University Canada West (UCW)

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Uniwersytet Kanada West (UCW) Kanada jest współczesna niezależna uczelnia. Założona w 2004 roku, UCW oferuje programy na ich terenie kampusu w Vancouver i online. Programy obejmują Master of Business Administration, Bachelor of Commerce oraz Bachelor of Arts w dziedzinie mediów i komunikacji.

Naszym celem jako niezależnego współczesnego kanadyjskiego uniwersytetu oznacza, że ​​są dostępne i przestrzegane na całym świecie. Przekształcamy uczniów do absolwentów kierowniczych gotowe dla społeczności na całym świecie.

Naszą misją jest dostarczanie wysokiej jakości usługi i wsparcie dla studentów. Promujemy środowisko uczenia się różnorodne i wymagające koncentruje się na praktycznym zastosowaniu wiedzy i budowania kompetencji do stypendium, przywództwa i odpowiedzialnego obywatelstwa w kontekście globalnym. Jesteśmy dumni z naszych absolwentów, którzy są gotowi do objęcia przywództwa i społecznych możliwości, które ich czekają.

UCW rozpoznaje i działa pod zwierzchnictwem Columbia brytyjskiego Ministerstwa Edukacji i zaawansowanym Rozwoju Rynku Pracy na zalecenie Quality Assessment Board stopnia. Programy Uniwersytetu są oferowane pod pisemnej zgody Ministra Edukacji zaawansowane, rząd Kolumbii Brytyjskiej w Kanadzie, które zostały poddane procesowi oceny jakości i stwierdzono, że spełniają kryteria określone przez ministra.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć MBA » Widzieć Associate of Arts » Widzieć Licencjat nauk humanistycznych » Widzieć Studia licencjackie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

MBA

MBA

Online Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat October 2018 Kanada Vancouver + 1 więcej

Master of Business Administration (MBA) z programu UCW przygotuje Cię do przywództwa na arenie światowej. Program ten jest akredytowany przez ACBSP. Podejmiesz najbardziej wymagające sytuacje, zastosujesz pragmatyczne rozwiązania problemów, które napotkasz, i ostatecznie przyczynisz się do sukcesu organizacji dzięki świadomemu podejmowaniu decyzji. [+]

MBA

Master of Business Administration (MBA) z programu UCW przygotuje Cię do przywództwa na arenie światowej. Program ten jest akredytowany przez ACBSP. Podejmiesz najbardziej wymagające sytuacje, zastosujesz pragmatyczne rozwiązania problemów, które napotkasz, i ostatecznie przyczynisz się do sukcesu organizacji dzięki świadomemu podejmowaniu decyzji.

Absolwenci programu MBA będą mogli:

reagować strategicznie na wyzwania i możliwości biznesowe.oceniać etyczne implikacje działań biznesowych.opracowywać, wdrażać i oceniać rozwiązania problemów biznesowych.formułować decyzje biznesowe i systematyczną analizę odzwierciedlającą krytyczne myślenie.wykazać się skutecznymi umiejętnościami współpracy z różnymi grupami ludzi.prowadzić zespoły przez rozwiązywanie problemów i pomyślne ukończenie projektów i zadań.integrować osobiste wartości i perspektywy w rozwiązywaniu problemów i brać odpowiedzialność za decyzje.przekazywać pomysły w sposób persuzyjny (pisemny i ustny) w wyniku dogłębnej analizy informacji.zbierać, analizować i syntetyzować informacje w kontekście biznesowym.Wymagania dotyczące kursuLicencjat z uznanej uczelni, o skumulowanej wartości GPA równej 3,00 na skali 4,33 (lub równoważnej) lub wyższej iWykonaj jedną z następujących czynności:Akceptowalny wynik na Graduate Management Admission Test (GMAT) lub Graduate Record Examinations (GRE), który został napisany w ciągu ostatnich pięciu lat.Odpowiednie kanadyjskie oznaczenie zawodowe lub równoważne oznaczenie międzynarodowe (np. CPA, CA, CGA, CMA, CHRP lub P.Eng).Licencjat z Business Administration (BBA) lub Commerce (BComm) lub równoważny.Minimum dwa (2) lata udokumentowanego doświadczenia zawodowego lub kierowniczego.... [-]

Kontakt
Adres lokalizacji
Vancouver Campus
Suite 100 – 626 West Pender Street

Vancouver, British Columbia, CA