Goa Institute of Management

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

AACSB Accredited

Centrum to sprzyja rozbieżnościom w myśleniu i zbieżności pomysłów na twórcze rozwiązania. Studenci są zachęcani do tańca i wyrażania kreatywności, innowacyjności i stylistyki poprzez teatr, muzykę, taniec, krótkometrażówkę i fotografię.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć MBA »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

MBA

PGDM in Big Data (Equivalent to MBA)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat June 2019 Indie Panaji

[+]

[-]

PGDM in Healthcare Management (Equivalent to MBA)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat June 2019 Indie Panaji

[+]

Celem programu jest kształcenie nowej generacji liderów systemu opieki zdrowotnej w celu poprawy jakości i wartości opieki zdrowotnej oraz poszerzenia wiedzy potrzebnej do wprowadzenia tych udoskonaleń.

[-]

Program studiów podyplomowych w zarządzaniu (PGDM) - odpowiednik MBA

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat June 2019 Indie Panaji

Program GIM PGDM jest uznawany za jedne z najlepszych w Indiach ze względu na jego intensywne, wciągające i innowacyjne podejście. W ciągu dwóch lat uczestnik programu GIM PGDM przechodzi pełną transformację poprzez pedagogikę stymulującą intelektualnie i silnie akcentującą innowacyjność. [+]

O Goa Institute of Management

Dwuletni PGDM w pełnym wymiarze godzin jest sztandarowym programem Instytutu. PGDM uzyskał akredytację NBA i równoważność z Master of Business Administration (MBA) z indyjskiego uniwersytetu.

Program

Program obejmujący sześć terminów stanowi rozsądną mieszankę kursów podstawowych i do wyboru. W pierwszym roku uczniowie uczestniczą w wyjątkowym projekcie Give Goa, który pomaga im stać się bardziej świadomym społecznie i odpowiedzialnym wobec szerszego dobra społeczeństwa. Pod koniec pierwszego roku studenci realizują projekt Summer Internship (SIP) w okresie od 8 do 10 tygodni. SIP ma wypełnić lukę między instytucjonalnym dostarczaniem wiedzy a współczesnymi praktykami organizacyjnymi.... [-]


Filmy

About GIM

Kontakt

Adres Goa Institute of Management, Poriem, Sattari
403505 Panaji, Goa, Indie