Przeczytaj oficjalny opis

University of Alberta została założona 1908. W ciągu ostatniego stulecia, UofA zyskał jako wiodący badań intensywnej University, jednego z najlepszych uniwersytetów w Kanadzie, a wśród 100 najlepszych uniwersytetów na całym świecie!

Alberta School of Business na UofA jest jednym z kanadyjskich czołowych szkół biznesu, oferując Bachelor of Commerce, magister, doktor i programów Executive Education.

Alberta MBA jest 20 miesięczny program w pełnym wymiarze czasu. Z małej liczebności klas, Alberta MBA zapewnia indywidualną i wysokiej jakości doświadczenia, które jest dodatkowo wzmocnione przez wykładowców programu, wielu z nich zwycięzców nauczania i innych nagród doskonałości.

Collaborative Z 80 uczniów w pełnym wymiarze czasu przystąpienia do Alberta MBA w każdym roku, są w stanie zbudować silne relacje z każdym z kolegami. Podejście oparte zespołu A do nauki pozwala rozwijać swój zespół i umiejętności przywódczych, podczas gdy coraz uczyć się z rówieśnikami z różnych środowisk.

Elastyczny Alberta MBA wymaga od wszystkich studentów do ukończenia kluczowych biznesowych podstawowe kursy i mieszankę zajęć fakultatywnych. Z 9 zajęć fakultatywnych, jesteś w stanie dostosować swój stopień mieszanką kursów najlepiej dostosowane do własnych interesów lub wypełnić jeden z naszych formalnych specjalizacji.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MBA

University of Alberta: Alberta School of Business

Tytuł magistra Business Administration stanowi znaczące osiągnięcie i cennym dokumentem referencyjnym dla każdego, kto szuka do góry swoją karierę ze szczególnym uwzględn ... [+]

Tytuł magistra Business Administration stanowi znaczące osiągnięcie i cennym dokumentem referencyjnym dla każdego, kto szuka do góry swoją karierę ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień biznesowych. Program Alberta MBA pozwala na elastyczność wykonywania wiedzę w szerokim zakresie tematów - od finansów Marketing, International Business do zarządzania zasobami naturalnymi w ramach specjalizacji, wspólnego programu studiów lub programu ogólnego.

Curriculum

Alberta MBA to 16-20 miesięcy pełnym wymiarze czasu program. Program jest niewątpliwie wyzwaniem, inspirujące, skupiony, skuteczne i "prawdziwy świat". Poprzez połączenie wykładów, przypadku i stosowane nauki, absolwenci MBA Alberta wyposażone są w aktualnej wiedzy i pragmatyczne i poszukiwanych umiejętności. ... [-]

Kanada Edmonton
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Alberta School of Business