NYIT - Vancouver

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Gdzie lepiej zarabiać na MBA lub Master of Science w zakresie cyberbezpieczeństwa, zarządzania energią lub technologii instruktażowej niż żywy Vancouver? Nasz kampus, położony w centrum miasta, w pobliżu wszystkich publicznych udogodnień, odzwierciedla reputację Vancouver jako lidera innowacji, technologii i zrównoważonego rozwoju. Jako jeden z najbardziej popularnych celów podróży na świecie, Vancouver może pochwalić się umiarkowaną pogodą i konsekwentnie plasuje się w pierwszej trójce miast na świecie. Kiedy zdobędziesz tytuł magistra z NYIT-Vancouver, staniesz się również częścią globalnego uniwersytetu NYIT. Możesz rozpocząć swój program w Vancouver i ukończyć go w Nowym Jorku lub innych globalnych kampusach. NYIT-Vancouver oferuje następujące programy:

 • Zarządzanie energią, MS
 • Informacje, bezpieczeństwo sieciowe i komputerowe, MS
 • Instructional Technology, MS
 • Master of Business Administration, MBA
 • Master of Business Administration, MBA, Finanse

Zlokalizowane w centrum śródmieścia, w pobliżu siedziby korporacji finansowej, bankowości, górnictwa, usług, zasobów naturalnych i firm informatycznych, kampus oferuje laboratoria komputerowe, sale studenckie i centrum kształcenia na odległość. Małe klasy prowadzą do dużych możliwości staży, praktyk i programów mentorskich w wiodących instytucjach komercyjnych i finansowych w regionie. Nasza wspólnota na terenie kampusu obejmuje kluby zainteresowań, studencką radę doradczą i towarzystwo honorowe oraz organizuje różnorodne zajęcia towarzyskie i rekreacyjne przez cały rok. Tuż na zewnątrz i wokół jest spektakularne miasto przybrzeżne, bogate w różnorodność, żywe ze sztuką i kulturą oraz zachwycające swoim naturalnym pięknem.

Studiuj w Nowym Jorku

Rozpocznij swój program studiów w Vancouver i ukończ go w Nowym Jorku, flagowym kampusie programu NYIT Global Exchange. Możesz także wybrać studia w naszym kampusie w Abu Zabi lub w Chinach. Możesz też odwiedzić NYIT w Nowym Jorku dzięki naszemu studyjnemu programowi w Vancouver i odkryć to wspaniałe miasto. Odkrywaj nowe kultury i ścieżki kariery, nawiązując przyjaźnie z kolegami z całego świata.

Akredytacja

New York Institute of Technology jest akredytowany przez Komisję Stanów Zjednoczonych ds. Szkolnictwa wyższego w Stanach Zjednoczonych. Szkoła Zarządzania jest akredytowana przez AACSB International (Stowarzyszenie Advance Collegiate Schools of Business), globalną akredytację obejmującą wszystkie programy biznesowe NYIT na całym świecie, w tym Vancouver. W Kolumbii Brytyjskiej, Kanadzie, NYIT jest autoryzowany przez Ministerstwo Edukacji Zaawansowanej i znajduje się wśród szkół policealnych wyznaczonych przez EQA w Kolumbii Brytyjskiej. NYIT jest również wymieniony na stronie internetowej Citizenship and Immigration Canada (CIC) jako uczestnik pozakomunikacyjnego programu pozwoleń na pracę i znajduje się na stronie internetowej Kanadyjskiego Centrum Informacji o Międzynarodowych Poświadczeniach.

Usługi karier

Jako pomost między uniwersytetem a pracodawcami przygotowujemy studenci NYIT-Vancouver i absolwentów ze świata pracy, oferując:

 • Prywatne doradztwo zawodowe
 • Trening w zakresie pisania i pisania wywiadów
 • Praktyki i możliwości zatrudnienia
 • Przygotowanie i doradztwo dla absolwentów szkół wyższych
 • Warsztaty branżowe i prezentacje panelowe
 • Turystyczne wyjazdy terenowe do firm
 • Imprezy sieciowe dla studentów, absolwentów i profesjonalistów z branży
 • Aktywne bazy danych dla pracodawców na potrzeby doradztwa zawodowego
 • Wszystkie możliwości związane z usługami kariery i usługami oferowane przez Główny Urząd Karier NYIT.

W przeciwieństwie do innych uniwersytetów NYIT oferuje te cenne usługi kariery dla Ciebie na całe życie.

Lokalizacje

Vancouver

Address
NYIT-Vancouver
701 W. Georgia St., 17th floor

V7Y 1K8 Vancouver, Brytyjska Kolumbia, Kanada

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Akredytacje

AACSB Accredited