Luxembourg School Of Business

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Międzynarodowy Wydział Międzynarodowy

Nasz wydział składa się z profesorów powiązanych z instytucjami takimi jak Harvard, Yale, Stanford, University of Chicago, University of Michigan, Duke University, New York University, London Business School, Cambridge, University of St. Gallen, Copenhagen Business School, Bocconi University, Zagrzebska Szkoła Ekonomii i Zarządzania, Sciences Po, HEC Paris i inne.

Przygotuj się na wyzwanie

W LSB , niezależnie od tego, czy zapisujesz się na program kształcenia kadry kierowniczej, MBA czy magistra zarządzania, przygotuj się na ekscytujący czas. Będziesz narażony na sytuacje biznesowe, w których twoja wiedza jest kwestionowana i omawiane są gotowe rozwiązania. Będziesz musiał się komunikować i znaleźć wspólną płaszczyznę z wykładowcami, kolegami z klasy i liderami biznesu z całego świata.

Odkryj przyszły kampus LSB

Nowy kampus Luxembourg School Of Business znajduje się w Château de Septfontaines i dawnej manufakturze porcelany Faïencerie Villeroy & Boch, historycznej dzielnicy niedaleko centrum Luksemburga.

Ten kampus pozwoli Luxembourg School Of Business na przyjęcie lokalnych i międzynarodowych menedżerów i przedsiębiorców z całego świata w wyjątkowym, historycznym i głęboko luksemburskim kontekście.

Chateau de Septfontaines przywita pierwszych studentów Luxembourg School Of Business w 2021 roku.

140141_NewLSBCampus.jpg

Innowacyjne metody nauczania

Nauka w LSB daje ci dostęp do różnych kultur, doświadczeń i sposobów myślenia. Dzięki współpracy zyskasz dzięki bogatym doświadczeniom swoich międzynarodowych kolegów z klasy, profesorów i liderów korporacyjnych. Wielokrotnie nagradzany wydział jest w czołówce innowacyjnych metod nauczania w administracji biznesu. Naucz się myśleć i decydować jak lider w studiach przypadków i projektach doradczych.

Aktywna wiedza

Program nauczania ma na celu rozwinięcie cię w lidera, który może widzieć, kontrolować i rozwijać nowe możliwości. Doświadczenie twojego LSB Master przynosi więcej niż tylko wiedzę akademicką i umiejętności praktyczne. Naszym celem jest zapewnienie wyjątkowego doświadczenia - akademickiego i nie tylko.

85126_STU4425-22.jpg

Wizja

Być globalnie uznaną, wysokiej jakości szkołą biznesu w sercu Europy.

Misja

Misją Szkoły jest dostarczanie inspirujących i wielokulturowych środowisk edukacyjnych dla liderów biznesu z międzynarodowych firm działających w Luksemburgu, a także w Europie i na świecie. Osiągając cele edukacyjne i akademickie, Szkoła wykorzystuje współczesne metody nauczania i badań, promuje kulturową i intelektualną różnorodność. Szkoła współpracuje z międzynarodową społecznością biznesową i przygotowuje liderów biznesu do prosperowania w złożonym globalnym świecie biznesu.

Akredytacja

Luxembourg School Of Business jest akredytowana przez luksemburskie Ministerstwo Szkolnictwa Wyższego i Badań. Akredytacje dotyczą całej instytucji, a także programów Master of Business Administration i Master in Management.

85128_Capture.PNG

Lokalizacje

Miasto Luksemburg

Address
19, Rue Eugène Ruppert
L-2453 Miasto Luksemburg, Dystrykt Luksemburg, Luksemburg

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium