Przeczytaj oficjalny opis

MIBM od wielu lat jest niekwestionowanym, wyróżniającym się liderem kursów zarządzania online w całych Indiach, zapewniając wysoką jakość edukacji i spełniając międzynarodowe standardy.

W MIBM mamy listę programów jakości oferujących programy MBA i Fast Track, które najlepiej nadają się dla studentów i profesjonalistów, aby kształtować ich karierę zgodnie z aktualnymi światowymi trendami. Wierzymy w doskonałość edukacji, dzięki której nasi uczniowie wyprzedzają konkurencję. Naszą misją jest poprawienie obecnego poziomu Indywidualności dla niego, aby osiągnąć swoje cele z perfekcją.

MIBM oferuje różne internetowe programy MBA, które są przyzwyczajone do ciągle zmieniającego się otoczenia rynkowego. Programy najlepiej nadają się dla Studentów i Pracowników, którzy rozumieją ograniczenia czasowe. Kursy zostały zaprojektowane i opracowane przez wiodących ekspertów w dziedzinie edukacji z całego świata. Nasi eksperci ds. Edukacji opracowali najlepszą metodologię i wzorce szkoleniowe dla edukacji, aby stworzyć wiodących profesjonalistów w branży. Nasz wydział edukacji jest oceniany jako najlepszy w branży w zakresie edukacji online.

Programy prowadzone przez:
Język angielski