Przeczytaj oficjalny opis

W ciągu ostatnich 40 lat, Rotterdam School of Management, Erasmus University mocno ugruntował swoją reputację jako jedna z wiodących szkół biznesu w Europie.

Na długo przed tym, zanim „globalny” stał się ważnym deskryptorem edukacji biznesowej, studenci, wykładowcy i pracownicy RSM już odzwierciedlali różnorodność globalizującego się świata.

Podobnie jak nasz kraj przyjmujący, jeden z najbardziej renomowanych krajów handlu międzynarodowego na świecie, RSM nadal się rozwija i umiędzynarodawia, umacniając swój status jednej z najbardziej międzynarodowych i innowacyjnych szkół biznesu w Europie.

RSM oferuje charakterystyczną kulturę intelektualną. Wierzymy, że przywództwo można nauczyć poprzez połączenie intelektualnego i praktycznego wyzwania. Wierzymy, że napotkane trudności w pracy w różnych zespołach sprzyjają kreatywnym nowym podejściom w biznesie. Cieszymy się wzajemnymi, wspierającymi relacjami z międzynarodowymi firmami. I zachęcamy do elastycznego, szerokiego i czasami obrazoburczego myślenia w sprawach praktyki biznesowej i badań.

To odrębne podejście pomogło RSM stworzyć portfolio najlepszych programów, a także jeden z największych i najbardziej płodnych wydziałów zarządzania na świecie.

18626_IMG_0011.jpg

Podejście RSM

W RSM rozwój przywództwa polega na realizacji potencjału intelektualnego i osobistego. Tutaj będziesz intelektualnie wyzwany przez najwyższy poziom treści akademickich i pod kierunkiem najostrzejszych myślicieli biznesowych: wykładowców, którzy korzystają z wieloletniego doświadczenia w pracy dla organizacji, jak również spostrzeżeń z własnych badań. Będziesz rzucał nam wyzwanie: kwestionowanie faktów w miarę ich przedstawiania i krytycznych ocen. Będziesz rzucał wyzwanie samemu sobie: konfrontując swoje ograniczenia, przesuwając przeszłe granice, odkrywając, co naprawdę napędza twoje zachowanie i zachowania innych.

Rozwijanie umiejętności umożliwiających przekształcenie wiodących pomysłów w znakomite wyniki w biznesie wymaga działań. Wszystkie programy zapewniają uczniom możliwość działania zgodnie z ich pomysłami w rzeczywistych lub symulowanych środowiskach biznesowych, od stowarzyszeń firm i staży po rzeczywiste projekty doradcze, podróże międzynarodowe i uczestnictwo w klubach i konferencjach prowadzonych przez studentów.

W RSM różnorodność jest nie tylko ceniona, ale także promowana i rozwijana. W wyjątkowo otwartym i opartym na współpracy środowisku znajdziesz przestrzeń do odkrywania nowych sposobów myślenia, inspiracji do podważania pomysłów, a ostatecznie do rozwijania własnego potencjału jako przyszłego lidera w biznesie.

18627_IMG_0435.jpg

Fakty

Jako jedna z największych międzynarodowych szkół biznesu w Europie, RSM dociera do szerokiej międzynarodowej grupy przyszłych i obecnych liderów poprzez portfolio programów, usług i działalności akademickiej.

Personel i wykładowcy wprowadzają nowe innowacje zarówno w zakresie edukacji biznesowej, jak i tworzenia wiedzy zgodnie z naszą misją instytucjonalną:

RSM mission

W RSM z dumą twierdzimy:

 • Ponad 40 lat doświadczenia w edukacji biznesowej i zarządczej.
 • Jeden z trzech najlepszych europejskich ośrodków badawczych.
 • Stały ranking wśród najlepszych szkół biznesu w Europie.
 • Miejsce wśród 1% szkół na całym świecie z akredytacją Triple Crown.
 • Kształcenie ponad 1200 kadry kierowniczej każdego roku.
 • 7500 studentów studiów licencjackich i podyplomowych.
 • 29 000 absolwentów aktywnych na całym świecie.
 • Jeden z największych i najczęściej cytowanych wykładowców szkół biznesu: 250 starszych naukowców i 100 doktorów studentów.
 • 30 ośrodków badawczych i inicjatyw.
 • 100 szkół partnerskich.

18628_rotterdambynight.jpg

Programy prowadzone przez:
 • Język angielski
 • Holenderski

Ta szkoła oferuje również:

EMBA

Rotterdam School of Management | Erasmus University

Budowanie swojej przyszłości wymaga czegoś więcej niż wytrychów i wizytówek. Jako dyrektor wykonawczy, wiesz dokładnie, co mamy na myśli. ... [+]

Dla liderów w drodze, poprowadź swoją karierę dalej w RSM.

Budowanie swojej przyszłości wymaga czegoś więcej niż wytrychów i wizytówek. Jako dyrektor wykonawczy, wiesz dokładnie, co mamy na myśli. Sukces wymaga wielkich idei i jasnego przywództwa. Ma krytyczne spojrzenie, koncentrując się na podejmowaniu zrównoważonych decyzji, które tworzą wartość w długim okresie. Zajmuje silną sieć profesjonalistów, którzy są gotowi wykonać wielkie ruchy - i chętnie pomogą ci w dokonaniu. Wszystkie te wartości są holenderskimi wartościami, które od wieków budują jasne kariery na całym świecie. W RSM zyskujesz bezpośrednio dzięki temu rodzajowi wartościowego myślenia - jest on wprowadzany w każdy aspekt naszego niepełnego programu Executive MBA, który jest nauczany w języku angielskim, międzynarodowym języku biznesu. Dowiedz się, w jaki sposób stosowanie holenderskich wartości w międzynarodowej edukacji biznesowej w Europie zwiększy Twoje wpływy i poprowadzi twoją karierę dalej niż kiedykolwiek sądziłeś. To właśnie odkryjesz w Rotterdam School of Management, Erasmus University.... [-]

Niderlandy Rotterdam
Styczeń 2020
Język angielski
Zaoczne
22 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Rotterdam School of Management | Erasmus University

Global Executive OneMBA to jedyny program Executive MBA zaprojektowany z jednakowym wkładem pięciu wiodących szkół biznesu zlokalizowanych w Azji, Europie, Ameryce Północ ... [+]

Dlaczego RSM Global OneMBA?

Pięć szkół. Cztery kontynenty. OneMBA. Global Executive OneMBA to jedyny program Executive MBA zaprojektowany z jednakowym wkładem pięciu wiodących szkół biznesu zlokalizowanych w Azji, Europie, Ameryce Północnej i Ameryce Południowej. Zaprojektowany dla kadry kierowniczej i profesjonalistów, ten prestiżowy 21-miesięczny program modułowy oferuje możliwość doświadczenia biznesu poprzez pryzmat najważniejszych regionów gospodarczych na świecie, dzięki czemu nie ma sobie równych w rozwijaniu wiedzy, umiejętności przywódczych, globalnych sieci i doświadczeń międzynarodowych biznes, gdzie to się dzieje, jak to się dzieje.

Program nauczania w języku angielskim i zaprojektowany z równym wkładem z pięciu najwyżej ocenianych szkół biznesuGlobalna praca zespołowa w klasie 100 rozproszonych geograficznie menedżerówCzterotygodniowe globalne rezydencje na czterech różnych kontynentachŁączenie rozwiniętych gospodarek z rynkami wschodzącymiElastyczny, w niepełnym wymiarze czasu format przeznaczony dla kadry kierowniczej na stanowiskach wymagających wysokiego popytuProjekty mające na celu wniesienie wyraźnej wartości dodanej do firm sponsorującychJedenaście lokalnych rezydencji w Rotterdamie z europejską kohortą OneMBAProgram w skrócie... [-]
Niderlandy Rotterdam
Wrzesień 2019
Język angielski
Zaoczne
21 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Roczne MBA

Rotterdam School of Management | Erasmus University

Nasz międzynarodowy MBA daje ci więcej niż nową linię w twoim CV. Daje Ci profesjonalny paszport do kariery, którą chcesz, w dowolnym miejscu na świecie. ... [+]

Dlaczego Rotterdam MBA?

Niech holenderskie myślenie napędza twoją karierę.

Nasz międzynarodowy MBA daje ci więcej niż nową linię w twoim CV. Daje Ci profesjonalny paszport do kariery, którą chcesz, w dowolnym miejscu na świecie.

Sukces w biznesie wymaga czegoś więcej niż poznania faktów. Ma globalną perspektywę, innowacyjne podejście, krytyczny umysł i skupienie się na współpracy i zrównoważonym rozwoju. W RSM projektujemy każdą klasę mając na uwadze te wartości.

To holenderski sposób prowadzenia interesów. Dzięki temu nasi wykładowcy i absolwenci MBA wyprzedzają trendy, zmiany na rynku i krajobraz biznesowy od dziesięcioleci. I nadal napędza osobisty i zawodowy sukces w Europie i na całym świecie.... [-]

Niderlandy Rotterdam
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

RSM MBA alumni stories:

RSM Corporate video

Highlights of the Full-time MBA

Global Executive OneMBA – European residency

Location address
Burgemeester Oudlaan 50
3062 PA

Rotterdam, South Holland, NL
Social Media