Canada International Royal Arts College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Witamy w CIRA College

Celem CIRA College jest zapewnienie wysokiej jakości programów i usług, które przyczynią się do sukcesu akademickiego i kariery zawodowej.

CIRA College działa we współpracy z lokalnymi firmami i koncentruje się na tworzeniu dobrych relacji między naszymi społecznościami.

Naszym celem jest ułatwienie kreatywnego środowiska pracy dla naszych wykładowców i pracowników. Jako sami kreatywni profesjonaliści, stawiamy sobie za cel rozwój środowiska życia i nauki, które sprzyja inspiracji i indywidualnie.

Studenci zostaną przyciągnięci do wymagającego, ale wspierającego doświadczenia, które tworzymy.

85076_pexels-photo-668137.jpeg

Nasza misja

Naszą misją jest dostarczanie innowacyjnych możliwości edukacyjnych i usług wsparcia dla studentów, które tworzą pewne siebie i zdolne osoby.

Koncentrujemy się na sukcesach osobistych i zawodowych poprzez rozwój krytycznego myślenia, skutecznej komunikacji i świadomości kulturowej w bezpiecznej, dostępnej i przystępnej społeczności uczącej się.

Zapewniamy wyposażenie naszych uczniów w umiejętności niezbędne do reagowania na szanse i wyzwania związane z ciągle zmieniającymi się demografiami społecznymi.

CIRA College kultywuje miejsce pracy, w którym pracownicy mogą rozwijać się i rozwijać, rozwijać i rozwijać swoją karierę, a jednocześnie dzielić się doświadczeniem i mentorem innych.

85077_pexels-photo-1153213.jpeg

Nasza wizja

CIRA College oferuje szeroką gamę elastycznych możliwości edukacyjnych dla studentów lokalnych i międzynarodowych. Nasz odpowiedni i unikalny program jest tworzony poprzez rygorystyczny proces przeglądu i rozwoju, często przeprowadzany we współpracy z kanadyjskimi uniwersytetami.

Programy są dostarczane w przyjaznym środowisku przez wyspecjalizowanych pracowników, którzy korzystają z światowej klasy urządzeń i technologii uczenia się, oferując różnorodne Pathways do dalszej edukacji lub zatrudnienia.

Zezwolenie na pracę

Studenci mogą pracować podczas studiów w niepełnym wymiarze godzin (mniej niż 24 godziny / tydzień) i po ukończeniu studiów mogą pracować w pełnym wymiarze do 12 miesięcy.

Co-op Opportunties

Studenci będą mieli możliwość pracy po ukończeniu 12-miesięcznego badania akademickiego. Pozwala to uczniom ćwiczyć to, czego nauczyli się w szkole i zastosować je w branży.

Dlaczego właśnie my?

  • Zaawansowany program nauczania zapewniający uczniom odpowiednie umiejętności i szkolenia ukierunkowane na karierę.
  • Elastyczność w przypadku studiów stacjonarnych i stacjonarnych.
  • Wysoko wykwalifikowani instruktorzy z dużym doświadczeniem w branży.
  • Dobrze dobrane okazje do współpracy, które zapewniają odpowiednie praktyczne doświadczenie.

85075_pexels-photo-1152500.jpeg

Lokalizacje

Vancouver

Vancouver Campus

Address
2412 Laurel Street
V5Z 3T2 Vancouver, Brytyjska Kolumbia, Kanada

Programy

Ta szkoła oferuje również: