Sacred Heart University, Luxembourg, Jack Welch College of Business

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

AACSB Accredited

Sacred Heart University Luxembourg Jack Welch College of Business

Sac-Heart's Jack Welch College of Business działa w Luksemburgu od ponad dwóch dekad i oferuje programy dla absolwentów dostosowane do potrzeb osób pracujących. Akredytacja MBA, AACSB jest uznawana przez luksemburskie Ministerstwo Szkolnictwa Wyższego i jest szanowana przez społeczność biznesową i finansową.

Od 2012 roku oferujemy opłacaną, pełnoetatową licencję MBA ze stażem skierowaną do młodych absolwentów z zagranicy oraz z Luksemburga. Mamy studentów z ponad czterdziestu różnych krajów, a nasze wykwalifikowane kadry i pracownicy dadzą naszemu programowi prawdziwie międzynarodowy smak, którego tak wiele innych szkół biznesu nie może zaoferować.

Oddział amerykańskiej szkoły biznesu

Sacred Heart University w Fairfield, CT (USA), rozpoczął oferowanie edukacji biznesowej w 1965 roku, zaledwie dwa lata po jej założeniu. Uniwersytet College of Business został później nazwany na cześć legendarnego byłego prezesa i dyrektora generalnego General Electric Company, Johna F. Welcha, który nadal zapewnia cenne wsparcie. Luksemburski oddział College of Business powstał w 1991 roku.

Ściśle związany ze społecznością biznesową Luksemburga

W tej szkole biznesowej ściśle współpracujemy ze społecznością korporacyjną. Odzwierciedlają to nie tylko nasi nauczyciele, którzy są doświadczonymi naukowcami i doświadczonymi biznesmenami pochodzącymi z głównego kampusu USA iz Luksemburga, ale także z naszej aktywnej Rady Regentów, która składa się z dyrektorów generalnych z wielu dużych firm w Luksemburgu.

Dogodnie zlokalizowany w Izbie Handlowej Luxembourg-Kirchberg nasze obiekty są dynamiczne i zapewniają wiele narzędzi do nauki i badań online. Mamy również bibliotekę dla studentów do wykorzystania jako ciche miejsce do nauki lub zespołów projektowych do spełnienia na zajęciach.

Akredytacja AACSB i Dekret Wielkiego Księcia

W styczniu 2007 r. Jack Welch College of Business uzyskał akredytację od AACSB International - Stowarzyszenia Advance Collegiate Schools of Business. Dołączyła do elitarnej grupy, do której należy mniej niż 5 procent szkół biznesu na całym świecie. AACSB International jest uważany za czołowy globalny organ akredytujący dla szkół, które oferują studia licencjackie, magisterskie i doktoranckie z zakresu biznesu i rachunkowości.

W sierpniu 2007 roku Uniwersytet Sacred Heart otrzymał Dekret Wielkiego Księcia, który zapewnia uznanie naszych dyplomów w Luksemburgu.

Przegląd Princeton zawiera Sacred Heart University w przewodnikach "Best 379 Colleges - 2015 Edition" oraz "Best 295 Business Schools - 2015 Edition".

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Zaoczne studia MBA » Widzieć MBA »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

MBA

MBA ze stażem

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 16 miesięcy August 2019 Luksemburg Luxembourg City

MBA z praktyką jest przeznaczony dla młodych absolwentów z lub bez doświadczenia zawodowego z zagranicy lub z Luksemburga. Program ten ułatwia studentom wejście w życie zawodowe, a także ułatwia młodym specjalistom zmianę zawodu. [+]

Zarabiaj swoje MBA na dwóch kontynentach i ukończyć najwyższej klasy staż w Luksemburgu

Program MBA z praktyką jest przeznaczony dla młodych absolwentów z lub bez doświadczenia zawodowego z zagranicy lub z Luksemburga. Program ten ułatwia studentom wejście w życie zawodowe, a także ułatwia młodym specjalistom zmianę zawodu.

Program rozpoczyna się w połowie sierpnia i kończy się za 16 miesięcy. Dla studentów, którzy jeszcze nie odbyli kursów z zakresu ekonomii, statystyki lub zarządzania, intensywne kursy przygotowawcze są oferowane w lipcu i sierpniu.

Co odróżnia nas od innych programów?

Amerykański MBA, wszystkie kursy prowadzone w języku angielskimWydział: z głównego kampusu w Fairfield, CT i praktyków o wysokich kwalifikacjach teoretycznych z Luksemburga6-9 miesięczny płatny staż wspierany indywidualnym coachingiem. Alternatywa: rozbudowany projekt osobistego wyboru, np. Stworzenie własnej firmy.Międzynarodowe grono studentów z ponad 40 krajówDostęp do obszernej biblioteki online i baz danych SHUMożliwość dodawania kursów w USA na głównym kampusie Sacred Heart w Fairfield, CTStudenci spoza UE / EOG, którzy ukończyli studia MBA, mogą uzyskać pozwolenie na pracę w Luksemburgu pod pewnymi warunkami.... [-]

Zaoczne studia MBA

MBA w niepełnym wymiarze godzin

Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 1 - 6 lat Otwarta rekrutacja Luksemburg Luxembourg City

Program MBA w niepełnym wymiarze czasu jest przeznaczony dla profesjonalistów pracujących w Luksemburgu, którzy aspirują do zajmowania kierowniczych stanowisk w światowej gospodarce jutra. Zmieniające się otoczenie biznesu wymaga zintegrowanego programu charakteryzującego się multidyscyplinarnym podejściem. [+]

Zarabiaj MBA podczas pracy

Program MBA w niepełnym wymiarze godzin jest przeznaczony dla profesjonalistów pracujących w Luksemburgu, którzy aspirują do zajmowania kierowniczych stanowisk w światowej gospodarce jutra. Zmieniające się otoczenie biznesu wymaga zintegrowanego programu charakteryzującego się multidyscyplinarnym podejściem. Po zaakceptowaniu, uczestnictwo w kursie zostanie ocenione pod kątem pomiaru umiejętności zarządzania, umiejętności komunikacyjnych i wiedzy o treści, aby pomóc w ustaleniu ich indywidualnego programu nauczania. Zintegrowane kursy podstawowe będą składały się z szeregu intensywnych zajęć mających na celu rozwój umiejętności interdyscyplinarnych. Finanse, marketing, operacje i rachunkowość będą prowadzone jednocześnie w ramach "procesu biznesowego".... [-]


Kontakt

Sacred Heart University

Adres Sacred Heart University 7, rue Alcide de Gasperi c/o Chambre de Commerce - Bâtiment B, 1er étage
L-2981 Luxembourg City, Luxembourg District, Luksemburg
Strona internetowa http://www.shu.lu/Programs/
Telefon +352 2276 131