Przeczytaj oficjalny opis

Naszym celem jest rozwój wizjonerskich liderów, którzy tworzą i wprowadzania innowacji społeczeństw. W 1992 roku, GLOBIS - Połączenie słów "globalnych" i "biznes" - urodził się w postaci pojedynczego kursu marketingowego nauczał w wynajętej sali w centrum Tokio. Z tych skromnych początków instytucja wyrosła na największego japońskiego szkole biznesu, z wysoko w rankingu programów MBA w języku japońskim i angielskim, stacjonarne i niepełnym wymiarze godzin, na terenie kampusu i online.

Jako młody, ambitny i bardzo udanego rozruchu, GLOBIS ma na celu inspirować i kształtować liderów biznesu jutra na drodze do stania nr Azji 1 szkoła biznesu.

GLOBIS Historia

Start-up-venture, która stała się światowej klasy instytucja edukacyjna.

Narodziny Business School

W 1992 roku, w wieku 30 lat, przedsiębiorca Yoshito Hori stworzył "Globis" od zera (łącząc słowa "globalne" i "działalności gospodarczej"), w dużym stopniu inspirowany Harvard Business School w programie-z MBA którą ukończył rok wcześniej. Szkoła życia znalezione w centrum mieszkania prezydenta Hori w Tokio, z prezydentem Hori jako jedynego pracownika. Po wysłaniu listów do absolwentów HBS w Japonii, i zapraszając ich uczyć w nowo utworzonej GLOBIS School of Management-prezydenta Hori udało się zebrać zespół z jego osobistego sieci i zaczął instruować pierwszy pionierską klasę 20 uczniów, z wykorzystaniem słynnego " metoda case '. Dziś GLOBIS jest rozszerzenie instytucji edukacyjnych i polecił tysiące międzynarodowych profesjonalistów.

Najwyższych standardów Edukacji Menedżerskiej

Pierwsi studenci Globis były głodne wiedzy osoby, które finansowane naukę z własnych pieniędzy i dlatego domagali się najlepiej: wykształcenie topquality od światowej klasy instruktorów. GLOBIS wymaga najwyższych standardów od wszystkich członków wydziału, wymagających instruktorów mieć MBA lub innych mistrzów stopni, w świecie rzeczywistym doświadczenia biznesowego i zdolność do nauczania z wykorzystaniem sprawę metoda-zamiast tradycyjnego stylu wykładową. To unikalne podejście do edukacji biznesowej stworzył wzrost liczby wniosków, co skłoniło Globis budować kolejne dwa kampusy w miastach Osace i Nagoi.

Największy Business School w Japonii

GLOBIS "Sukces i szybki wzrost był napędzany przez intensywną energię prezydenta Hori i ustnie po jego rewolucyjnego podejścia do edukacji. Gwałtowny wzrost GLOBIS doświadczonych zabezpieczyć swoje miejsce jako największy szkoły zarządzania w Japonii, przynosząc go o jeden krok bliżej do jej ostatecznym celem staje się najlepsze szkoły biznesu w Azji.

Po osiągnięciu 20-lecie w 2012 roku, GLOBIS nadal rozwijać i szukać kolejnych wyzwań, wprowadzania nowych kampusy w Sendai i Fukuoka i oddziały w Szanghaju i Singapurze.

Z pięciu uczelniach w kraju i za granicą dwóch biurach, GLOBIS szybko staje uznawana za jedną z najszybciej rozwijających się szkół azjatyckich biznesowych.

Co oferujemy

GLOBIS jest czymś więcej niż szkoły biznesu. Sieć ludzi można spotkać tu nieocenione umiejętności będzie uzyskać i osobistą misję Będziesz zachęcać do kształtowania pomoże Ci stać się "wizjonerem przywódca, który tworzy i wprowadza innowacje społeczeństw.

Kokorozashi

Japońskie określenie "Kokorozashi" jest interpretowane przez Globis jako posiadające osobistą misję, sam trzon siły danego lidera.

Prywatne Mission

GLOBIS istnieje edukować ludzi, którzy są ambitni, nie do celów własny aggrandizing, ale do tworzenia pozytywnych zmian w społeczeństwie. To dlatego GLOBIS kładzie szczególny nacisk na rozwój Kokorozashi swoich studentów. Podczas studiów w Globis, będziesz miał wiele okazji, aby myśleć głęboko o swojej osobistej misji i odkryć, kim jesteś naprawdę pasjonuje. Dzięki opracowaniu tego wewnętrznego napędu, będziesz w stanie posunąć się do sieci osobistej i wykorzystywać wiele umiejętności zyskasz podczas studiów.

personal Network

Kontakty i przyjaźnie wprowadzone w Globis może zmienić swoje życie. Zróżnicowanych studentów, prawdziwie globalnego wydziału i stowarzyszenia z najlepszych liderów biznesu pomogą rozpocząć Ci na drodze do sukcesu. Globis rówieśników, absolwenci i wykładowcy mogą stać się twoje przyszłe partnerów biznesowych, inwestorów lub opiekunów, to wszystko sprowadza się do tego, ile wysiłku włożysz rozszerza swoją osobistą sieć. Spróbuj spotkania tak wielu ludzi, jak to tylko możliwe w czasie swoich studiów w Globis jako sieć kontaktów będzie ważnym narzędziem wspierania misji i sukcesu w życiu.

Biznes i koncepcyjne Umiejętności

studenci Globis nie tylko nauczyć twardych umiejętności biznesowych, takich jak księgowość, finanse i marketing, ale także uczyć się miękkie umiejętności potrzebne do innowacji i tworzenia wartości w zglobalizowanym świecie. Komunikacja, negocjacje, krytyczne myślenie i filozofii zarządzania, to tylko kilka z wielu tematów będzie obejmować podczas swoich studiów w Globis, z których wszystkie będą przyczyniać się do rozwoju osobistego.

Programy prowadzone przez:
Język angielski
Język japoński

Ta szkoła oferuje również:

MBA

Globis University

GLOBIS Full-time MBA to intensywny roczny program przeznaczony dla tych, którzy chcą, aby szybko zmodernizować swoje możliwości wiedza biznesowa, przywództwo i kariery. ... [+]

Dlaczego MBA GLOBIS Full-time?

GLOBIS Full-time MBA to intensywny roczny program przeznaczony dla tych, którzy chcą, aby szybko zmodernizować swoje możliwości wiedza biznesowa, przywództwo i kariery.

Zajęcia odbywają się w ciągu dnia w dni powszednie. Poza tymi, studenci mają możliwość rozwijać swoje sieci i stworzyć nowe możliwości rozwoju za pomocą dedykowanego zespołu usług kariery, pracując z szerokiej gamy firm partnerskich.

Jeśli szukasz przyspieszonego programu z trwałym wpływie na swojej karierze i życiu, GLOBIS Full-time MBA jest wyborem dla Ciebie.

Jako student MBA w pełnym wymiarze czasu, będziesz miał dostęp do następujących elementów:... [-]

Japonia Tokyo
Wrzesień 2019
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku