Globis University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Naszą misją jest rozwój wizjonerskich liderów, którzy tworzą i wprowadzają innowacje w społeczeństwach.

W 1992 roku Globis - połączenie słów „globalny” i „biznes” - narodził się w formie jednego kursu marketingowego prowadzonego w wynajętej klasie w centrum Tokio. Z tych skromnych początków instytucja wyrosła na największą szkołę biznesu w Japonii, z wysoko ocenianymi programami MBA w języku japońskim i angielskim, w pełnym i niepełnym wymiarze godzin, w kampusie i online.

Jako młody, ambitny i odnoszący duże sukcesy start-up, Globis dąży do inspirowania i pielęgnowania liderów biznesu jutra na drodze do zostania pierwszą szkołą biznesu w Azji.

Historia Globis

Początkowe przedsięwzięcie, które stało się światowej klasy instytucją edukacyjną.

Narodziny szkoły biznesu

W 1992 roku, w wieku 30 lat, przedsiębiorca Yoshito Hori stworzył „ Globis ” od podstaw (łącząc słowa „globalny” i „biznes”), w dużej mierze inspirowany programem MBA Harvard Business School - z którego ukończył rok wcześniej. Szkoła znalazła życie w centralnym mieszkaniu Prezydenta Horiego w Tokio, gdzie Prezydent Hori był jedynym pracownikiem. Po wysłaniu listów do absolwentów HBS w Japonii - i zaproszeniu ich do nauczania w nowo utworzonej Globis School of Management - prezydentowi Hori udało się zebrać zespół ze swojej osobistej sieci i zaczął instruować pierwszą pionierską klasę 20 studentów, używając słynnego metoda przypadku. ” Dziś Globis jest rozwijającą się instytucją edukacyjną i instruuje tysiące międzynarodowych profesjonalistów z branży.

Najwyższe standardy edukacji menedżerskiej

Pierwszymi studentami Globis były osoby Globis wiedzy, które finansowały swoje badania własnymi pieniędzmi i dlatego wymagały najlepszych: najwyższej jakości edukacji od światowej klasy instruktorów. Globis wymaga najwyższych standardów od wszystkich członków wydziału, wymagając od instruktorów posiadania dyplomów MBA lub innych magisterskich, rzeczywistego doświadczenia biznesowego i umiejętności nauczania przy użyciu metody przypadku - zamiast tradycyjnego stylu wykładu. To unikalne podejście do edukacji biznesowej spowodowało gwałtowny wzrost liczby aplikacji, co skłoniło Globis do budowy jeszcze dwóch kampusów w miastach Osaka i Nagoya.

Największa szkoła biznesu w Japonii

Sukces Globis i jego szybki wzrost były napędzane intensywną energią prezydenta Hori i przekazem ustnym po jego rewolucyjnym podejściu do edukacji. Gwałtowny wzrost, którego doświadczył Globis zapewnił sobie miejsce jako największa szkoła zarządzania w Japonii, przybliżając ją o krok do ostatecznego celu, jakim jest bycie najlepszą szkołą biznesu w Azji.

Po osiągnięciu 20-lecia istnienia w 2012 r. Globis kontynuował ekspansję i poszukiwał kolejnych wyzwań, uruchamiając nowe kampusy w Sendai i Fukuoka oraz oddziały w Szanghaju i Singapurze.

Z pięcioma kampusami w całym kraju i dwoma biurami za granicą, Globis szybko zyskuje uznanie za jedną z najszybciej rozwijających się szkół biznesu w Azji.

Co oferujemy

Globis to coś więcej niż szkoła biznesu. Sieć ludzi, których tu spotkasz, nieocenione umiejętności, które zdobędziesz oraz osobista misja, którą będziesz zachęcać do kształtowania, pomoże ci stać się „wizjonerskim liderem, który tworzy i wprowadza innowacje w społeczeństwach”.

Kokorozashi

Japoński termin „Kokorozashi” jest interpretowany przez Globis jako mający osobistą misję, rdzeń siły przywódcy.

Misja osobista

Globis istnieje po to, by kształcić ludzi ambitnych - nie dla celów samodoskonalenia, ale dla tworzenia pozytywnych zmian w społeczeństwie. Dlatego Globis kładzie szczególny nacisk na rozwój Kokorozashi swoich uczniów. Podczas studiów w Globis będziesz miał wiele okazji do głębokiego przemyślenia swojej osobistej misji i odkrycia, czym naprawdę jesteś pasjonatem. Rozwijając ten wewnętrzny napęd, będziesz mógł stworzyć osobistą sieć i wykorzystać wiele umiejętności, które zdobędziesz podczas studiów.

Sieć osobista

Kontakty i przyjaźnie zawarte w Globis mogą zmienić Twoje życie. Zróżnicowana mieszanka studentów, prawdziwie globalny wydział i stowarzyszenia z czołowymi liderami biznesu pomogą Ci rozpocząć drogę do sukcesu. Globis , absolwenci i wykładowcy Globis mogą zostać Twoimi przyszłymi partnerami biznesowymi, inwestorami lub mentorami - wszystko sprowadza się do wysiłku włożonego w rozwój osobistej sieci. Staraj się spotykać jak najwięcej ludzi podczas studiów w Globis , ponieważ twoja sieć kontaktów będzie niezbędnym narzędziem wspierającym twoją misję i sukces w życiu.

Umiejętności biznesowe i koncepcyjne

Studenci Globis nie tylko uczą się trudnych umiejętności biznesowych, takich jak rachunkowość, finanse i marketing - uczą się także umiejętności miękkich potrzebnych do innowacji i tworzenia wartości w zglobalizowanym świecie. Komunikacja, negocjacje, krytyczne myślenie i filozofia zarządzania to tylko kilka z wielu tematów, które omówisz podczas studiów w Globis , a wszystkie z nich przyczynią się do rozwoju osobistego.

Aby uzyskać aktualne informacje o kursach, odwiedź naszą stronę internetową:
href = "https://www.globis.ac.jp/

Lokalizacje

Tokio

Address
Sumitomo Fudosan Kojimachi Bldg.,
5-1 Niban-cho, Chiyoda-ku

102-0084 Tokio, Japonia

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Programy