S. P. Jain Institute of Management and Research (SPJIMR)

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Nasza filozofia

Nasz Guiding Filozofia

Filozoficzne filary, na których spoczywa gmach pedagogiki edukacyjnej SPJIMR i rozwoju są

Wpływanie praktyka Wspieranie wzrostu gospodarczego opartego na wartościach Wpływanie praktyka

Inicjatywy i innowacje w SPJIMR dążyć do wywierania wpływu praktyk w branży, a zatem być uczestnikiem ponownie kształtowaniu narodu. Nauka wchłaniana przez elastyczny i wszechstronny program nauczania rozwija się u uczniów, nie tylko zdolność do analizy i oceny, ale również wrodzoną zdolność do odniesienia się do problemów społecznych, a następnie czerpać własnych zasobów dla zrozumienia i działania.

Wspieranie wzrostu gospodarczego opartego na wartościach

SPJIMR propounds, że ludzie muszą budować właściwą mieszankę pomiędzy troską o ich dobrostan i dobra społecznego. W ten sposób Instytut zachęca do rozwoju perspektyw spółdzielni, które rozpoznaje wartość wymiany i wzajemnego szacunku. Zostało to podkreślone w programie nauczania poprzez praktyczne empirycznej nauki, jak i przez przykład.

Inne zasady, które kierują naszą są- pracy

Znaczenie społeczne i reagowanie - SPJIMR ma na celu włączenie w jej strategii nauczania zarządzania innowacyjnych praktyk biznesowych i wartości społecznej poprzez integrację korporacyjnych programów odpowiedzialności społecznej. Współpraca i Współpraca - Pojawienie globalizacji wniósł w jego wyniku zwiększonej współpracy na rzecz wzmożonej społecznej, gospodarczej i środowiskowej. Dzięki wspólnemu wysiłkowi, możliwe jest, aby zoptymalizować wykorzystanie ograniczonych zasobów, co prowadzi do bardziej odpowiednich i właściwych praktyk biznesowych. SPJIMR zdecydowanie opowiada wspólnych wysiłków na rzecz osiągnięcia wyższe niż normalne zyski z inwestycji. Networking - W Instytucie Zarządzania, SPJIMR zachęca do jego funkcjonowania w szerszym środowisku społecznym i kulturowym, z naciskiem na krytycznych procesach społeczno-gospodarczych, które kształtują biznes dzisiaj. SPJIMR stara się połączyć te różne poglądy i wymagania w celu osiągnięcia bardziej istotne i znaczące edukacji zarządzania dla Indii. W związku z tym, SPJIMR próbuje być postrzegane jako główne trendy w edukacji zarządzania dziś.

Wierzyć się być częścią większego wysiłku, SPJIMR zachęca do nauki przez imbibing od

Najlepsze i najnowsze światowe praktyki biznesowe Uznawane na całym świecie instytutów z całego świata Wysiłki indyjskiego biznesu w ich dążeniu do wzrostu, wydajności i jakości Ideologie osób uzdolnionych, którzy są świadomi ekologicznie Efektywność Zachodnia i Wschodnia etos Leadership Development Program

SPJIMR wierzy w budowanie mostów na przyszłość poprzez synergicznego wysiłku wraz z branży, do których czuje się odpowiedzialna i odpowiedzialny, i którym służy z głębokim zaangażowaniem.

Misja

Naszą misją jest wpływanie na praktyki i promowania wzrostu opartego na wartościach. Nasi uczniowie uznają, zrozumieć i przestrzegać znaczenie społecznej decyzji biznesowych, w tym w zaniedbywanych grup społecznych.

Popieramy tę misję, ponieważ uznajemy nasze podwójne role - jako odpowiedzialny członek Bharatiya Vidya Bhavan i jako członek społeczeństwa reagującego Indian w ogóle - i spojrzeć na siebie w szerszym kontekście, jako instytucji o "poza MBA".

Będziemy realizować naszą misję poprzez: (a) uczeń-centric pedagogika, które podkreślają postaw, w tym duchowości i umiejętności w miarę wiedzy; (b) wystawienie studentów do wzrostu wartości oparte na zaniedbane części naszej społeczności; (c) synteza - w naszych składek intelektualnej i programu nauczania - w oparciu competition- zachodniej efektywności i współpracy-centric wschodniej etosu; oraz (d) składki intelektualne mające na celu wpływ na praktykę.

W naszych studentów, uznajemy predyspozycje i chęć być wykonawcą pierwszego. Mamy również podkreślić, wrażliwość na ślad społecznej działań biznesowych i rolę duchowości w zrównoważonego podejścia do podejmowania decyzji.

W naszych członków wydziału, uznajemy zaangażowanie w zapewnieniu najwyższej ucznia-centric pedagogikę, korzystając z osobistej natury mieszkaniowej z naszych programów. Wymagamy również ich do tworzenia i rozpowszechniania wiedzy zmierzające do oddziaływania praktyki.

Jako wspólnota, będziemy realizować te cele poprzez uczciwość, samo-odpowiedzialności, dyscypliny zawodowej, i ciężkiej pracy. Cenimy wolność operacyjną i podtrzymywać kulturę przedsiębiorczości, zwinny, elastyczny, jak i zespołowe.

Przegląd

SPJIMR oferuje wyjątkową okazję do zbadania działalności gospodarczej, gdzie przyszłość światowego biznesu jest w samym sercu Indii, w centrum stolicy finansowej tej gospodarce, w miejscu, gdzie inwestycje są uprawy, gdzie popyt rośnie i gdzie przedsiębiorstwa przygotowują się dla szybszego wzrostu, studenci mogą studiować biznes i uczyć się od rynku.

SPJIMR jest prawdopodobnie najlepszym znajduje instytucją w samym sercu Bombaju miasta, centrum finansowego Indii z silnych powiązań z przemysłem. Znajduje to odzwierciedlenie w gotowości przyjęcia naszych absolwentów w przemyśle i przekłada się na naszej doskonałej wydajności placement.

Dodatkowo, dwa letni program PGDM SPJIMR oferuje możliwość posiadania praktyków w ramach całej dostawy kursów w zakresie projektów, staży, wykładów gościnnych i przemysłu sponsorowany kursów.

Możliwość studiowania w semestrze końcowy amerykańskiego B-top Szkół

Bilet duża możliwość, że program oferuje dla studentów jest fakt, że mogą iść i uczyć się ich ostatnim semestrze, w którejkolwiek z najlepszych międzynarodowych szkół podczas upadku. Na przykład, uczestnicy mogą iść i zrobić pełną semestr w szkole lubią Samuel Curtis Johnson Graduate School of Management, Cornell University, USA, Krannert School of Management, Purdue University, USA, Eli Broad College of Business, Michigan State University, USA , University of Maryland, USA i Schulich School of Business na Uniwersytecie York w Kanadzie.

Studenci są gotowi wziąć na ostatnim semestrze na arenie międzynarodowej po ich

Studiował realia powstającej gospodarki Zakończono wszystkie podstawowe kursy w pierwszym roku Staż społecznej w ciągu lata Ukończone kursy specjalizacyjne w trzecim semestrze

Kariera w najlepszych firm światowych

Absolwenci z głębokiej wiedzy i ekspozycji do Indii można znaleźć ekscytujące role w globalnych przedsiębiorstw, które chcą budować na możliwość Indiach.

Lokalizacje

Mumbai

Address
S.P.Jain Institute of Management & Research
Munshi Nagar, Dadabhai Road
Andheri West

400 058 Mumbai, Maharasztra, Indie

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Akredytacje

Programy

Ta szkoła oferuje również: