Przeczytaj oficjalny opis

Twoja edukacja, Twoja droga ...

Zostań Profesjonalnym Doradcą lub Terapeuta w ciągu zaledwie 1 roku; LUB wykonaj specjalistyczny certyfikat w ciągu 7 miesięcy.

KCPC stosuje podobne do lasera podejście do treningu ... niweluje teorie i specyficzne umiejętności, dzięki czemu absolwenci są gotowi do działania.


Oto przegląd tego, co mamy do zaoferowania.


Programy KCPC oferują praktyczne i przystępne alternatywy dla akademickiego programu tylko 4-stopniowego.

 • KCPC uzyskał najwyższą certyfikację dla prywatnych szkół zawodowych przez Ministerstwo Edukacji Zaawansowanej w Kolumbii Brytyjskiej.
 • Przygotuj się do zatrudnienia jako doradca lub terapeuta rozpoczynający pracę w średnim szczeblu w agencji wspólnotowej lub otwórz prywatną praktykę.
 • Naucz się umiejętności potrzebnych, aby pomóc dorosłym, parom, młodzieży zmagającej się z wieloma problemami zdrowia psychicznego.


Który program najlepiej Ci odpowiada?

Aby uwzględnić zróżnicowany krajobraz możliwości zatrudnienia w dziedzinie zdrowia psychicznego, KCPC oferuje wiele opcji, które pasują do twoich celów zawodowych-

Dyplom w dziedzinie psychologii stosowanej i doradztwa jest przyspieszonym, internetowym programem, który można ukończyć w ciągu zaledwie jednego roku. Ten dostosowany do potrzeb klienta Dyplom pozwala wybrać dwa obszary specjalizacji dla kariery zawodowej od początku do końca w profesjonalnym doradztwie lub w praktyce psychoterapii.


Jaka jest różnica między poradnictwem a psychoterapią?

Doradcy zajmują się łagodnymi i umiarkowanymi zachowaniami oraz problemami emocjonalnymi, które mają wpływ na osobiste lub społeczne przystosowanie się klienta. (Wymagany status studenta dorosłego dla przyjęcia do programu dyplomowego specjalizującego się w doradztwie).

Psychoterapeuci wykorzystują zaawansowane techniki leczenia złożonych problemów zdrowia psychicznego, które poważnie wpływają na poziom funkcjonowania jednostki. (Studia licencjackie wymagane dla przyjęcia do programu dyplomowego specjalizującego się w psychoterapii).

Certyfikat Studiów Doradztwa Stosowanego. 7-miesięczny program certyfikacji (złożony z 9 kursów) dla specjalistów w zakresie zdrowia psychicznego, którzy chcą specjalizować się w jednym obszarze praktyki, takim jak:

 • Praktyka psychoterapii
 • Poradnictwo seksualne i intymne
 • Poradnictwo dla młodzieży i rodziny
 • Life Skills Coaching
 • Pomocnik doradczy
 • Poradnictwo społeczne
 • Doradztwo duszpasterskie
 • Lub dostosować do preferowanego obszaru praktyki.

person holding white ceramic mugstaylor hernandez / Unsplash

Przygotowanie do kariery

Wybór właściwej szkoły jest poważnym problemem zarówno dla Ciebie, jak i dla nas. Zespół rekrutacyjny w KCPC zachęca wszystkich kandydatów do przeprowadzenia badań i dokładnie waży opcje. Porównaj jakość oferowanej edukacji z wymaganym zaangażowaniem finansowym i czasowym.

Wielu studentów KCPC mówi nam, że priorytetem było szkolenie dla nowej kariery w jak najkrótszym czasie. Dla nich najważniejszy był akredytowany program szkoleniowy oparty na kompetencjach, który wymagał połowę czasu i pieniędzy jako program uniwersytecki.


A co z ofertami pracy?

Przygotowanie do zatrudnienia

Podczas całego programu będziesz rozwijać portfolio praktycznych umiejętności zawodowych. W zależności od obszaru specjalizacji będziesz przygotowany do pracy jako doradca lub terapeuta rozpoczynający pracę w średnim szczeblu w agencji publicznej lub otwierającej prywatną praktykę. Niektórzy absolwenci stosują swoje różnorodne umiejętności zawodowe w innych przedsięwzięciach biznesowych.

Zaangażowanie absolwentów dyplomów

-KCPC stoi za naszym zobowiązaniem do nauczania umiejętności potrzebnych do rozpoczęcia kariery zawodowej doradcy. Chociaż nie możemy zagwarantować wyników zatrudnienia, zapewnimy bezpłatne kursy odświeżające w pierwszym roku po ukończeniu studiów, aby pomóc w utrzymaniu poziomu kompetencji, jakiego oczekują pracodawcy od absolwentów KCPC.

Zobowiązanie wobec pracodawców - KCPC jest zgodne z naszym zobowiązaniem wobec pracodawców - zapewnienie, że nowo zatrudnieni absolwenci dyplomów są kompetentni i gotowi do podjęcia pracy jako doradcy na poziomie podstawowym. Wszelkie luki w szkoleniu zostaną poprawione poprzez bezpłatne kursy odświeżające.


Czy mogę nauczyć się być specjalistą w zakresie zdrowia psychicznego, biorąc udział w kursie online? Absolutnie…

Edukacja na odległość szybko staje się preferowaną metodą nauczania dla wielu studentów. Dzisiejsza technologia w połączeniu z wyjątkowym podejściem KCPC do nauczania na odległość pozwala ukończyć trening z komfortu i wygody domu.


Istnieje kilka powodów, dla których uczniowie preferują wygodę kształcenia na odległość:

 • Zadania zapewniają praktyczną praktykę umiejętności z "klientami" wolontariuszy, z tobą w roli doradcy.
 • Podręczniki dostarczane bezpośrednio do Twoich drzwi. Dodatkowo uzyskasz nieograniczony dostęp do ponad 200 filmów szkoleniowych z biblioteki strumieniowej KCPC.
 • Interaktywne ćwiczenia uczą umiejętności doradczych, które można przenieść na ustawienia zatrudnienia.
 • Ulepszysz swoje szkolenie dzięki umieszczeniu wolontariusza w społeczności lub prywatnej agencji; rozwinąć profesjonalną sieć i portfel umiejętności zawodowych o praktycznym znaczeniu dla przyszłych pracodawców.
 • Instruktorzy to profesjonalni doradcy, psycholodzy, pracownicy socjalni.
 • Będziesz miał możliwość spotkać się z innymi uczniami w laboratoriach umiejętności dla dodatkowej praktyki.


Co się dzieje na kampusie uczelni?

Dla studentów, którzy wolą uczęszczać na zajęcia w kampusach, poniżej znajduje się informacja, czego można się spodziewać po studiach w naszym kampusie Kelowna.

 • Ćwiczenia związane z tematami kursu symulują sytuacje doradcze.
 • Mały rozmiar klasy, dyskusje i projekty grupowe.
 • Klasa spotyka się 4 godziny dziennie od poniedziałku do piątku; każdy kurs trwa 3 tygodnie. (Zadania domowe są dodatkiem do czasu spędzonego na zajęciach.)
 • Opcja grupy analitycznej jest dostępna w połączeniu z zadaniami nauczania na odległość.
 • Studenci mają nieograniczony dostęp do biblioteki filmów online.
 • Instruktorzy to profesjonalni doradcy, psycholodzy, pracownicy socjalni.
 • Zajęcia na kampusie podlegające minimalnej rejestracji.

psychology, confidence, professionalcvpericias / Pixabay

Co jeszcze warto wiedzieć?

KCPC spełnia najwyższe standardy dla prywatnych szkół zawodowych w Kolumbii Brytyjskiej. Uczniowie z całego świata mogą mieć pewność co do jakości oferowanej przez nas edukacji.

Podręczniki i materiały do nauki zawarte w kosztach nauki obejmują najnowsze teorie, koncepcje i techniki z zakresu psychologii, pracy socjalnej i poradnictwa. Będziesz mieć także dostęp online do ponad 200 filmów szkoleniowych z biblioteki strumieniowej wideo KCPC.

Praktyczna praktyka prowadzi do kompetencji zawodowych - interaktywne zadania symulują rzeczywiste sytuacje doradcze. To praktyczne podejście przygotowuje absolwentów do wychodzenia naprzeciw trendom i zmieniającym się wymaganiom zawodowym dla doradców na poziomie podstawowym lub psychoterapeutów pracujących w agencjach wspólnotowych i prywatnych placówkach praktyki.

Wydział, program nauczania i podręczniki są porównywalne do tych, które można znaleźć na studiach licencjackich. To przynosi korzyści uczniom, którzy zdecydują się kontynuować naukę w systemie uniwersyteckim. Przeniesienie punktów za kursy podjęte w KCPC może ubiegać się o uzyskanie tytułu licencjata lub warunku wstępnego dla niektórych stopni magisterskich według uznania wydziałów uniwersyteckich.

Instruktorzy są doświadczonymi mentorami z dyplomami z psychologii, doradztwa lub pokrewnych dziedzin. Wiedzą, co to jest, aby być doradcą i zapewnić indywidualne opinie i wsparcie dla studentów. Instrukcja i zadania uwzględniają różne style uczenia się.

Ciągła rejestracja, możesz zacząć już teraz - kursy są zaplanowane na cykl ciągły 3-tygodniowy. Rozpocznij swój program na początku każdego kursu.

Profesjonalne oznaczenie - absolwenci KCPC, którzy chcą uzyskać tytuł zawodowy "Zarejestrowany doradca zawodowy" (RPC), mogą złożyć wniosek do Canadian Professional Counsellors Association.

Samoświadomość i etyczne podejmowanie decyzji to podstawowe cechy skutecznych doradców. Chociaż nie ma na celu zastąpienia profesjonalnego doradztwa, każdy kurs zapewnia studentom możliwość zdobycia osobistych spostrzeżeń.

Programy prowadzone przez:
 • Język angielski

Kelowna College of Professional Counselling Student Testimonials