii i Ameryki Łacińskiej, Rosji i Europy, Chin i Azji Południowo-Wschodniej. [-]