Przeczytaj oficjalny opis

Lokalizacja

University of Technology, Jamajka (UTECH), dawniej College of Arts, Science and Technology znajduje się w Greater Kingston Obszaru Metropolitalnego w parafii św Andrzeja i zajmuje około 18,2 ha. Leży na wschód od Ogrodu Botanicznego Nadzieja w ramach Papine-Liguanea centrów handlowych. Kampus jest obsługiwany przez kilka linii autobusowych i jest w odległości spaceru od kampusu Mona regionalnego Uniwersytetu Indii Zachodnich i Szpitala Uniwersyteckiego.

historia

Uniwersytet został założony w 1958 roku, początkowo pod nazwą Jamajka Institute of Technology. W 1959 roku nazwa została zmieniona na Kolegium Sztuki, Nauki i Technologii, a się włączyć w Wyższej Szkole Sztuki, Nauki i Technologii (CAST) program z 1959 r. Zostało to potwierdzone przez ustawy parlamentarnej w 1964 r. W 1986 roku został zmieniony schemat CAST w celu Kolegium instytucja stopień przyznanie. CAST Schemat również prawnie upoważniony instytucję do prowadzenia swych spraw w ramach dwóch organów, czyli Rady i Rady Naukowej.

Instytucja została oficjalnie przyznaje status uniwersytetu w dniu 1 września 1995 roku, pod nazwą, University of Technology, Jamajka, i stał się w pełni wyczarterowany w dniu 29 czerwca 1999 roku.

Historia instytucji jest ściśle powiązana z rozwojem społecznym i gospodarczym Jamajki. Od nieco ponad 50 uczniów i 4 programów w 1958 roku, instytucja stała się głównym instytucja krajowa o populacji ponad 11.000 studentów i oferuje ponad 100 różnych programów na poziomie certyfikatów, dyplomów i stopni.

Jego oferta akademickich i rozwój były wzorowane na angielskim systemie politechniki z naciskiem na elastyczność podejścia, uczenia się w miejscu pracy i zawodowych powiązań. Elastyczność w swoich ofertach akademickich znajduje odzwierciedlenie w różnych środków realizacji programu, które obejmują w pełnym i niepełnym wymiarze czasu (dzień uwolnienia, wieczór) oraz programy oparte spółdzielcze pracy. Ponadto kilka programów franchisingu w wielu szkołach wyższych, a większość programów są związane z krajowymi i międzynarodowymi organizacjami zawodowymi.

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MBA

University of Technology, Jamaica (UTech)

Program Hospitality i turystyki przygotowuje uczestników stać specjalistów zarządzania, którzy posiadają umiejętności i kompetencji, gościnność, przedsiębiorczości i zarz ... [+]

Master in Business Administration - Hotelarstwo i Turystyka Zarządzanie

Kod programu: UBSHSTMFXU1A

Projekt Programu

Hospitality and Tourism Management Specjalizacja (12 kredytów)

Program Hospitality i turystyki przygotowuje uczestników stać specjalistów zarządzania, którzy posiadają umiejętności gościnność, przedsiębiorczości i zarządzania oraz kompetencji niezbędnych do pozytywnych wkład w branży hotelarsko-gastronomicznej, w tym zwiększenia efektywności operacyjnej i efektywności i opłacalności finansowej organizacji w branży hotelarskiej ,

Hospitality and Tourism Management Marketing w hotelarstwie i Turystyki Prawne aspekty Hotelarstwo i Turystyki Rachunkowość finansowa w hotelarstwie i Turystyki ... [-]
Jamajka Kingston Montego Bay
Wrzesień 2019
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku