Goa Institute of Management

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Instytut

Goa Institute of Management położony w zachodnich Ghatach stał się uosobieniem współczesnej wiedzy zarządzania z rekolekcje na wzgórzach. Jest to doskonałe połączenie bycia na bieżąco z czasami, a jednocześnie refleksji nad wartościami, które należy przestrzegać w życiu, aby zapewnić zrównoważony wzrost i etyczne praktyki biznesowe.

Misją Goa Institute of Management (GIM) jest tworzenie wiedzy i wspieranie liderów zrównoważonego biznesu i społeczeństwa integracyjnego dla Indii i świata przy jednoczesnym utrzymaniu silnego i stałego zaangażowania w Goa. Instytut stara się szkolić menedżerów, aby odpowiadali kompetentnie i pewnie na wyzwania gospodarcze, społeczne i organizacyjne wynikające z szybko rozwijającej się technologii, zmieniającej się bazy ekonomicznej i globalnego rynku.

Kraj

Indie są siedliskiem innowacji i przedsiębiorczości z niezliczonymi możliwościami w opiece zdrowotnej. Nowatorskie rozwiązania, takie jak najmniejszy ręczny zestaw do EKG i Arvind Eye Care do najnowocześniejszych badań opartych na sztucznej inteligencji; od największego na świecie systemu ubezpieczeń zdrowotnych do praktykowania różnych alternatywnych systemów medycyny, Indie przedstawiają się jako wyjątkowe miejsce do zdobycia wykształcenia w zarządzaniu opieką zdrowotną.

Program zyskał reputację beacon wiedzy domeny w krótkim czasie. Dzięki działaniom takim jak Know Your Health Provider (KYHP), w którym uczestnicy odwiedzają szpitale, ośrodki zdrowia, zakłady farmaceutyczne, apteki detaliczne i organizacje pozarządowe w Goa, program jest doskonałym połączeniem teorii i praktyki. Pozwala to uczniom obserwować problemy na miejscu w publicznych systemach opieki zdrowotnej i oferować rozwiązania z ich nauki zarządzania. Studenci HCM wiele razy rozwiązali prawdziwy problem i wywarli wpływ na państwowe systemy opieki zdrowotnej. Nawiasem mówiąc, GIM jest jedną z 13 instytucji w Indiach, które zdecydowały się stworzyć ambitne centrum inkubacji na terenie kampusu.

Lokalizacje

Panaji

Address
Goa Institute of Management, Poriem, Sattari
403505 Panaji, Goa, Indie

Akredytacje

AACSB Accredited