Przeczytaj oficjalny opis

114360_114323_membership-high.jpgCzy chcesz rozwijać swój styl indywidualnego przywództwa?

University Canada West (UCW) jest uniwersytetem z jasną wizją - być wiodącym, szanowanym niezależnym uniwersytetem w Kanadzie i za granicą, znanym z innowacji i skuteczności w przygotowywaniu zmotywowanych studentów do kariery zawodowej i przywództwa społecznego. UCW przekształca uczniów w absolwentów, którzy są gotowi na przywództwo dla społeczności na całym świecie.

Co nas wyróżnia?

 • Akredytowany przez ACBSP program MBA i Bachelor of Commerce.
 • Wydział z doświadczeniem z pierwszej ręki w biznesie.
 • Środowisko edukacyjne UCW jest dynamiczne i praktyczne. Wielkości klas są ograniczone, aby skupić się bardziej na indywidualnych wymaganiach.
 • Ucz się w sercu tętniącej życiem społeczności biznesowej Vancouver.
 • Kampus w centrum UCW zapewnia niezrównany dostęp do sieci potencjalnych pracodawców.
 • Mamy uczniów z 40 krajów, którzy dają Ci wiele możliwości transferu sieci i wiedzy.

Czy jesteś gotowy, aby napędzać swoją karierę do następnego poziomu?

Czynnik Vancouver

„Vancouver to Manhattan z górami” - The New York Times.

Kiedy uczysz się w UCW, dowiesz się, dlaczego to piękne miasto zostało wybrane przez The Economist na 3 najlepsze miasto do życia *.

Vancouver to miasto złożone z inteligentnych i wysoko wykwalifikowanych ludzi z całego świata. Czeka tu na was przyjazny, kosmopolityczny styl życia. Miasto Vancouver oferuje bogate możliwości nauki i pracy, a będziesz otoczony wspaniałą przyrodą. To naprawdę najlepsze miejsce.

Dzięki bogatej historii w różnych sektorach Vancouver odcisnęło swoje piętno na światowej gospodarce i nadal wywiera duży wpływ na tradycyjne i nowsze branże.

Przyjdź na pokład:

 • Zorientowane na biznes, nauczanie - intensywna nauka
 • Światowej klasy placówka edukacyjna w centrum Vancouver
 • Kształcenie ukierunkowane na karierę i wydział ekspertów
 • Doskonała obsługa i wsparcie ze strony kadry i personelu
 • Możliwości szybkiego śledzenia edukacji i szybszego zakończenia programów

114362_114320_MBA728X291.jpg

Nasz kampus:

University Canada West (UCW) jest łatwo dostępny w centrum Vancouver przy 626 West Pender St. UCW znajduje się w biznesowej dzielnicy Vancouver. Wiele największych firm na świecie ma biura w odległości spaceru od naszego kampusu w centrum miasta.

Kliknij tutaj, aby odbyć wirtualną wycieczkę po kampusie butiku UCW.

Nasi uczniowie są naszymi ambasadorami marki

University Canada West (UCW) to uniwersytet z jasną wizją - aby umieścić swoich uczniów w centrum wszystkiego. Od pierwszej chwili wchodzisz do kampusu, aby ukończyć szkołę, każde doświadczenie oferowane przez University Canada West jest dostosowane, aby zapewnić Ci najlepszy możliwy start w karierze.

Usługi studenckie:

Nowi uczniowie szybko zapoznają się z działem usług studenckich podczas orientacji, gdzie zespół daje studentom przegląd kampusu uniwersyteckiego, portalu myUCW, usług bibliotecznych i pomocy przy wyborze kursu i rejestracji.

Oprócz wsparcia rówieśniczego i wydziałowego, poprzez usługi dla studentów, studenci mogą uzyskać dostęp:

 • Trenerzy do pisania i liczenia
 • Doradztwo akademickie
 • Sesje informacyjne kampusu
 • Warsztaty i seminaria
 • Wydarzenia studenckie i komitety studenckie, takie jak: imprezy świąteczne, spotkania towarzyskie na koniec semestru, wieczory filmowe i wiele innych.

Aby upewnić się, że twoje doświadczenie University Canada West jest przyjemne, jeśli napotkasz jakiekolwiek wyzwania, poinformuj, że rozwiązanie to często wystarczy kliknąć lub zadzwonić.

114361_114324_BAinBusinessComms728X291.jpg114363_114322_BAinBusinessComms728X291-2.jpg

Usługi karier

Wydział Usług Karier University Canada West został stworzony, aby ułatwić angażowanie partnerstwa ze wszystkimi jego studentami i absolwentami, ponieważ przechodzą oni od szkolnictwa wyższego do środowiska pracy i poza nim. Dzięki tym partnerstwom Career Services wypełnią lukę potrzeb pracodawców i możliwości zatrudnienia dla naszych studentów i absolwentów.

Career Services współpracuje ze studentami i absolwentami z Vancouver i całej Kanady w celu dostarczenia informacji przygotowujących do kariery i zatrudnienia przy pomocy internetowego programu usług kariery. Uczniowie i absolwenci mogą uzyskać dostęp do programu przez Internet, kiedy chcą i mogą generować wiele dokumentów kariery, które są odpowiednie dla stanowisk, o które ubiegają się wszyscy ze scentralizowanej lokalizacji.

Gdy studenci zdobywają umiejętności zawodowe, a absolwenci rozwijają się w swojej karierze, University Canada West zajmuje się łączeniem ich z firmami w Kanadzie w celu uzyskania zatrudnienia i możliwości awansu. Tam, gdzie kształcenie i przenośne szkolenie umiejętności jest „obowiązkowe” na dzisiejszym konkurencyjnym rynku pracy.

Usługi University Canada West Career Services obejmują między innymi: pomoc w:

 • Życiorysy;
 • Listy przewodnie;
 • Umiejętności przeprowadzania wywiadów;
 • Techniki poszukiwania pracy;
 • Możliwości tworzenia sieci; i
 • Coaching zawodowy
Programy prowadzone przez:
 • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MBA

University Canada West (UCW)

Ten akredytowany program ACBSP jest przeznaczony dla studentów, którzy chcą zostać liderami w globalnym środowisku. Program Master of Business Administration (MBA) oferow ... [+]

MBA z przywództwem jako specjalizacja do wyboru

Ten akredytowany program ACBSP jest przeznaczony dla studentów, którzy chcą zostać liderami w globalnym środowisku. Program Master of Business Administration (MBA) oferowany przez UCW Vancouver zapewni Ci umiejętności potrzebne do rozwiązywania złożonych sytuacji. Osiąga się to poprzez badanie praktycznych rozwiązań, które pomogą Twojej organizacji rozwijać się.

UCW Vancouver uczyniło kurs bardziej dostępnym dla swoich studentów, umożliwiając przywództwo jako elekcję. Umożliwi ci to lepsze zrozumienie skutecznego przywództwa i podniesienie tych umiejętności. Aby wprowadzić w życie to, czego się nauczyłeś, program kończy się dużym projektem badawczym, który umożliwia pokazanie, w jaki sposób Twoje umiejętności można zastosować w rzeczywistych scenariuszach.... [-]

Kanada Vancouver
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku

University Canada West (UCW) : Hear What Students Have To Say

University Canada West (UCW): International Students

UCW alumni: Anastasia and Loujeine

University Canada West Convocation 2018

UCW Alumni: Jasjit - MBA graduate

UCW MBA student from Iran discusses her new university

Address
Vancouver Campus Suite 100 – 626 West Pender Street
Vancouver, British Columbia, Kanada