Przeczytaj oficjalny opis

AACSB Accredited

Uniwersytet Najświętszego Serca w Luksemburgu Jack Welch College of Business

Jack Welch College of Business w Sacred Heart

Od 2012 roku oferujemy opłacaną, pełnoetatową licencję MBA ze stażem skierowaną do młodych absolwentów z zagranicy oraz z Luksemburga. Mamy studentów z ponad czterdziestu różnych krajów, a nasze wykwalifikowane kadry i pracownicy dadzą naszemu programowi prawdziwie międzynarodowy smak, którego tak wiele innych szkół biznesu nie może zaoferować.

6622__LA_9270.jpg

Oddział amerykańskiej szkoły biznesu

Sacred Heart University w Fairfield, CT (USA), rozpoczął oferowanie edukacji biznesowej w 1965 roku, zaledwie dwa lata po jej założeniu. Uniwersytet College of Business został później nazwany na cześć legendarnego byłego prezesa i dyrektora generalnego General Electric Company, Johna F. Welcha, który nadal zapewnia cenne wsparcie. Luksemburski oddział College of Business powstał w 1991 roku.

Ściśle związany ze społecznością biznesową Luksemburga

W tej szkole biznesowej ściśle współpracujemy ze społecznością korporacyjną. Odzwierciedlają to nie tylko nasi nauczyciele, którzy są doświadczonymi naukowcami i doświadczonymi biznesmenami pochodzącymi z głównego kampusu USA iz Luksemburga, ale także z naszej aktywnej Rady Regentów, która składa się z dyrektorów generalnych z wielu dużych firm w Luksemburgu.

Dogodnie zlokalizowany w Izbie Handlowej Luxembourg-Kirchberg nasze obiekty są dynamiczne i zapewniają wiele narzędzi do nauki i badań online. Mamy również bibliotekę dla studentów do wykorzystania jako ciche miejsce do nauki lub zespołów projektowych do spełnienia na zajęciach.

Akredytacja AACSB i Dekret Wielkiego Księcia

W styczniu 2007 r. Jack Welch College of Business

W sierpniu 2007 roku Uniwersytet Sacred Heart otrzymał Dekret Wielkiego Księcia, który zapewnia uznanie naszych dyplomów w Luksemburgu.

Przegląd Princeton zawiera Sacred Heart University w przewodnikach "Best 379 Colleges - 2015 Edition" oraz "Best 295 Business Schools - 2015 Edition".

6651_SHU_Building.jpg

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MBA

Sacred Heart University, Luxembourg, Jack Welch College of Business & Technology

MBA z praktyką jest przeznaczony dla młodych absolwentów z lub bez doświadczenia zawodowego z zagranicy lub z Luksemburga. Program ten ułatwia studentom wejście w życie z ... [+]

Zarabiaj swoje MBA na dwóch kontynentach i ukończyć najwyższej klasy staż w Luksemburgu

Program MBA z praktyką jest przeznaczony dla młodych absolwentów z lub bez doświadczenia zawodowego z zagranicy lub z Luksemburga. Program ten ułatwia studentom wejście w życie zawodowe, a także ułatwia młodym specjalistom zmianę zawodu.

Program rozpoczyna się w połowie sierpnia i kończy się za 16 miesięcy. Dla studentów, którzy jeszcze nie odbyli kursów z zakresu ekonomii, statystyki lub zarządzania, intensywne kursy przygotowawcze są oferowane w lipcu i sierpniu.

Co odróżnia nas od innych programów?

Amerykański MBA, wszystkie kursy prowadzone w języku angielskimWydział: z głównego kampusu w Fairfield, CT i praktyków o wysokich kwalifikacjach teoretycznych z Luksemburga6-9 miesięczny płatny staż wspierany indywidualnym coachingiem. Alternatywa: rozbudowany projekt osobistego wyboru, np. Stworzenie własnej firmy.Międzynarodowa organizacja studencka pochodząca z ponad 50 krajówMożliwość dodawania kursów w USA na głównym kampusie Sacred Heart w Fairfield, CTStudenci spoza UE / EOG, którzy ukończyli studia MBA, mogą uzyskać pozwolenie na pracę w Luksemburgu pod pewnymi warunkami.... [-]
Luksemburg Luxembourg City
Sierpień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
18 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Zaoczne studia MBA

Sacred Heart University, Luxembourg, Jack Welch College of Business & Technology

Program MBA w niepełnym wymiarze czasu jest przeznaczony dla profesjonalistów pracujących w Luksemburgu, którzy aspirują do zajmowania kierowniczych stanowisk w światowej ... [+]

Zarabiaj MBA podczas pracy

Program MBA w niepełnym wymiarze godzin jest przeznaczony dla profesjonalistów pracujących w Luksemburgu, którzy aspirują do zajmowania kierowniczych stanowisk w światowej gospodarce jutra. Zmieniające się otoczenie biznesu wymaga zintegrowanego programu charakteryzującego się multidyscyplinarnym podejściem. Po zaakceptowaniu, uczestnictwo w kursie zostanie ocenione pod kątem pomiaru umiejętności zarządzania, umiejętności komunikacyjnych i wiedzy o treści, aby pomóc w ustaleniu ich indywidualnego programu nauczania. Zintegrowane kursy podstawowe będą składały się z szeregu intensywnych zajęć mających na celu rozwój umiejętności interdyscyplinarnych. Finanse, marketing, operacje i rachunkowość będą prowadzone jednocześnie w ramach "procesu biznesowego".... [-]

Luksemburg Luxembourg City
Otwarta rekrutacja
Język angielski
Zaoczne
1 - 6 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

-XblA2TaSPs&t

uuJ8oDEi7ko&t=95s

H01vADvMpwQ

Sacred Heart University
Address
Sacred Heart University 7, rue Alcide de Gasperi c/o Chambre de Commerce - Bâtiment B, 1er étage
L-2981 Luxembourg City, Luxembourg District, Luksemburg
Witryna
Telefon
+352 2276 131