Peter B. Gustavson School of Business at the University of Victoria

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Piotr B. Gustavson School of Business

Założona w 1990 roku, Gustavson School of Business jest dobrze znany ze swojego unikalnego podejścia edukacyjnego, inspirowane nauczaniem i doskonałości w badaniach. Jako lider wśród światowych 12.000 szkół biznesu, jesteśmy jednym z zaledwie 97 do uzyskania akredytacji zarówno AACSB International (The Association to Advance Collegiate Schools of Business) oraz Europejskiej Fundacji Rozwoju Zarządzania przez jego European Quality Improvement System (EQUIS).

Oferujemy stopni w:

· Bachelor of Commerce (BCOM)

· Master of Business Administration (MBA)

· Master of Global Business (MGB)

· PhD in International Management & Organization

Oferujemy krótkoterminowe badania letnie w zakresie przedsiębiorczości, zarządzania usługami, International Business i Business Communications.

W realizacji tych programów, jesteśmy zaangażowani w rozwój globalnych liderów biznesu. Nasz międzynarodowy, integracyjne, innowacyjne i społecznie zrównoważone podejście zapewnia, nasi uczniowie uczą się myśleć inaczej w dzisiejszym szybko zmieniającym się rynku globalnym.

The University of Victoria

Konsekwentnie klasyfikowana jako jeden z czołowych kanadyjskich uniwersytetów badawczych według badań zewnętrznych i UVIC studentów podobni, jesteśmy również wśród pierwszych 200 na świecie pod względem rocznej wizji Times Higher Education. The University of Victoria pokazuje niezwykłą głębię doskonałości w całej szerokiej gamy programów akademickich na poziomie studiów licencjackich i magisterskich. Uniwersytet zdobył reputację jego zaangażowanie na rzecz badań naukowych, stypendiów i co-op edukacji i jest powszechnie uznawana za jego innowacyjnych i elastycznych programów, inicjatyw interdyscyplinarnych i międzynarodowych, a także zróżnicowanej i przyjaznej społeczności uczącej się. Z ponad 19.000 studentów z Kanady i na całym świecie, a prawie 5000 studentów i kadry naukowej, University of Victoria ustanowiła wyjątkowo kolegialny kulturę przywództwa z namacalnym esprit de corps całym kampusie.

Lokalizacje

Wiktoria

Peter B. Gustavson School of Business

Address
University of Victoria Peter B. Gustavson School of Business Business and Economics Building, Rm. 254 3800 Finnerty Drive (Ring Road)
V8P 5C2 Wiktoria, Brytyjska Kolumbia, Kanada
Telefon
+1 250-472-4139

Akredytacje

EFMD Equis Accredited