ISMS Business School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

ISMS Bangalore

Oferowane kursy

Globalny MBA

Pełny czas trwania - 2 lata

Master of Business Administration

Pełny czas trwania - 2 lata

Opłaty INR 6,80 Lakhs na dwa lata

Doskonal swoje globalne umiejętności zarządzania

ISMS Bangalore MBA jest jednym z najlepszych programów w kraju. Globalny kurs MBA to dwuletni program w kampusie, który zapewnia dogłębną analizę globalnej ekonomii politycznej, przywództwa, strategii, negocjacji i umiejętności komunikacji międzykulturowej potrzebnej do skutecznego kierowania międzynarodowymi zespołami, funkcjami i organizacjami.

Zawiera pakiet globalnych certyfikatów MBA PGPM 3

 • Global Business Leadership z Holandii
 • Projekty na żywo z Niemiec

Globalny program MBA

 • Global Business Leadership Program
 • Projekty na żywo z Niemiec
 • ERP z Microsoft USA
 • MBA - związany z University of Mysore
 • PGPM - Program studiów podyplomowych w zakresie zarządzania: Przemysł wyrównany
 • MBA PGPM: Dual Degree z 3 międzynarodowymi certyfikatami

W ISMS wszyscy studenci realizują jednocześnie programy MBA i PGPM (prowadzące do podwójnej certyfikacji) oraz międzynarodowe kursy certyfikacyjne

O Instytucie:

ISMS Bangalore należy do najlepszych szkół B Indii z międzynarodowymi akredytacjami. ISMS Bangalore-India's Global B School i Best B School for International Exposure and Placements została założona pod egidą Human Empowerment i charitable trust około dekady (2010). Celem było przekazanie edukacji w zakresie zarządzania wysokiej jakości na poziomie międzynarodowym. ISMS to szkoła biznesu założona jako konsorcjum między środowiskiem akademickim a światem przedsiębiorczości. W ciągu ostatniej dekady nasza ciężka praca dała nam godne pochwały rankingi dotyczące różnych parametrów:

 • Akredytacja międzynarodowa dla programów globalnych w USA, Australii
 • Pierwsza szkoła B w Indiach dla korporacyjnych projektów na żywo z Niemiec (Silicon Valley, USA)
 • 14 pozycja najlepsza dla międzynarodowej ekspozycji
 • Miejsce 4 Star B School for Global Programme
 • Nominowany jako Najlepsza Szkoła B w marcu 2015 r. Przez Silicon Valley, USA
 • Najlepsza 24. najlepsza szkoła dla programu
 • Najlepszy 25 najlepszy program dla szkół z wyróżnieniem dla branży

Program MBA w szkole ISMS B:

Uczymy najnowocześniejszych teorii, zanurzamy uczniów w międzynarodowych doświadczeniach i łączymy je z najlepszymi praktykami w biznesie. Studenci, którzy przychodzą na nasze programy, uczą się znacznie więcej niż teorii zarządzania i praktyki; nabywają nowe sposoby myślenia, które mogą głęboko zmienić ich życie i sukces ich organizacji. Tylko ISMS wyposaża uczniów w umiejętności, które mogą prowadzić na niestabilnym rynku globalnym. Dzięki globalnemu programowi MBA, który wykracza daleko poza typowe programy szkolne dla biznesu, ISMS posiada pasjonujące i doświadczone wydziały, które dostarczają aktualne i rzeczywiste szkolenia w zakresie zawiłości prowadzenia działalności gospodarczej w dzisiejszej połączonej gospodarce światowej. Każdy element doświadczenia akademickiego w ISMS - od pracy zespołowej opartej na projektach i empirycznych i globalnych możliwościach uczenia się po kursy oparte na przypadkach i niezależne studia - jest zaprojektowany, aby popychać uczniów dalej, niż to było możliwe, w celu rozwijania ciekawego, kreatywnego biznesu Przywódcy.

Program dwuletni ISMS obejmuje pakiet globalnych certyfikatów MBA PGPM 3 z Europy i USA

 • Global Business Leadership z Holandii
 • Projekty na żywo z Niemiec
 • ERP z Microsoft USA

Trzy międzynarodowe programy certyfikacji

Global Business Leadership Program: z Włoch, Holandii, Szwajcarii

Wraz z MBA zrobisz GBL. Jest przeznaczony dla profesjonalistów zainteresowanych poszerzeniem ich globalnej perspektywy i globalnej sieci. Każdy moduł tutaj jest nauczany z perspektywy globalnej, która przygotowuje cię do kierowania ludźmi i zarządzania nimi przez granice i na wszystkich poziomach organizacji. Program ten wykracza poza tradycyjny poziom biznesowy, oferując kompleksową wiedzę w zakresie globalnych dyscyplin zarządzania, a także komunikacji międzykulturowej, negocjacji i międzynarodowego przywództwa biznesowego

GBL to 80-godzinny program on-campus, który zapewnia dogłębną analizę globalnej ekonomii politycznej, przywództwa, strategii, negocjacji i umiejętności komunikacji międzykulturowej potrzebnej do skutecznego kierowania międzynarodowymi zespołami, funkcjami i organizacjami.

Corporate Live Projects z Niemiec

Projekty na żywo z Niemiec: Ten projekt Real Business to praktyczne doświadczenie w zakresie uczenia się w skoncentrowanym obszarze biznesowym iw danym regionie Niemiec, w skład którego wchodzą szkolenia online, procesy biznesowe, transkrypcje, wizyty w terenie, spotkania na wysokim szczeblu i prezentacje z lokalnymi firmami , liderów kultury, aby dowiedzieć się, co czyni biznes w regionie wyjątkowym.

Niemcy Projekty wyposażają Cię w Inżynierię Procesów Biznesowych i wiedzę o oprogramowaniu

Szkolenia ERP: w oparciu o domenę szkolenie z certyfikowanych konsultantów Microsoft

Kluczowe moduły ERP: Zapewniamy szkolenia dla studentów na temat niektórych z najbardziej powszechnych modułów ERP, takich jak planowanie produktu, zakup materiałów, kontrola zapasów, dystrybucja, księgowość, marketing, finanse i HR. Firma zazwyczaj używa kombinacji różnych modułów do zarządzania działaniami i zadaniami back-office, w tym:

Zarządzanie procesem dystrybucji, zarządzanie łańcuchem dostaw, konfiguracja, ceny, poprawa dokładności, ułatwienie lepszego planowania projektu, automatyzacja cyklu życia pracowników, standaryzacja najważniejszych procedur biznesowych, redukcja zbędnych zadań, ocena potrzeb biznesowych, księgowość, niższe koszty zakupu, zarządzanie zasobami ludzkimi i płacami Moduły .ERP pomagają administratorom organizacji monitorować i zarządzać łańcuchem dostaw, zaopatrzeniem, zapasami, finansami, cyklem życia produktu, projektami, zasobami ludzkimi, relacjami z klientami, analizą biznesową i innymi istotnymi komponentami działalności firmy poprzez szereg połączonych pulpitów wykonawczych.

ISMS oznacza Quality Education

01: WYSOKO RANKOWANE. GLOBALNIE UZNAWIONY

ISMS MBA znalazł się w pierwszej dwudziestce (2012-2014) rankingu The Pioneer, The Sun Magazine, Silicon Valley 2015 Bschool Survey. ISMS Business School jest pierwszą w Indiach Południowych i jedną z nielicznych, która otrzymała dwie najbardziej uznawane akredytacje w programie MBA w USA, Australii i Nowej Zelandii.

02: CERTYFIKATY MIĘDZYNARODOWE

Z rygorystyczny i intensywny program 2 lata, ISMS MBA jest szybką ścieżką do najwyższego stopnia MBA, co pozwala uzyskać MBA z Global Business Leadership Programme i Innovation Management z The Phillips, Holandia.

03: GLOBALNA MBA Z PAKIETEM ERP

Studenci mogą wybrać pakiet Global MBA z pięcioma programami o wartości dodanej wraz z modułem rozwoju osobowości.

04: WYJĄTKOWY WYDZIAŁ

Uczestnicy ISMS Business School czerpią wiedzę od 20 doświadczonych wykładowców z całych Indii jako rdzeń, odwiedzający i pomocnicy. Członkami tego wydziału są najlepsi naukowcy, doradcy biznesowi i badacze w swoich dziedzinach z doktoratami z wiodących uniwersytetów.

05: UCZENIE SIĘ Z RÓŻNORODNOŚCI

Będziesz częścią wybranej grupy wysoko wykwalifikowanych osób z ponad 25 państw i różnych środowisk edukacyjnych. Poszerz swoje horyzonty i zyskaj nowe perspektywy, aby stać się skutecznym liderem w globalnym środowisku biznesowym.

06: MIĘDZYNARODOWE PROJEKTY NA ŻYWO

Wszyscy uczestnicy MBA będą pracować nad projektem konsultacyjnym "na żywo" z firmą sponsorującą, która może pochodzić z różnych sektorów przemysłu. Dzięki wskazówkom kierowników wydziałów, możesz zastosować lekcje w klasie do projektów w świecie rzeczywistym, od analizy szans rynkowych po testy porównawcze najlepszych praktyk branżowych i inteligencję klienta.

07: FOCUS NA GLOBALNYM PRZYWÓDZTWIE BIZNESOWYM

Bądź częścią programu Leading People Globally, kursu zintegrowanego przez dwa semestry. Pielęgnujemy liderów, którzy potrafią obawiać się niepewności, akceptują niejednoznaczność i uznają różnorodność organizacji i rynków.

08: MIĘDZYNARODOWA EKSPOZYCJA

Poprzez opcjonalne międzynarodowe wyjazdy terenowe zwane również Business Study Missions (BSM) oraz programy wymiany i letnie z wieloma szkołami B na całym świecie.

09: DUŻA I ZRÓŻNICOWA SIEĆ ALUMNI

Bądź częścią rodziny ISMS Alumni umieszczonych w Global MNC w Indiach pracujących na najwyższych stanowiskach. Możesz wziąć udział w zajęciach dla absolwentów i korzystać z wielu przywilejów, które będą przydatne i korzystne dla rozwoju Twojej kariery i nie tylko.

10: JEDNA Z NAJLEPSZEJ SIECI KORPORACYJNEJ.

Pedagogika w ISMS Bangalore:

Nauczanie oparte na przypadkach to główne metody nauczania w ISMS - i zgodne z naszą filozofią współpracy - są projektami zespołowymi.

Aktywna interakcja jest zachęcana do tego, aby tradycyjne wykłady mogły przekształcić się w otwarte dyskusje. Dyskusje mogą prowadzić do bezpośredniej reakcji między profesorami i rówieśnikami.

Odgrywanie ról i symulacje dzielą światło dzienne z sesjami rozwiązywania problemów. Lub uczniowie mogą zostać poproszeni o zastanowienie się nad swoim doświadczeniem życiowym i przedyskutowanie źródła ich stylów przywództwa.

Rygorystyczna samoanaliza jest podstawą podejścia ISMS do rozwoju przywództwa. Łącząc informacje zwrotne od współpracowników i kolegów z instruktorem i coachingiem rówieśniczym, nasi uczniowie zdobywają wiedzę, której nie może zapewnić tradycyjna metoda nauczania przypadku.

Niezależne studia Pod kierunkiem członka wydziału studenci badają własne zainteresowania, tworząc nową wiedzę o szczególnym znaczeniu dla ich własnej kariery. Niezależnie od formatu, nauczania i innych prac akademickich w ISMS koncentrujemy się wokół naszych liderów zdolności myślowych. Każdy uczy w programie MBA, co oznacza, że ​​uczysz się bezpośrednio od najlepszych. Nasz mały rozmiar klasy oznacza, że ​​poznają Cię jako osobę.

Europejski program wymiany studentów to program, w którym uczniowie z ISMS w Bangalore udają się do jednej z instytucji partnerskich ich instytucji za granicą, aby ukończyć projekty, zrobić jeden semestr za granicą, wizyty w zakładach przemysłowych lub uczestniczyć w jakichkolwiek działaniach międzykulturowych.

Program wymiany studenckiej może obejmować podróże międzynarodowe, ale niekoniecznie wymaga od studenta nauki poza jego krajem ojczystym.

Nasze europejskie programy wymiany zapewniają studentom możliwość studiowania w innym kraju i środowisku, doświadczając historii i kultury innego kraju.

Termin "wymiana" w ISMS Bangalore oznacza, że ​​instytucja partnerska akceptuje ucznia, ale niekoniecznie oznacza, że ​​uczniowie muszą znaleźć odpowiednika z innej instytucji, z którą mają zamiar wymienić. Studenci wymieniają się z rodziną goszczącą lub w wyznaczonym miejscu, takim jak hostel, apartament lub kwatera studencka.

Program wymiany studenckiej ISMS pomaga zwiększyć zrozumienie i tolerancję innych kultur, a także poprawia ich umiejętności językowe i poszerza ich horyzonty społeczne. Wymiana studencka również wzrosła jeszcze bardziej po rozszerzeniu globalnej gospodarki. Student wymiany zazwyczaj przebywa w kraju goszczącym przez okres 4 tygodni, a studenci zagraniczni lub studiujący za granicą mogą przez kilka miesięcy przebywać w kraju goszczącym.

Nasi uczniowie odwiedzili: Singapur, Francję, Niemcy, Austrię, Włochy i Holandię.

Mentoring @ ISMS B School

My w ISMS wierzymy, że "Mentoring to współpraca w uczeniu się pomiędzy naszymi uczniami, którzy dzielą się wzajemną odpowiedzialnością i odpowiedzialnością za pomoc w pracy podopiecznego w kierunku realizacji jasnych i wzajemnie zdefiniowanych celów edukacyjnych. Mentoring służy do pomocy osobom na określonych etapach rozwoju lub przejścia i trwa przez określony, ale określony okres czasu. Relacja mentorska stwarza możliwości rozwoju dla obu stron i dlatego może przynieść obopólne korzyści).

Mentoring to partnerstwo rozwojowe, dzięki któremu jedna osoba dzieli się wiedzą, umiejętnościami, informacjami i perspektywą, aby wspierać rozwój osobisty i zawodowy kogoś innego. Wszyscy mamy potrzebę wglądu, który jest poza naszym normalnym życiem i doświadczeniem edukacyjnym. Potęga mentoringu polega na tym, że tworzy jedyną w swoim rodzaju okazję do współpracy, osiągania celów i rozwiązywania problemów. Spersonalizowany charakter mentoringu oznacza, że ​​możesz podjąć decyzję o poznaniu tematów i zagadnień, które są dla Ciebie najważniejsze.

Jak Mentoring wspiera rozwój indywidualny @ ISMS Bangalore

Intencją mentoringu jest wspieranie indywidualnego rozwoju poprzez funkcje zawodowe i osobiste w następujący sposób:

Funkcje kariery

Miejsca docelowe w ISMS Bangalore: W ISMS Miejsca docelowe są główną siłą naszych programów. Komórka umiejscowienia ISMS została stworzona specjalnie w celu wzmocnienia powiązań między przemysłem a instytucją i jest wyjątkowa w swoich działaniach. Zapewnia pomoc w zakresie rozmieszczania i wspiera usługi dla studentów. Obejmuje również doradztwo dla studentów w dziedzinie akademickich, kariery, zawodów, dalszych studiów, dodatkowych zajęć i zajęć pozalekcyjnych, sportu, gier, konkursów, działań Industry-Interface itp., Aby wydobyć z uczniów najlepsze talenty. Wyniki rekrutacji odnotowały bardzo gwałtowny wzrost w ciągu ostatnich pięciu lat.

Programy szkoleniowe Pre placement są prowadzone przez wewnętrznych trenerów, a także ekspertów z branży. Wybieramy naszych trenerów z różnych organizacji zawodowych i wielu innych, którzy mogą kształtować osobowość uczniów i dostosowywać je do potrzeb przemysłu. Kierownicy z branż organizują program poradnictwa zawodowego i program szkoleniowy, a komórka placementów aktualizuje uczniów o wolnych miejscach pracy. Studenci są również informowani o najważniejszych punktach sukcesu. Na przykład, Infosys i Deloitte nalegają, aby uczniowie osiągali doskonałe wyniki w testach angielskich; Mahindra Satyam nalega, aby uczniowie osiągnęli sukces w zespołach treningowych Aptitude i Reasoning Pre placement, które odwiedzają kampus i uczą studentów o procesie selekcji i szkolą ich, by skutecznie stawić czoła tym rozmowom. W tym semestrze zapewniane są również warsztaty przedwewne i wprowadzanie konkretnych umiejętności związanych z rozmową kwalifikacyjną. Podczas całego procesu stażu, zarządzanie SZBI zapewnia, że ​​każdy drobny szczegół dotyczący rozwoju osobowości, postępu akademickiego i praktycznej nauki jest zajęty. Zanim uczniowie osiągną czwarty semestr, będą w pełni gotowi na wywiady i staż w kampusie.

Dlatego wszyscy uczniowie są umieszczani w dobrych firmach z dobrymi pakietami płac od samego początku. W roku 2016 17 odbyło staże w wysokości 100% przed ukończeniem 4 semestru, średnio 4,50 L rocznie.

Wyposażenie hostelu:

Przestronne pokoje z łóżkiem, stołem do nauki, krzesłem, almirahami, kuchnią, pokojem rekreacyjnym, wspólną stołówką na śniadanie, lunch i kolację.

Również Wi-Fi, usługi bezpieczeństwa 24/7 i urządzenia do sprzątania

Lokalizacje

Bangalore

Address
ISMS B School
Kanakpura Main Road

560062 Bangalore, Karnataka, Indie