Centennial College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Centennial College to pierwszy publiczny college w Ontario z pięcioma kampusami w Toronto w Kanadzie. Centennial oferuje wysokiej jakości kanadyjską edukację, która koncentruje się na zatrudnieniu. Programy w Centennial promują naukę opartą na doświadczeniu dzięki szkoleniom laboratoryjnym, edukacji kooperacyjnej i stażom w przemyśle. Centennial konsekwentnie plasuje się na pierwszym miejscu w Toronto pod względem satysfakcji studentów! (KPI: 2016, 2017, 2018).

Dzięki siedmiu wyspecjalizowanym szkołom akademickim Centennial oferuje ponad 160 programów z dziedziny biznesu, technologii inżynieryjnych i nauk stosowanych, komunikacji, mediów, sztuki i wzornictwa, zdrowia, hotelarstwa, turystyki i sztuki kulinarnej oraz transportu. Centennial oferuje programy podyplomowe i podyplomowe, a także programy nauki języka angielskiego i fundacji dla szkół wyższych i uniwersytetów.

Dlaczego warto studiować w Centennial College ?

  • Niedrogie i opłacalne
  • Wysoki standard edukacji
  • Połączenia kooperacyjne i branżowe
  • Niesamowita różnorodność
  • Możliwość pracy w Kanadzie
  • Bezpieczne miasto i przyjazna społeczność
  • Wysoki standard edukacji

Należysz tutaj! Centennial to najlepszy wybór uczelni dla studentów zagranicznych w Kanadzie! 25 000 studentów w pełnym wymiarze godzin to ponad 11 000 studentów z 126 krajów!
Korzystając z akademickich korzyści płynących z edukacji kanadyjskiej, szeroki wachlarz globalnych perspektyw wzbogaci twoje wykształcenie i doświadczenie.

Wielokrotnie nagradzana instytucja kanadyjska
Centennial otrzymał Złoty Medal za rozwój kompetencji w Światowej Federacji Szkół Wyższych i Politechniki w 2018 roku (WFCP). Centennial otrzymał również Złoty Medal 2016 za doskonałość internacjonalizacji z Kolegiów i Instytutów Kanady (CICan).

Jesteśmy liderami, innowatorami i przedsiębiorcami
Współpracujemy z ponad 800 partnerami branżowymi! Masz dostęp do najnowszego sprzętu i technologii, wiodących w branży wydziałów i możliwości współpracy, aby zapewnić Ci gotowość do pracy po ukończeniu studiów. Stulecie zajmuje trzecie miejsce w Kanadzie pod względem liczby studentów zatrudnionych i opłacanych w badaniach stosowanych (kanadyjskie 50 najlepszych uczelni badawczych)

Ponad 1000 Pathways ! Programy Centennial College oferują 367 Pathways stopni i 40 Pathways magisterskich z uczelniami partnerskimi w Kanadzie i za granicą.

Szukasz globalnego doświadczenia? Centennial oferuje unikalne możliwości kształcenia globalnego dla studentów: międzynarodowe staże, wymiany semestralne, międzynarodowe programy wydziałowe, globalne obywatelstwo i doświadczenia związane z uczeniem się równości, naukę języka i kultury oraz konferencje i konkursy za granicą. Nasza strona edukacyjna Centennial College Suzhou oferuje kanadyjską edukację w Chinach, Pathways transferu i semestralne wymiany z naszymi kampusami w Toronto, Kanada.

Studiuj, pracuj i mieszkaj w Kanadzie

Centennial College wita Cię w dążeniu do niesamowitego międzynarodowego doświadczenia edukacyjnego. Centennial ma reputację odnoszącą sukcesy studentów i absolwentów oraz liczne nagrody za międzynarodowe przywództwo edukacyjne. Studenci z zagranicy osiągają swoje cele podczas stulecia i prowadzą prowincję pod względem liczby udanych studiów! 92,3% studentów zagranicznych, którzy rozpoczynają nasze programy magisterskie, z powodzeniem kończy studia.

Centennial College jest zatwierdzoną instytucją rządową dla kanadyjskich programów studiów i pracy! Studenci zagraniczni studiujący w pełnym wymiarze godzin na studiach, dyplomach lub świadectwach mogą pracować w niepełnym wymiarze godzin (20 godzin tygodniowo) podczas studiów oraz w pełnym wymiarze godzin podczas zaplanowanych przerw.

Program pozwoleń na pracę po ukończeniu studiów pozwala międzynarodowym studentom zdobyć cenne doświadczenie w pracy w Kanadzie po ukończeniu Centennial College . Absolwenci mogą ubiegać się o pozwolenie na pracę po ukończeniu studiów przez okres do trzech lat!

114206_Programsbanner.png

Terminy składania wniosków

Studenci zagraniczni powinni złożyć wniosek co najmniej 2-3 miesiące przed spodziewanym rozpoczęciem, aby upewnić się, że masz wystarczająco dużo czasu, aby ubiegać się o pozwolenie na studia w kanadyjskim biurze ds. Wiz, które obsługuje twój region. Centennial College listy ofertowe. Aplikuj teraz! Czas przetwarzania aplikacji wynosi około 2 tygodnie. Nie ustalono ostatecznego terminu dla wszystkich programów, jednak ostateczny termin pojawi się, gdy wybór programu zostanie zapełniony na zaplanowaną datę rozpoczęcia.

Terminy składania wniosków

Wnioskodawców zachęca się do wczesnego składania wniosków. Odczekaj około czterech do sześciu miesięcy przed przewidywaną datą rozpoczęcia, aby zapewnić wystarczającą ilość czasu na przyjęcie i rozpatrzenie wniosku o pozwolenie na studia / wizę. Jednak aplikacje otrzymane bliżej daty rozpoczęcia będą brane pod uwagę, jeśli w programie jest dostępna przestrzeń. Centennial oferuje trzy nabytki każdego roku:

Programy letnie 2019 rozpoczynają się: 6 maja 2019 roku
Programy jesienią 2019 rozpoczynają się 3 września 2019 roku
Programy zimowe 2019 rozpoczynają się 6 stycznia 2019 roku

Złóż wniosek przez Internet: www.centennialcollege.ca/International

Lokalizacje

Toronto

Centennial College

Address
941 Progress Avene Toronto, ON M1G 3V4
M1K 5E9 Toronto, Ontario, Kanada
Telefon
+1 416-289-5300