Rotterdam School of Management | Erasmus University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

W ciągu ostatnich 40 lat, Rotterdam School of Management, Erasmus University mocno ugruntował swoją reputację jako jedna z wiodących szkół biznesu w Europie.

Na długo przed tym, zanim „globalny” stał się ważnym deskryptorem edukacji biznesowej, studenci, wykładowcy i pracownicy RSM już odzwierciedlali różnorodność globalizującego się świata.

Podobnie jak nasz kraj przyjmujący, jeden z najbardziej renomowanych krajów handlu międzynarodowego na świecie, RSM nadal się rozwija i umiędzynarodawia, umacniając swój status jednej z najbardziej międzynarodowych i innowacyjnych szkół biznesu w Europie.

RSM oferuje charakterystyczną kulturę intelektualną. Wierzymy, że przywództwo można nauczyć poprzez połączenie intelektualnego i praktycznego wyzwania. Wierzymy, że napotkane trudności w pracy w różnych zespołach sprzyjają kreatywnym nowym podejściom w biznesie. Cieszymy się wzajemnymi, wspierającymi relacjami z międzynarodowymi firmami. I zachęcamy do elastycznego, szerokiego i czasami obrazoburczego myślenia w sprawach praktyki biznesowej i badań.

To odrębne podejście pomogło RSM stworzyć portfolio najlepszych programów, a także jeden z największych i najbardziej płodnych wydziałów zarządzania na świecie.


129261_FinalresizedStudentsMBA20187.jpg

Podejście RSM

W RSM rozwój przywództwa polega na realizacji potencjału intelektualnego i osobistego. Tutaj będziesz intelektualnie wyzwany przez najwyższy poziom treści akademickich i pod kierunkiem najostrzejszych myślicieli biznesowych: wykładowców, którzy korzystają z wieloletniego doświadczenia w pracy dla organizacji, jak również spostrzeżeń z własnych badań. Będziesz rzucał nam wyzwanie: kwestionowanie faktów w miarę ich przedstawiania i krytycznych ocen. Będziesz rzucał wyzwanie samemu sobie: konfrontując swoje ograniczenia, przesuwając przeszłe granice, odkrywając, co naprawdę napędza twoje zachowanie i zachowania innych.

Rozwijanie umiejętności umożliwiających przekształcenie wiodących pomysłów w znakomite wyniki w biznesie wymaga działań. Wszystkie programy zapewniają uczniom możliwość działania zgodnie z ich pomysłami w rzeczywistych lub symulowanych środowiskach biznesowych, od stowarzyszeń firm i staży po rzeczywiste projekty doradcze, podróże międzynarodowe i uczestnictwo w klubach i konferencjach prowadzonych przez studentów.

W RSM różnorodność jest nie tylko ceniona, ale także promowana i rozwijana. W wyjątkowo otwartym i opartym na współpracy środowisku znajdziesz przestrzeń do odkrywania nowych sposobów myślenia, inspiracji do podważania pomysłów, a ostatecznie do rozwijania własnego potencjału jako przyszłego lidera w biznesie.

129263_Resized_PhotoshootstudentsMBA20206.jpg

Fakty i liczby

Jako jedna z największych międzynarodowych szkół biznesu w Europie, RSM dociera do szerokiej międzynarodowej grupy przyszłych i obecnych liderów poprzez portfolio programów, usług i działalności akademickiej.

Personel i wykładowcy wprowadzają nowe innowacje zarówno w zakresie edukacji biznesowej, jak i tworzenia wiedzy zgodnie z naszą misją instytucjonalną:

129273_Mission-statmentbanner.png

W RSM z dumą twierdzimy:

  • Ponad 40 lat doświadczenia w edukacji biznesowej i zarządczej.
  • Jeden z trzech najlepszych europejskich ośrodków badawczych.
  • Stały ranking wśród najlepszych szkół biznesu w Europie.
  • Miejsce wśród 1% szkół na całym świecie posiadających akredytację Quadruple Crown.
  • Kształcenie ponad 1200 kadry kierowniczej każdego roku.
  • 7500 studentów studiów licencjackich i podyplomowych.
  • 40 000 absolwentów aktywnych na całym świecie.
  • Jeden z największych i najczęściej cytowanych wykładowców szkół biznesu: 250 starszych naukowców i 100 doktorantów.
  • 30 ośrodków badawczych i inicjatyw.
  • 100 szkół partnerskich.

18628_rotterdambynight.jpg

Lokalizacje

Rotterdam

Address
Burgemeester Oudlaan 50
3062 PA

Rotterdam, Południowa Holandia, Niderlandy

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Akredytacje