Przeczytaj oficjalny opis

University of New Brunswick Świętego Jana Wydziału Biznesu, gdzie profesorowie rzeczywiście znam twojego imienia.


Z naszym nauczycielem - stosunek studenckiej 1:17 jesteś więcej niż tylko liczby. Dokładamy wszelkich starań, aby poznać naszych uczniów i angażują ich w unikalne możliwości, które są dla ich rozwoju zawodowego. Jesteśmy małą, przyjazny i oddany wydziału z misją, aby zwiększyć swoją wiedzę o świecie, w którym żyją i pracują, i pozwalają w istotny sposób zmienić w swojej społeczności. Chcemy, aby nasi uczniowie, by odnieść sukces w ich wyboru do realizacji jakichkolwiek przedsięwzięciach.


Nasi studenci mają możliwość zrobienia i spróbować rzeczy tutaj, że nigdy nie może dostać szansę zrobić na większej kampusu. Uczniowie przedstawili referaty na konferencjach z ich profesorów, odbyło się z lokalnym audycji, napisany dla gazety studenckiej, serwowane na Saint John Zarządu Handlu i interakcje z niektórymi z naszych najbardziej wpływowych i inspirujących ludzi w naszym mieście i województwie.


Dajemy świata rzeczywistego doświadczenia w prawo w naszych klasach


Oczywiście nasi wykładowcy są inteligentne, ale są też prawdziwi ludzie, którzy wprowadzają mnóstwo praktycznej wiedzy do ich stylu nauczania. Surfuj po profilach wydziału i zobaczyć talent, który istnieje pomiędzy naszym zespołem.


Mamy przedsiębiorcy, który uczy Small Business Strategy, prawnik / biegłego rewidenta, który uczy Finanse i prawo gospodarcze i eksperta w dziedzinie ICT, który rzuca wyzwanie studentów do włączenia nowych technologii do ich zadań poprzez czasopismach uczenia się opartych na blogu Google Docs i wykorzystując w swoich raportach.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MBA

The University of New Brunswick-Saint John, Faculty of Business

Oferowane przez Uniwersytet najstarszego anglojęzycznego w Kanadzie, University of Masters New Brunswick Saint John of Business Administration (MBA) Program zapewnia eduk ... [+]

Magisterskie Studia Menedżerskie MBA

Oferowane przez najstarszej anglojęzycznej University w Kanadzie, University of Masters New Brunswick Saint John of Business Administration (MBA) program dostarcza światowej klasy edukacji i jeden z najkrótszych okresów spłaty w Ameryce Północnej dla jednego roku lub w niepełnym wymiarze czasu MBA na , Nasza MBA to inwestycja w przyszłość, z intensywnym programem, który łączy naukę w klasie z praktycznymi zastosowaniami i świata rzeczywistego doświadczenia.

Program ma na celu opracowanie innowacyjnych liderów przedsiębiorczości, a nasi uczniowie korzystają małe liczebności klas, zróżnicowana międzynarodowa studentów, wykładowców i dostępne oddany personel.... [-]

Kanada Saint John
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 - 5 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Find out why our MBA program is unique!

A current student's perspective of our MBA Program

Faculty of Business, UNB Saint John

University of New Brunswick - Saint John
Address
UNB Saint John 100 Tucker Park Road P.O. Box 5050
E2L 4L5 Saint John, New Brunswick, Kanada
Witryna
Telefon
(506) 648-5500