Vishwakarma Institute of Management

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

VIM w pigułce

Vishwakarma Institute of Management (VIM) jest flagowym B Szkoła Bansilal Ramnath Agarwal Charitable Trust (podsadka). VIM powstała w 2001 roku i poczyniła szybkie postępy w ostatniej dekadzie.

VIM jest zatwierdzony przez AICTE New Delhi, uznawane przez rząd stanu Maharasztra i trwale związany z University of Pune. Oferuje dwa lata - program MBA w pełnym wymiarze czasu w przynależności do University of Pune. Oferuje on również program naukowy doktora. Jest ISO 9001 - 2008 Certified oraz program MBA jest oceniany jako "MH-a" przez Crisil od AY 2011.

VISION:

Aby rozwijać vim jako instytucji premier edukacji zarządzania poprzez tworzenie kapitału ludzkiego poprzez doskonałe, elastyczne, wzbogacenie doświadczeń, uczenia się przez całe życie.

MISJA:

Aby rozwijać społecznie świadomych, odpowiedzialny, przedsiębiorczych, lider menedżerów w zglobalizowanym społeczeństwie. Wspieranie absolwentów gotowych do podjęcia zadania, obowiązki i wyzwania dostępne w biznesie, przemyśle, administracji, usług publicznych i społeczeństwa. Aby oferować programy, które odzwierciedlają bieżące i pojawiające się wiedzy i praktyki istotne dla ucznia i dla regionu. Instytucjonalizacji ekosystemu doskonałości w edukacji zarządzania, szkolenia oraz badania i stale rozszerzają granice wiedzy w zarządzaniu. Być skoncentrowanego na ludziach, zorientowane na wynik, zrównoważony, uczelnia, która promuje i chroni godność, równość, sprawiedliwość społeczną i prawa człowieka dla wszystkich.

Wartości:

Będziemy dążyć do rozwoju i utrzymania następujących wartości, aby zapewnić kontekst dla wszystkich programów i działań Pedagogika, który jest na uczestnictwie i empiryczna, wspieranie dialogu, wzajemnego uczenia się i krytyczna refleksja Włączanie środowisko, które sprzyja pracy zespołowej, współpracy i wzajemnego wsparcia. Dyscyplina, kreatywność i innowacje Wspieranie uznanie i szacunek dla wolności wypowiedzi i różnorodności kulturowej, ideologicznej i intelektualnej Doskonałość Cross-funkcjonalnych i wielodyscyplinarne perspektywy prowadzące do wzajemnych powiązań całej nauczanie, praktykowanie, badań i rozszerzenia Przejrzystość i odpowiedzialność

Innowacyjne i kolejne praktyki @ VIM

Złożone wyzwania społeczeństwa i przedsiębiorstw może być skierowana wyłącznie poprzez innowacyjne procesy myślowe i obecnie rozwiązań skrzyniowych. W VIM, dbamy innowacji we wszystkich aspektach naszego funkcjonowania. Wdrażanie najlepszych praktyk, a kolejne jest kultura dla nas.

Przywództwo i Zarządzanie Curriculum Wzbogacanie Nauczanie procesów uczenia się Ocena akademicki Nagrody i Wyróżnienia Etyka i wartości Służba Wspólnoty Staże i szkolenia poradnictwo zawodowe przemysł Połącz Badania i FDP Usługi doradcze interesariuszy ostrości Alumni Relations

Lokalizacje

Pune

Address
S.No. 3/4, Laxmi Nagar, Kondhwa Budruk,
Pune - 411 048.

Pune, Maharasztra, Indie

Programy

Ta szkoła oferuje również: