Kelowna College of Professional Counselling

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Twoja edukacja, Twoja droga ...

Zostań Profesjonalnym Doradcą lub Terapeuta w ciągu zaledwie 1 roku; LUB wykonaj specjalistyczny certyfikat w ciągu 7 miesięcy.

KCPC stosuje podobne do lasera podejście do treningu ... niweluje teorie i specyficzne umiejętności, dzięki czemu absolwenci są gotowi do działania.


Oto przegląd tego, co mamy do zaoferowania.


Programy KCPC oferują praktyczne i przystępne alternatywy dla akademickiego programu tylko 4-stopniowego.

 • KCPC uzyskał najwyższą certyfikację dla prywatnych szkół zawodowych przez Ministerstwo Edukacji Zaawansowanej w Kolumbii Brytyjskiej.
 • Przygotuj się do zatrudnienia jako doradca lub terapeuta rozpoczynający pracę w średnim szczeblu w agencji wspólnotowej lub otwórz prywatną praktykę.
 • Naucz się umiejętności potrzebnych, aby pomóc dorosłym, parom, młodzieży zmagającej się z wieloma problemami zdrowia psychicznego.


Który program najlepiej Ci odpowiada?

Aby uwzględnić zróżnicowany krajobraz możliwości zatrudnienia w dziedzinie zdrowia psychicznego, KCPC oferuje wiele opcji, które pasują do twoich celów zawodowych-

Dyplom w dziedzinie psychologii stosowanej i doradztwa jest przyspieszonym, internetowym programem, który można ukończyć w ciągu zaledwie jednego roku. Ten dostosowany do potrzeb klienta Dyplom pozwala wybrać dwa obszary specjalizacji dla kariery zawodowej od początku do końca w profesjonalnym doradztwie lub w praktyce psychoterapii.


Jaka jest różnica między poradnictwem a psychoterapią?

Doradcy zajmują się łagodnymi i umiarkowanymi zachowaniami oraz problemami emocjonalnymi, które mają wpływ na osobiste lub społeczne przystosowanie się klienta. (Wymagany status studenta dorosłego dla przyjęcia do programu dyplomowego specjalizującego się w doradztwie).

Psychoterapeuci wykorzystują zaawansowane techniki leczenia złożonych problemów zdrowia psychicznego, które poważnie wpływają na poziom funkcjonowania jednostki. (Studia licencjackie wymagane dla przyjęcia do programu dyplomowego specjalizującego się w psychoterapii).

Certyfikat Studiów Doradztwa Stosowanego. 7-miesięczny program certyfikacji (złożony z 9 kursów) dla specjalistów w zakresie zdrowia psychicznego, którzy chcą specjalizować się w jednym obszarze praktyki, takim jak:

 • Praktyka psychoterapii
 • Poradnictwo seksualne i intymne
 • Poradnictwo dla młodzieży i rodziny
 • Life Skills Coaching
 • Pomocnik doradczy
 • Poradnictwo społeczne
 • Doradztwo duszpasterskie
 • Lub dostosować do preferowanego obszaru praktyki.

person holding white ceramic mugstaylor hernandez / Unsplash

Przygotowanie do kariery

Wybór właściwej szkoły jest poważnym problemem zarówno dla Ciebie, jak i dla nas. Zespół rekrutacyjny w KCPC zachęca wszystkich kandydatów do przeprowadzenia badań i dokładnie waży opcje. Porównaj jakość oferowanej edukacji z wymaganym zaangażowaniem finansowym i czasowym.

Wielu studentów KCPC mówi nam, że priorytetem było szkolenie dla nowej kariery w jak najkrótszym czasie. Dla nich najważniejszy był akredytowany program szkoleniowy oparty na kompetencjach, który wymagał połowę czasu i pieniędzy jako program uniwersytecki.


A co z ofertami pracy?

Przygotowanie do zatrudnienia

Podczas całego programu będziesz rozwijać portfolio praktycznych umiejętności zawodowych. W zależności od obszaru specjalizacji będziesz przygotowany do pracy jako doradca lub terapeuta rozpoczynający pracę w średnim szczeblu w agencji publicznej lub otwierającej prywatną praktykę. Niektórzy absolwenci stosują swoje różnorodne umiejętności zawodowe w innych przedsięwzięciach biznesowych.

Zaangażowanie absolwentów dyplomów

-KCPC stoi za naszym zobowiązaniem do nauczania umiejętności potrzebnych do rozpoczęcia kariery zawodowej doradcy. Chociaż nie możemy zagwarantować wyników zatrudnienia, zapewnimy bezpłatne kursy odświeżające w pierwszym roku po ukończeniu studiów, aby pomóc w utrzymaniu poziomu kompetencji, jakiego oczekują pracodawcy od absolwentów KCPC.

Zobowiązanie wobec pracodawców - KCPC jest zgodne z naszym zobowiązaniem wobec pracodawców - zapewnienie, że nowo zatrudnieni absolwenci dyplomów są kompetentni i gotowi do podjęcia pracy jako doradcy na poziomie podstawowym. Wszelkie luki w szkoleniu zostaną poprawione poprzez bezpłatne kursy odświeżające.


Czy mogę nauczyć się być specjalistą w zakresie zdrowia psychicznego, biorąc udział w kursie online? Absolutnie…

Edukacja na odległość szybko staje się preferowaną metodą nauczania dla wielu studentów. Dzisiejsza technologia w połączeniu z wyjątkowym podejściem KCPC do nauczania na odległość pozwala ukończyć trening z komfortu i wygody domu.


Istnieje kilka powodów, dla których uczniowie preferują wygodę kształcenia na odległość:

 • Zadania zapewniają praktyczną praktykę umiejętności z "klientami" wolontariuszy, z tobą w roli doradcy.
 • Podręczniki dostarczane bezpośrednio do Twoich drzwi. Dodatkowo uzyskasz nieograniczony dostęp do ponad 200 filmów szkoleniowych z biblioteki strumieniowej KCPC.
 • Interaktywne ćwiczenia uczą umiejętności doradczych, które można przenieść na ustawienia zatrudnienia.
 • Ulepszysz swoje szkolenie dzięki umieszczeniu wolontariusza w społeczności lub prywatnej agencji; rozwinąć profesjonalną sieć i portfel umiejętności zawodowych o praktycznym znaczeniu dla przyszłych pracodawców.
 • Instruktorzy to profesjonalni doradcy, psycholodzy, pracownicy socjalni.
 • Będziesz miał możliwość spotkać się z innymi uczniami w laboratoriach umiejętności dla dodatkowej praktyki.


Co się dzieje na kampusie uczelni?

Dla studentów, którzy wolą uczęszczać na zajęcia w kampusach, poniżej znajduje się informacja, czego można się spodziewać po studiach w naszym kampusie Kelowna.

 • Ćwiczenia związane z tematami kursu symulują sytuacje doradcze.
 • Mały rozmiar klasy, dyskusje i projekty grupowe.
 • Klasa spotyka się 4 godziny dziennie od poniedziałku do piątku; każdy kurs trwa 3 tygodnie. (Zadania domowe są dodatkiem do czasu spędzonego na zajęciach.)
 • Opcja grupy analitycznej jest dostępna w połączeniu z zadaniami nauczania na odległość.
 • Studenci mają nieograniczony dostęp do biblioteki filmów online.
 • Instruktorzy to profesjonalni doradcy, psycholodzy, pracownicy socjalni.
 • Zajęcia na kampusie podlegające minimalnej rejestracji.

psychology, confidence, professionalcvpericias / Pixabay

Co jeszcze warto wiedzieć?

KCPC spełnia najwyższe standardy dla prywatnych szkół zawodowych w Kolumbii Brytyjskiej. Uczniowie z całego świata mogą mieć pewność co do jakości oferowanej przez nas edukacji.

Podręczniki i materiały do nauki zawarte w kosztach nauki obejmują najnowsze teorie, koncepcje i techniki z zakresu psychologii, pracy socjalnej i poradnictwa. Będziesz mieć także dostęp online do ponad 200 filmów szkoleniowych z biblioteki strumieniowej wideo KCPC.

Praktyczna praktyka prowadzi do kompetencji zawodowych - interaktywne zadania symulują rzeczywiste sytuacje doradcze. To praktyczne podejście przygotowuje absolwentów do wychodzenia naprzeciw trendom i zmieniającym się wymaganiom zawodowym dla doradców na poziomie podstawowym lub psychoterapeutów pracujących w agencjach wspólnotowych i prywatnych placówkach praktyki.

Wydział, program nauczania i podręczniki są porównywalne do tych, które można znaleźć na studiach licencjackich. To przynosi korzyści uczniom, którzy zdecydują się kontynuować naukę w systemie uniwersyteckim. Przeniesienie punktów za kursy podjęte w KCPC może ubiegać się o uzyskanie tytułu licencjata lub warunku wstępnego dla niektórych stopni magisterskich według uznania wydziałów uniwersyteckich.

Instruktorzy są doświadczonymi mentorami z dyplomami z psychologii, doradztwa lub pokrewnych dziedzin. Wiedzą, co to jest, aby być doradcą i zapewnić indywidualne opinie i wsparcie dla studentów. Instrukcja i zadania uwzględniają różne style uczenia się.

Ciągła rejestracja, możesz zacząć już teraz - kursy są zaplanowane na cykl ciągły 3-tygodniowy. Rozpocznij swój program na początku każdego kursu.

Profesjonalne oznaczenie - absolwenci KCPC, którzy chcą uzyskać tytuł zawodowy "Zarejestrowany doradca zawodowy" (RPC), mogą złożyć wniosek do Canadian Professional Counsellors Association.

Samoświadomość i etyczne podejmowanie decyzji to podstawowe cechy skutecznych doradców. Chociaż nie ma na celu zastąpienia profesjonalnego doradztwa, każdy kurs zapewnia studentom możliwość zdobycia osobistych spostrzeżeń.

Lokalizacje

Kelowna

Address
Suite 101, 251 Lawrence Avenue
V1Y 6L2 Kelowna, Brytyjska Kolumbia, Kanada

Programy

Ta szkoła oferuje również: