Tel Aviv University, Coller School of Management

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

AACSB Accredited

Od jego powstania prawie 50 lat temu, School of Management Był ośrodkiem światowej klasy badań i nauczania. Szkolenie pokolenia liderów pomagających zdefiniować kluczowe obszary w izraelski Sektor prywatny i publiczny, w tym biznes, rząd i środowisko akademickie, SZKOŁA Jest powszechnie uznawany za najważniejszego dostawcę kształcenia w zakresie zarządzania w Polsce Izrael. The SZKOŁAZnakomita reputacja i globalny zasięg są wynikiem niezłomnego zaangażowania na rzecz bezkompromisowej doskonałości. Przez lata konsekwentnie pracowaliśmy nad lepszym standardem akademickim, jednocześnie rozwijając nowe programy i dywersyfikując metody nauczania, aby zapewnić naszym studentom bogate, wielodyscyplinarne doświadczenie w nauce. Wspieranie naszych studentów i zdobywanie nowych podstaw w badaniach było naszym niezwykłym wydziałem, niezwykłą grupą uczonych, nauczycieli i praktyków, którzy pochwalić się potężną kombinacją najlepszych treningów akademickich w połączeniu z praktycznymi doświadczeniami biznesowymi.

Nasze osiągnięcia nie skłaniają nas do zrelaksowania naszych wysiłków. W celu dalszego dostarczania naszym studentom tego rodzaju edukacji, który umożliwi im prowadzenie w kierunku sukcesu w świecie charakteryzującym się stałą zmianą, nasza SZKOŁA Odnotowano dramatyczny wzrost w ostatnich latach. Między innymi zwerbowaliśmy dziesiątki gwiazd izraelski Naukowcy z uniwersytetów za granicą, ustanowili nowe instytuty badawcze i ośrodki, a także uruchomili nowe programy w takich dziedzinach, jak zarządzanie technologią, przedsiębiorczość i innowacje, duże dane i analizy biznesowe, zarządzanie nieruchomościami, globalna gospodarka, zarządzanie finansami. Ustaliliśmy także a Centrum Zarządzania Karierami I znacząco zwiększyły możliwości wymiany studentów z wiodącymi szkołami za granicą.

Dziś zaliczamy do światowych szkół biznesu w różnych kryteriach, w tym jakości i zakresu naszego wydziału, poziomu naszych badań akademickich i kalibru naszych uczniów. Nic dziwnego, że nasz program MBA był niedawno na 11. miejscu na świecie dla producentów VC wspieranych przedsiębiorców. My też jesteśmy Jedyna szkoła biznesu w Izraelu akredytowana przez AACSB International (Stowarzyszenie Advance Collegiate Schools of Business), prestiżową globalną sieć szkół biznesu, która utrzymuje najwyższe standardy osiągnięć.

Nasza misja

Stymulowanie innowacyjnego podejścia do wyjazdu do szybko zmieniającego się świata poprzez synergię z teorią i praktyką zarządzania.

Nasza wizja

By stać się globalnym ośrodkiem doskonałości w dziedzinie badań wielodyscyplinarnych, zarządzania i przedsiębiorczości.

Międzynarodowe rankingi

Długo i konsekwentnie uznawana za wiodącego dostawcę edukacji w zakresie zarządzania w Izraelu, Coller School of Management stale wspina się również na światowe rankingi.

Od momentu założenia w 2008 r. Agencja ratingowa Eduniversal wielokrotnie nagradzała naszą szkołę najwyższą ocenę - pożądaną "5 Palmes of Excellence" - w uznaniu jej "silnego wpływu na świat". Ocena programu 5-Palme jest przyznawana tylko 100 szkołom na całym świecie, w tym Harvard Business School, London Business School i INSEAD.

Otrzymaliśmy także ranking z Pitchbook, agencji ratingowej Seattle na globalnych rynkach private equity i venture capital, która umieściła nasz program MBA na 12. miejscu na świecie w tworzeniu przedsiębiorców wspieranych przez VC. Taka ocena nakłada Coller School of Management na takie czołowe szkoły jak London Business School, Uniwersytet w Duke, Uniwersytet w Teksasie i wiele innych. Nasza Szkoła została również związana na ósmym miejscu na świecie za liczbę jednorożców założoną przez jej absolwentów.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Roczne MBA »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Roczne MBA

Sofaer International MBA

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok October 2018 Izrael Tel Aviv-Yafo

Program Sofaer International MBA oferuje narzędzia, doświadczenie praktyczne, wsparcie sieci i karierę, aby prowadzić inicjatywę zwaną "Niezależnie od tego, czy chcesz znaleźć własną firmę, nurkować w kulturze startowej w Tel Aviv czy prowadzić innowacyjne procesy w międzynarodowej korporacji" ty." [+]

Program Sofaer International MBA oferuje narzędzia, doświadczenie praktyczne, wsparcie sieci i karierę, aby prowadzić inicjatywę zwaną "Niezależnie od tego, czy chcesz znaleźć własną firmę, nurkować w kulturze startowej w Tel Aviv czy prowadzić innowacyjne procesy w międzynarodowej korporacji" ty." Jednoczący program nauczania IMBA łączy podstawowe podstawy zarządzania przedsiębiorstwem z szeroką gamą zaawansowanych kursów skupiających się na przedsiębiorczości, innowacjach i technologii. Oferta kursów obejmuje studio Delta Start-up, pierwsze przyspieszenie w Izraelu dla przedsięwzięć prowadzonych przez uczniów. Dodatkowo studenci mają dostęp do bezpośredniego wsparcia kariery, w tym obszernego programu praktyk programowych z firmami, od McCann, Google i NICE Systems dla początkujących w ramach 8200 EISP, programu przyspieszenia izraelskiej elity wywiadu 8200.... [-]


Filmy

Entreprenuership & Innovation at Tel Aviv University's School of Management