Przeczytaj oficjalny opis

W ciągu ostatnich 40 lat, Rotterdam School of Management, Erasmus University umocnił swoją reputację jako jednego z wiodących europejskich szkół biznesu.

Na długo przed "globalnym" stał się ważnym deskryptor dla edukacji biznesowej, studentów RSM jest, wykładowców i pracowników były już odzwierciedla różnorodność globalizującym się świecie.

Podobnie jak w naszym kraju przyjmującym, jednego z największych na świecie najbardziej znanych międzynarodowych narodów handlowych, RSM nadal rozwija i umiędzynarodowienie, umacniając swoją pozycję jednej z najbardziej innowacyjnych i międzynarodowych szkół biznesu w Europie.

RSM oferuje charakterystyczne kultury intelektualnej. Wierzymy, że przywództwa można się nauczyć poprzez połączenie intelektualnego i praktycznego wyzwanie. Wierzymy, że trudności napotkane pracy w zróżnicowanych zespołach sprzyja twórczej nowych rozwiązań w biznesie. Cieszymy się wzajemne wspieranie relacji z międzynarodowych firm. I zachęcamy elastyczne, szerokie, czasem obrazoburczy sposób myślenia w sprawach praktyk biznesowych i badań.

Ten jedyny w swoim podejściu udało RSM stworzenie portfolio najlepszych w rankingu programów, jak również jedną z największych na świecie i najbardziej płodnych wydziałów zarządzania.

RSM Podejście

W RSM, rozwój przywództwa jest o realizacji potencjału intelektualnego i osobistego. Tutaj możesz być kwestionowane intelektualnie w treści akademickiego najwyższego poziomu i pod kierunkiem najostrzejszych myślicieli biznesowych: wykładowców, którzy czerpać z lat doświadczenia w pracy dla organizacji, jak i spostrzeżeniami z własnych badań. Będzie dla nas wyzwaniem: kwestionowania faktów, jak są one przedstawione i krytycznie oceniając założenia. I będzie wyzwanie samemu: konfrontując swoje ograniczenia, spychając dawne granice, odkrywając to, co naprawdę napędza swoje zachowanie i innych.

Rozwijanie umiejętności, aby móc włączyć wiodące idee do wybitnych wyników w biznesie, wymaga działania. Wszystkie programy studentów z zakresu działania na ich pomysłów w rzeczywistym lub symulowanym środowisku biznesowym, z associateships firmy i staże do rzeczywistych projektów doradczych, podróży międzynarodowych oraz udział w konferencjach studenckich klubów i zarządzane.

W RSM, różnorodność nie tylko cenione, jest wspierane i rozwijane. W wyjątkowo otwarty i spółdzielni środowiska, znajdziesz miejsce do odkrywania nowych sposobów myślenia, inspiracją do zakwestionowania pomysły, a ostatecznie, zakres rozwijać swój potencjał jako przyszłego lidera w branży.

Fakty i liczby

Jako jeden z największych międzynarodowych szkół biznesu w Europie, RSM osiągnie ekspansywnej międzynarodowej publiczności przyszłych i obecnych przywódców przez jego portfolio programów, usług i działalności akademickiej.

Personel i wydziału przynieść stałe innowacje do obu edukacji biznesowej i tworzenia wiedzy, zgodnie z naszym instytucjonalnej misji:

W RSM, jesteśmy dumni zastrzeżenia:

Ponad 40 lat doświadczenia w edukacji biznesowej i zarządzania Jeden z 3 najlepszych ośrodków badawczych w Europie Spójne rankingu wśród najlepszych szkół biznesu tier Europie Miejsce wśród 1% szkół na całym świecie z potrójną akredytację Korony Wykształcenie ponad 1200 menedżerów rocznie 7500 studentów studiów licencjackich i magisterskich 29,000+ absolwenci aktywne na całym świecie Jeden z największych na świecie i najbardziej cytowanym wykładowców szkoły biznesu: 250 starszych naukowców i doktorantów: 100 30 ośrodków badawczych i inicjatyw Ponad 100 szkół partnerskich

Programy prowadzone przez:
Język angielski
Holenderski

Ta szkoła oferuje również:

EMBA

Rotterdam School of Management | Erasmus University

Budowanie swojej przyszłości wymaga czegoś więcej niż wytrychów i wizytówek. Jako dyrektor wykonawczy, wiesz dokładnie, co mamy na myśli. ... [+]

Dla liderów w drodze, poprowadź swoją karierę dalej w RSM.

Budowanie swojej przyszłości wymaga czegoś więcej niż wytrychów i wizytówek. Jako dyrektor wykonawczy, wiesz dokładnie, co mamy na myśli. Sukces wymaga wielkich idei i jasnego przywództwa. Ma krytyczne spojrzenie, koncentrując się na podejmowaniu zrównoważonych decyzji, które tworzą wartość w długim okresie. Zajmuje silną sieć profesjonalistów, którzy są gotowi wykonać wielkie ruchy - i chętnie pomogą ci w dokonaniu. Wszystkie te wartości są holenderskimi wartościami, które od wieków budują jasne kariery na całym świecie. W RSM zyskujesz bezpośrednio dzięki temu rodzajowi wartościowego myślenia - jest on wprowadzany w każdy aspekt naszego niepełnego programu Executive MBA, który jest nauczany w języku angielskim, międzynarodowym języku biznesu. Dowiedz się, w jaki sposób stosowanie holenderskich wartości w międzynarodowej edukacji biznesowej w Europie zwiększy Twoje wpływy i poprowadzi twoją karierę dalej niż kiedykolwiek sądziłeś. To właśnie odkryjesz w Rotterdam School of Management, Erasmus University.... [-]

Niderlandy Rotterdam
January 2020
Zaoczne
22 miesięcy
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Rotterdam School of Management | Erasmus University

Global Executive OneMBA to jedyny program Executive MBA zaprojektowany z jednakowym wkładem pięciu wiodących szkół biznesu zlokalizowanych w Azji, Europie, Ameryce Północ ... [+]

Dlaczego RSM Global OneMBA?

Pięć szkół. Cztery kontynenty. OneMBA. Global Executive OneMBA to jedyny program Executive MBA zaprojektowany z jednakowym wkładem pięciu wiodących szkół biznesu zlokalizowanych w Azji, Europie, Ameryce Północnej i Ameryce Południowej. Zaprojektowany dla kadry kierowniczej i profesjonalistów, ten prestiżowy 21-miesięczny program modułowy oferuje możliwość doświadczenia biznesu poprzez pryzmat najważniejszych regionów gospodarczych na świecie, dzięki czemu nie ma sobie równych w rozwijaniu wiedzy, umiejętności przywódczych, globalnych sieci i doświadczeń międzynarodowych biznes, gdzie to się dzieje, jak to się dzieje.

Program nauczania w języku angielskim i zaprojektowany z równym wkładem z pięciu najwyżej ocenianych szkół biznesuGlobalna praca zespołowa w klasie 100 rozproszonych geograficznie menedżerówCzterotygodniowe globalne rezydencje na czterech różnych kontynentachŁączenie rozwiniętych gospodarek z rynkami wschodzącymiElastyczny, w niepełnym wymiarze czasu format przeznaczony dla kadry kierowniczej na stanowiskach wymagających wysokiego popytuProjekty mające na celu wniesienie wyraźnej wartości dodanej do firm sponsorującychJedenaście lokalnych rezydencji w Rotterdamie z europejską kohortą OneMBAProgram w skrócie... [-]
Niderlandy Rotterdam
September 2019
Zaoczne
21 miesięcy
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku

Roczne MBA

Rotterdam School of Management | Erasmus University

Nasz międzynarodowy MBA daje ci więcej niż nową linię w twoim CV. Daje Ci profesjonalny paszport do kariery, którą chcesz, w dowolnym miejscu na świecie. ... [+]

Dlaczego Rotterdam MBA?

Niech holenderskie myślenie napędza twoją karierę.

Nasz międzynarodowy MBA daje ci więcej niż nową linię w twoim CV. Daje Ci profesjonalny paszport do kariery, którą chcesz, w dowolnym miejscu na świecie.

Sukces w biznesie wymaga czegoś więcej niż poznania faktów. Ma globalną perspektywę, innowacyjne podejście, krytyczny umysł i skupienie się na współpracy i zrównoważonym rozwoju. W RSM projektujemy każdą klasę mając na uwadze te wartości.

To holenderski sposób prowadzenia interesów. Dzięki temu nasi wykładowcy i absolwenci MBA wyprzedzają trendy, zmiany na rynku i krajobraz biznesowy od dziesięcioleci. I nadal napędza osobisty i zawodowy sukces w Europie i na całym świecie.... [-]

Niderlandy Rotterdam
January 2020
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku

RSM MBA alumni stories:

RSM Corporate video

Highlights of the Full-time MBA

Global Executive OneMBA – European residency

Location address
Burgemeester Oudlaan 50
3062 PA

Rotterdam, South Holland, NL
Social Media