Indian School of Management & Entrepreneurship

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Wspieranie przedsiębiorczości jutra

ISME to rewolucyjny ekosystem akademicki, skupiający się na kreatywnym myśleniu i innowacjach opartych na designie. Inwestujemy w studentów, aby pomóc im zrobić więcej i rzucić wyzwanie ich przedsiębiorczym umysłom.

Dzięki naszym najnowocześniejszym obiektom, bliskości przemysłu i silnym międzynarodowym sojuszom, zapewniamy studentom najlepszą szansę na odniesienie sukcesu.

ISME wspiera ekosystem zasobów, programów akademickich, inkubatorów i ekspertów, aby zwiększyć innowacyjność i ultra-nowoczesną firmę. Każdego roku uczniowie są zachęcani do realizacji swoich wizjonerskich pomysłów przez naszą grupę doświadczonych wykładowców i sieci mentorów.

Inspirować

Poprzez nasz akademicki program nauczania, warsztaty i bootcampy, zapewniamy, że studenci są wyposażeni w umiejętności przedsiębiorczości i wiedzę innowacyjną, aby rozpocząć ich uruchomienie.

Wysiadywać jaja

W ISME znajdziesz dostęp do wspaniałych zasobów, takich jak 3 niszowe akceleratory, partnerów takich jak Google i Microsoft, sieć inwestorów i innych zasobów, aby rozpocząć udany biznes.

Zapalać

Nasza duża sieć doświadczonych wykładowców i mentorów pomaga uczniom rozwijać i testować ich innowacyjne pomysły i przedsięwzięcia biznesowe.

Nasza filozofia akademicka

Nasz wyjątkowy program akademicki łączy fundamenty biznesu z doświadczalnym uczeniem się i mentalnością przywództwa istotną dla dzisiejszej gospodarki.

Oferujemy studia licencjackie i podyplomowe oparte na podejściu Business and Entrepreneurial Led Learning (BELL), dostarczając innowacyjne programy nauczania

Energia z centrum biznesowego

ISME znajduje się w dzielnicy innowacyjnej Lower Parel w sercu Mumbaju, w centrum startupów i akcji korporacyjnych.

Dzięki szerokiej ekspozycji na przemysł i dostępowi do naszych własnych inkubatorów, ISME umożliwia rozwój przedsiębiorczości.

Iconic Campus w strategicznej lokalizacji miejskiej

Ultranowoczesny kampus położony w centralnej dzielnicy biznesowej i centrum innowacji w dolnym rejonie Pala, Mumbai ze starannie dobranymi stylowymi przestrzeniami, stworzonymi, aby uczyć się, angażować, współpracować i przekształcać.

Lokalizacje

Parel

Address
400013 Parel, Maharasztra, Indie