Read the Official Description

ESA Prezentacja

Założona w 1996 roku na mocy umowy międzyrządowej między Francją i Libanem, ESA jest Business School poświęcony edukacji menedżerów i kierowników w Libanie i na Bliskim Wschodzie, a zarządzane przez Paryż Ile-de-France Regionalnej Izby Przemysłowo-Handlowej.

Z misją utworzenia elity Libanie iw regionie do liderów jutra, ESA stała się drogowskazem doskonałości akademickiej w ramach Libanie i platformą interakcji i spotkań Europy, Bliskiego Wschodu i Libanu.

Zwracając uwagę na żywe przedsiębiorstw i ich potrzeb, ESA pomaga im w rozwijaniu ich wizje i pomaga im lepiej realizować swoje cele poprzez szkolenia i coaching ich dyrektorzy i kierownicy.

Położony w centrum Bejrutu, i w sercu Bliskiego Wschodu, ESA utrzymuje swój zasięg, jak ważny szkoły międzynarodowej, łącząc talenty uczniów na wysokim szczeblu i profesorów, którzy zaliczają najwybitniejszych specjalistów na świecie.

Mocnymi ESA

Programy i kursy na miarę, szkolenie kadry kierowniczej i menedżerów, zgodnie z potrzebami międzynarodowego miejscu pracy.

Wydział składa się wyłącznie z profesorów wywodzących się z najlepszych szkół biznesu w Europie, szczególnie z ESCP Europe i HEC Paris.

Dwa międzynarodowe certyfikaty, , aby potwierdzić każdą ścieżkę akademicką: ESA stopnia i dyplom prestiżowej szkoły partnerskiej.

Elastyczne harmonogramy, umożliwiając zarówno profesjonalnych szkoleń i życia, aby być łączone.

Wpływową sieć międzynarodowa, dostępne poprzez przystąpienie do ESA Stowarzyszenie Absolwentów, który jest powiązany i klucz współpracownik Stowarzyszenia Absolwentów ESCP.

Korzystne miejsce do spotkań biznesowych, ESA regularnie organizuje seminaria i konferencje ekranem i głośnikami międzynarodowych.

Partnerzy akademiccy

Od samego początku, ESA utrzymuje solidną sieć składającą się z jednych z najlepszych szkół biznesu, zwłaszcza ESCP Europie i HEC Paris.

Partnerstwa te pozwalają naszym studentom korzystać z międzynarodowego wydziału doskonałości akademickiej i uzyskać dwa certyfikaty dla każdego międzynarodowego programu studiów: magisterskie, ESA i stopnia naszej organizacji partnerskiej.

Programs taught in:
Język angielski
Francuski

Ta szkoła oferuje również:

EMBA

ESA Business School - Ecole Supérieure des Affaires

EMBA pozwala kierownictwu i menedżerom zrozumieć dzisiejszą dynamikę biznesu. Ten program pozwala studentom uzyskać pełną opanowanie narzędzi zarządzania i koncepcji. ... [+]

EMBA: Executive MBA

Pierwszy Executive MBA w regionie, planowane 4 międzynarodowe seminaria

Szkolenie w zakresie zarządzania ogólnego

Cel: posiadacz dyplomu uniwersyteckiego

Minimalne doświadczenie: 7-8 lat

Język angielski

Cel

EMBA pozwala kierownictwu i menedżerom zrozumieć dzisiejszą dynamikę biznesu. Ten program pozwala studentom uzyskać pełną opanowanie narzędzi zarządzania i koncepcji. Zapewnia prawdziwy wgląd w strategiczną warstwę biznesu, w której przywództwo i proces decyzyjny stanowią sedno tego procesu.

Dwa międzynarodowe dyplomyExecutive MBA od ESAExecutive MBA od ESCP EuropeStruktura kursu

Czas trwania: 18 miesięcy

Organizacja kursów: raz w miesiącu - w czwartek, piątek i sobotę... [-]

Liban Beirut
October 2019
W pełnym wymiarze godzin
18 miesięcy
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku

MBA

ESA Business School - Ecole Supérieure des Affaires

MBA umożliwia studentom zdobycie pogłębionej wiedzy w zakresie zarządzania i rozwoju poczucia autonomii, ducha zespołu i otwartości kulturowej. MBA to prawdziwy proces sa ... [+]

MBA

Szkolenia na Walnym Zarządzania

Cel: Posiadacz dyplomu uniwersyteckiego

Minimalne doświadczenie: 3 lata

W językach: Angielski i francuski

Cel

MBA umożliwia studentom zdobycie pogłębionej wiedzy w zakresie zarządzania i rozwoju poczucia autonomii, ducha zespołu i otwartości kulturowej. MBA w Szkole Biznesu ESA Sam program nie jest; jest to prawdziwy proces własnej konstrukcji.

Dwa międzynarodowe dyplomy MBA z ESA Desm (Diplôme d'Etudes supérieures en Management) z ESCP Europie. Struktura kursu

Program trwa ponad 16 miesięcy. Kursy odbywają się w tygodniu, w tygodniu, od poniedziałku do piątku w godzinach od 17:00 do 21.30 Międzynarodowe seminarium organizowane jest co roku w Paryżu.... [-]

Liban Beirut Francja Paris
October 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
16 miesięcy
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Ecole Superieure des Affaires
Address
ESA Campus, 289, rue Clemenceau, P.O. Box 113 – 7318
Beirut, Beirut Governorate, Liban
Witryna
Telefon
+961 1 373 373