Przeczytaj oficjalny opis

O nas

Hitotsubashi ICS jest absolwentem szkoły biznesu zlokalizowanej w centrum Tokio w Japonii. W 2018 r. Hitotsubashi ICS zajęła pierwsze miejsce w szkole biznesu w Japonii (rankingi QS). W 2000 r. Grupa innowatorów w dziedzinie edukacji biznesowej założyła Hitotsubashi ICS jako pierwszy globalny, anglojęzyczny program MBA w Japonii. Dziś jest globalnym obliczem publicznej Szkoły Biznesu Hitotsubashi (HUB) i oferuje zarówno programy studiów podyplomowych, jak i nie-stopniowych. Hitotsubashi ICS jest dobrze znany z rygorystycznych programów nauczania w zakresie ogólnego zarządzania, wyjątkowo wzbogaconych o głęboką wiedzę wewnętrzną na temat japońskiego biznesu i gospodarki oraz niezrównany dostęp do innowatorów biznesowych w Japonii i na całym świecie.

W duchu przedsiębiorczości początkowej klasa Hitotsubashi ICS przesuwa granice edukacji biznesowej. Dzięki niestandardowym kursom podpisów, ciągłemu odnowieniu podstawowych programów nauczania i spersonalizowanym usługom rozwoju kariery, szkoła zobowiązuje się do indywidualnego uczenia się każdego ucznia. Jego program MBA oferuje stosunek wydziału do ucznia 3: 1, a program EMBA ma stosunek 1: 1. Wydział Hitotsubashi ICS mówi i pisze na wiele różnych tematów dla odbiorców akademickich, biznesowych i politycznych. Środowisko akademickie jest ukierunkowane na edukację globalnych liderów myśli, którzy rozumieją i wielowymiarową rolę biznesu w społeczeństwie.

113043_D57D318A-85CC-4927-96AD-AFD257CD2257.png

Programy

Studenci Hitotsubashi ICS rozwijają zaawansowane umiejętności biznesowe poprzez praktyczne uczenie się, odkrywanie alternatywnych modeli biznesowych i ram oraz formułowanie osobistych filozofii przywództwa biznesowego. Uczniowie spędzają dużo czasu pracując razem na różnych kursach.

116260_HitotsubashiICS_MBA_EMBA_DBA.png

MBA

Hitotsubashi ICS oferuje jedno i dwuletnie programy MBA w pełnym wymiarze godzin. Usługi szkoleniowe MBA Szkoły są mocne: w 2017 r. Staż w ciągu 3 miesięcy po ukończeniu studiów wynosił 96% (z czego 72% w Japonii).

EMBA

Wysoce dostosowany 12-miesięczny program Executive MBA w niepełnym wymiarze godzin bada atrybuty i wyzwania zarówno japońskich, jak i zachodnich praktyk zarządzania. Bardzo praktyczny program nauczania skoncentrowany na zarządzaniu jest prowadzony w mieszanym doświadczeniu edukacyjnym, na kursach w klasie w naszym kampusie Chiyoda w Tokio, lekcjach wirtualnych i trzech tygodniach globalnego zanurzenia.

DBA

Program Doctor of Business Administration (DBA) przygotowuje kandydatów do przywództwa w globalnym biznesie, koncentrując się na poradnictwie w pisaniu rozprawy DBA.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Roczne EMBA

Hitotsubashi University Business School, School of International Corporate Strategy

Hitotsubashi ICS oferuje uczestnikom możliwość zarobienia Executive MBA (EMBA "") kwalifikacje poprzez program jednego roku. Zgodnie z jej programu MBA wieloletniej, EMBA ... [+]

Hitotsubashi ICS oferuje uczestnikom możliwość zarobienia Executive MBA ( "EMBA") Kwalifikacje poprzez program jednego roku. Zgodnie z jej programu MBA wieloletniej, EMBA będą prowadzone w całości w języku angielskim z misją integracji "Best of Both Worlds". Wyjątkowo, program ICS EMBA zbada sił obu japońskich i zachodnich praktyk zarządzania i dążyć do zintegrowania te atuty w celu wykorzystania ich do sprostania wyzwaniom zmieniającego się otoczenia biznesowego. Program koncentruje się na prawdziwym światowym zastosowaniu teorii zarządzania i jako taki będzie obejmować uczestników podróżujących do trzech lokalizacjach poza Japonią, aby dowiedzieć się z pierwszej ręki na temat aktualnych kwestii, takich jak prowadzenia działalności gospodarczej w gospodarkach wschodzących, zakłócenia technologicznego i innowacji.... [-]

Japonia Tokyo
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
Zaoczne
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Roczne MBA

Hitotsubashi University Business School, School of International Corporate Strategy

Siedziba Hitotsubashi ICS, zlokalizowana w centrum Tokio w Japonii, jest zaangażowana w rozwój światowych liderów. W 2018 r. Hitotsubashi ICS został sklasyfikowany na pie ... [+]

Założona w 2000 roku przez grupę innowatorów w dziedzinie edukacji biznesowej, Hitotsubashi ICS był pierwszym w Japonii globalnym, anglojęzycznym programem MBA . Dziś jest globalnym obliczem publicznej Szkoły Biznesu Hitotsubashi (HUB) i oferuje zarówno programy studiów podyplomowych, jak i nie-stopniowych.

W duchu przedsiębiorczości początkowej klasa Hitotsubashi ICS przesuwa granice edukacji biznesowej . Dzięki niestandardowym kursom podpisów, ciągłemu odnowieniu podstawowych programów nauczania i spersonalizowanym usługom rozwoju kariery, szkoła zobowiązuje się do indywidualnego uczenia się każdego ucznia .

Program roczny lub dwuletni

Jednoroczny program MBA jest bardzo popularny wśród studentów, którzy zwykle poszukują pionowej zmiany kariery po MBA lub są sponsorowani przez firmę.... [-]

Japonia Tokyo
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Hitotsubashi ICS
Address
2-1-2 Hitotsubashi, Chiyoda-ku, Tokyo, Japan
101-8439 Tokyo, Japonia
Witryna