Faculty of Management - Laurentian University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Laurentian University położony jest na półwyspie dziewiczy 765 akrów w Sudbury - mniej niż cztery godziny na północ od Toronto.

Jesteśmy jednym z najszybciej rozwijających się uczelni w Kanadzie w ciągu ostatnich dziesięciu lat, obecnie służą blisko 9500 studentów. Nasz główny kampus jest w Sudbury, a teraz oferują coraz większą liczbę programów w Barrie do 1000 studentów studiujących na tej uczelni. Mamy najwyższe wskaźniki zatrudnienia po ukończeniu studiów w Ontario po 6 miesiącach 93% i 95% po dwóch latach. Otrzymujemy wysokie uznanie dla naszych pozazdroszczenia wielkości klas, o jednym z najniższych średnich wielkości klas w Kanadzie.

Nasze dwa miasta domowe są podobne w wielu ważnych aspektach: są zarówno żywe, bezpieczne i niedrogie średniej wielkości miast z wszystkich miejskich udogodnień, każdy z prawdziwego poczucia wspólnoty, a oba znajdują się w słynnym otoczeniu przyrody regionu Muskoka , Poza ruchliwego życia na kampusie, znajdziesz mnóstwo do zrobienia i cieszyć się w obu naszych Laurentydy miastach-gospodarzach. Obie wspólnoty mają wydajne i ekonomiczne transportu publicznego i są stosunkowo łatwe w nawigacji samochodem lub pieszo.

WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA

Test WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA obejmuje programy, które przygotowują studentów do kariery w administracji dynamicznego biznesu i administracji sportowej. Nasi absolwenci są stosowane we wszystkich sektorach gospodarki. Uczniowie rozwijają dogłębną wiedzę o wszystkich aspektach działalności gospodarczej, w tym rachunkowości, finansów, marketingu, zarządzania zasobami ludzkimi i planowania strategicznego. Niezliczone możliwości stażu i co-op pośrednictwa czekają studenci chcą rozpocząć karierę w świecie biznesu.

Co nasi uczniowie mówią: "MBA dostarczyła mi wiedzy i umiejętności niezbędnych do rozpoczęcia mojej kariery. Z kilku ofert pracy, udało mi się wybrać taki, który był odpowiedni dla mnie pasuje. "Anthony Ward, MBA Graduate, jesień 2014.

DZIŚ Laurenziana

Dziś Uniwersytet liczy ponad 52.000 absolwentów z wielu międzynarodowych absolwentów rozdziały w tym niedawno założona w Chinach. Mocny w swoich dwujęzycznych i tricultural tradycji iz perspektywy globalnej, Laurentian University w dalszym ciągu rozwijać swoją ofertę programów, działań badawczych i partnerstw w Kanadzie i za granicą.

FAKTY I LICZBY

Data założenia: 1960 ZAPISY: 9500 PROGRAMY

Studia licencjackie: 94 Certyfikaty i dyplomy: 22 Masters: 18 Doktoranckie: 6 Tytuł zawodowy (Medycyna): 1

ABSOLWENT LOKALIZACJA CENA: 92.6% WYDZIAŁ: 355 w pełnym wymiarze czasu kampusach: Sudbury i Barrie

Lokalizacje

Sudbury

Laurentian University Bookstore

Address
Sudbury Campus
935 Ramsey Lake Road

P3E 2C6 Sudbury, Ontario, Kanada
Telefon
+1 705-675-1151

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium