Luxembourg School Of Business

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Luxembourg School Of Business

Misją Luxembourg School Of Business jest zapewnienie inspirującego i wielokulturowego środowiska nauki dla liderów biznesu z międzynarodowych firm działających w Luksemburgu, a także w całej Europie i na świecie.

Osiągając cele edukacyjne i akademickie, Szkoła wykorzystuje współczesne metody nauczania i badań, promuje kulturową i intelektualną różnorodność.

The School współpracuje z międzynarodową społecznością biznesową i przygotowuje liderów biznesu do prosperowania w złożonym globalnym świecie biznesu.

Portfolio dyplomów magisterskich

  • Program weekendowy MBA
Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Zaoczne studia MBA »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Zaoczne studia MBA

LSB -Weekend MBA

Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 24 miesięcy September 2019 Luksemburg Luxembourg City

Weekend MBA w Luksemburgu School of Business przeznaczony jest do zaspokojenia potrzeb profesjonalistów z napiętych harmonogramów i chęć do nauki oraz w ich karierze. Czas trwania programu wynosi 24 miesięcy. Zajęcia odbywają się co drugi weekend (piątek i sobota). [+]

Weekend MBA w Luksemburgu School of Business przeznaczony jest do zaspokojenia potrzeb profesjonalistów z napiętych harmonogramów i chęć do nauki oraz w ich karierze.

Czas trwania programu wynosi 24 miesięcy. Zajęcia odbywają się co drugi weekend (piątek i sobota).

LSB -Weekend MBA daje bezpośredni kontakt z czołowych międzynarodowych wykładowców z jednych z najlepszych szkół biznesu na świecie, aby uzyskać.

Nasi profesorowie uniwersytetu są światowej klasy i czasami menedżerów globalnych firm. Niektóre z nich są menedżerowie najwyższego szczebla w międzynarodowych firmach, podczas gdy inni naukowcy, z dużym doświadczeniem w branży, w różnych branżach.... [-]


Kontakt
Adres lokalizacji
19, Rue Eugène Ruppert
Luxembourg City, Luxembourg District, L-2453 LU
Media społecznościowe