Przeczytaj oficjalny opis

University of Regina

Otwórz swój świat

University of Regina studentów mają chęć lepszego poznania siebie, świat i wszystko w nim. Badanie w środowisku akademickim, które sprzyja kreatywności, innowacji i nowych doświadczeń. Otwórz się na ekscytujący nowy rozwoju osobistego. Poznaj ciekawych ludzi z różnych środowisk i kultur. Bądź przyjaźnie, które trwają całe życie. Doświadczenie alternatywne sposoby myślenia i uczenia się od innych, jak uczą się od ciebie. Odkryj przyszłość wypełnioną możliwości dla Ciebie i Twojej kariery. Zapraszamy wszystkich tych rzeczy, przy stałym wsparciu UR International.

W ciągu ostatnich pięciu lat, na przykład, liczba zagranicznych studentów studiujących na Uniwersytecie Regina wzrosła o 77%, co pomaga uczynić nasz kampus bardziej zróżnicowane niż w dowolnym momencie w naszej historii. Studenci z ponad 66 krajów obecnie nazywamy naszej macierzystej uczelni, wzbogacając doświadczenie studentów poprzez wprowadzenie globalnych perspektyw dla naszej społeczności kampusu. Jednocześnie, ponad 800 krajowych studentów skorzystało z badań za granicą możliwości poszerzyć swoją edukację w innych krajach i rozwijać się "obywatelami świata". Każdy z tych studentów uczestniczyć w University of Regina ze względu na jakość naszych programy akademickie, a oni przychodzą tutaj, wiedząc, że kompleksowy program wsparcia jest dla nich dostępne za pośrednictwem naszych UR międzynarodowego biura. UR International jest głęboko zaangażowana w sukces studentów oferując akademickich, usługi społeczne, umiejętności życiowych i językowych, które pomagają zapewnić studentom narzędzia, których potrzebują, aby w pełni wykorzystać ich University of Regina edukacji.

Wysoki ranking: Jeden z 10 najlepszych kanadyjskich uniwersytetów kompleksowych. Pomoc jest naszą siłą: Od chwili, kiedy spotkamy się i swoją rodzinę, aż do momentu znalezienia pracy po ukończeniu studiów, oferujemy spersonalizowane usługi zachęcać i pomagać w swoją naukowych i zawodowych potrzeb. Stan obiektów sztuki: Przyjdź i zobacz nasz nowy kampus. Jest to nowoczesne, czyste i wygodne. U R to globalna społeczność: Jesteśmy na tyle duża, aby przyjmować studentów z ponad 90 krajów, a jednocześnie na tyle mały, aby dać Ci bardziej spersonalizowane i koncentruje doświadczenie akademickie. Można poznać swoich profesorów i pracowników naukowych. Student wydziału stosunek wynosi 20: 1. Nasza firma posiada także wiele skojarzeń, które można wziąć udział. Sprawdź to! Sukces w życiu: Regina znajduje się w domu z dala od domu! Jest to bezpieczne, niedrogie i zapewnia wysoki standard życia. Saskatchewan ma nominację programu imigracyjnego, który jest szybszy niż krajowego programu i jest otwarty dla absolwentów Uniwersytetu Regina.

Saskatchewan

Saskatchewan ma jedną z najsilniejszych gospodarek w Kanadzie i wspiera najszybciej rosnącą populację. Jest to jedna z prowincji, który został zbudowany z pomocą wielu ludzi z całego świata. Położony w centrum Kanada, Saskatchewan jest świetną bazą wypadową do zwiedzania całego kraju. Bezpośrednie loty z międzynarodowego lotniska Regina może potrwać do Vancouver, Toronto i większości innych dużych miastach kanadyjskich. Poczuj piękno Saskatchewan drodze malowniczą podróż drogi i odkrywanie naszego najpilniej strzeżoną tajemnicą - 100.000 majestatyczne jezior na równinach południowej i głębokich lasach na północy. Zrób sobie przerwę od studiów cieszyć działania, takie jak camping, wędkarstwo, łowiectwo, pływanie, kajakarstwo, i wędrówki po dziewiczych jezior na obrzeżach Regina. Wędkowanie w Saskatchewan to jedne z najlepszych na świecie i można zobaczyć mnóstwo dzikich zwierząt, w tym niedźwiedzie, łosie, bobry i. W zimie cieszyć działania, takie jak jazda na snowboardzie, skiiing, łyżwiarstwo, hokej i jak spadnie śnieg wokół ciebie. Dzięki rosnącej społeczności, dynamicznie rozwijającej się gospodarki i obiecującą przyszłością, Saskatchewan jest miejscem, gdzie można cieszyć się życiem i odnieść sukces.

Peer Doradzanie program - Doradcy Peer dostarczyć cennych informacji i wsparcia dla naszych nowych studentów międzynarodowych English Coaching - pomoc codziennie język jeden-na-jeden English Rozmowa Klub - Praktyka grupa konwersacji i działalności społecznej, aby pomóc uczniom przystosować się do życia w Kanadzie Badanie Assistance - codzienna pomoc dla różnych przedmiotów i klas Warsztaty naukowe i Ćwiczenia - warsztaty edukacyjne i lekcje dostosowane do osiągnięcia sukcesu akademickiego studentów

życie Residence

Życie w University of Regina zamieszkania zachęca budować przyjaźnie i uczestniczyć w działaniach społecznych i edukacyjnych dostępnych na terenie kampusu. Nasze rezydencje są jednymi z najbardziej atrakcyjnych w Kanadzie. Istnieją 1200 w pełni wyposażone pokoje w czterech domów, w tym niesamowitym nowej rezydencji, która niedawno otwarty. Zawsze będziesz miał prywatną sypialnię, czy mieszkasz sam, z współlokatora lub w akademiku lub mieszkania mieszkanie stylu.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

UR International General Video 2014