Przeczytaj oficjalny opis

Katar: napędzanie przyszłości

Katar jest jedną z najszybciej rozwijających się gospodarek na świecie i dlatego jest bardzo atrakcyjnym miejscem dla biznesu.

Wzrost gospodarczy Kataru opiera się głównie na przemyśle naftowym i gazowym. Jednak według Kataru National Vision 2030 polityka gospodarcza koncentruje się na rozwoju sektorów nieenergetycznych. Celem jest przekształcenie obecnej opartej na węglu gospodarki w zaawansowaną, konkurencyjną i opartą na wiedzy gospodarkę.

HEC Paris in Qatar

HEC Paris dołączył do Fundacji Katar w czerwcu 2010 roku, oferując światowej klasy programy edukacyjne i działalność badawczą dla Doha i regionu. Jest to pierwszy europejski partner w mieście edukacji.

W tym kontekście HEC Paris oferuje kompletny portfel programów zarządzania, w tym pierwszy międzynarodowy Executive MBA w Katarze, specjalistyczny tytuł magistra w zakresie zarządzania strategicznymi jednostkami biznesowymi , a także programy menedżerskie dla kadry zarządzającej, w formie krótkich programów wykonawczych. Jako jeden z najlepszych na świecie dostawców programów edukacyjnych dla kadry zarządzającej przez ostatnie 8 lat, HEC Paris oferuje również indywidualnie zaprojektowane programy dla poszczególnych firm.

Programy i działalność badawcza HEC Paris in Qatar budują konkurencyjność przedsiębiorstw w globalnej gospodarce i są w pełni zgodne z Katarem National Vision 2030 w celu wsparcia przekształcenia Kataru w zaawansowaną, konkurencyjną i opartą na wiedzy gospodarkę.

Dzielimy się naszą wiedzą akademicką

HEC Paris uruchomił Biuro ds. Badań w Katarze, aby wnieść swój wkład w realizację gospodarki opartej na wiedzy w Katarze, która wykracza poza oferowanie najlepszych na świecie programów edukacyjnych dla kadry kierowniczej w regionie poprzez uruchomienie. Biuro badawcze, utworzone przy wsparciu Fundacji Katar, pozyskuje potencjalne fundusze z Narodowego Funduszu Badań Katarskich (QNRF), Fundacji Katarskiej

Biuro badawcze skupi się na opracowaniu treści pedagogicznych, takich jak pisanie studiów przypadku biznesowych na temat lokalnych firm, innowacyjne badania naukowe, które będą publikowane w prestiżowych czasopismach, ułatwienia stypendiów i stypendiów dla doktorantów i doktorantów, współpraca z uczelniami i biznesem społeczności w Katarze oraz organizację wydarzeń, warsztatów i konferencji "Focus on Research".

Udogodnienia

Najnowocześniejsze pomieszczenia w wielokrotnie nagradzanej 52-piętrowej wieży Tornado znajdującej się w West Bay - biznesowym sercu Doha.

Obiekty zapewniają wygodne i łatwo dostępne miejsce dla programów HEC Paris, jednocześnie oferując spektakularne widoki na miasto.

Współpraca

Założona w 1995 r. Dekretem Jego Wysokości Szejka Hamada Bin Khalifa Al Thani, Ojca Emira, Fundacja Katar jest prywatną organizacją typu non-profit.

Misją Fundacji Kataru jest pielęgnowanie przyszłych przywódców Kataru. Poprzez przykład i dzieląc się swoim doświadczeniem, Fundacja przyczynia się również do rozwoju ludzkiego w kraju, regionie i na arenie międzynarodowej. We wszystkich swoich działaniach Fundacja promuje kulturę doskonałości w Katarze i wspiera jej rolę we wspieraniu innowacyjnego i otwartego społeczeństwa, które dąży do rozwoju zrównoważonego potencjału ludzkiego, dobrobytu społecznego i gospodarczego dla gospodarki opartej na wiedzy.

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

EMBA

HEC Paris in Qatar

International Executive MBA to praktyczny i intensywny program opracowany, aby zapewnić Państwu zrozumienie społecznych, ekonomicznych i środowiskowych aspektów międzynar ... [+]

1 stopień, 9 stanowisk, 15 stanowisk

International Executive MBA to praktyczny i intensywny program opracowany, aby zapewnić Państwu zrozumienie społecznych, ekonomicznych i środowiskowych aspektów międzynarodowego biznesu, a także umiejętności realizacji swojej wizji.

Nasz szczególny nacisk na strategię, przywództwo i globalne środowisko biznesowe zapewnia, że ​​zyskujesz wszechstronną, innowacyjną i stosowaną wiedzę i umiejętności.

Będziesz uczyć się nie tylko od najlepszych wykładowców, ale także od innych starszych uczestników, którzy przynoszą bogactwo praktycznych doświadczeń biznesowych, od szerokiego spektrum branż i funkcji zarządzania do klasy.... [-]

Katar Doha
February 2020
Zaoczne
16 miesięcy
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
HEC Paris in Qatar
Address
Tornado Tower, 16th Floor P.O Box 5825
Doha, Doha, Katar
Witryna
Telefon
+974 4454 0161