Przeczytaj oficjalny opis

113073_rsz_adobestock_108525020.jpg

O Nyenrode


Nyenrode Business Universiteit działa na rzecz zrównoważonej przyszłości, stymulując naszych studentów i uczestników do wyrobienia się odpowiedzialnymi liderami. Robimy to, oferując im połączenie teorii akademickiej, praktycznego znaczenia i rozwoju osobistego . W Nyenrode uczysz się debatować, przekonywać i przekładać teorię na praktykę.

Nyenrode jest jedynym prywatnym uniwersytetem w Holandii, założonym w 1946 r. Przez biznes i biznes. Zawsze byliśmy zorientowani na sprawy międzynarodowe. Nyenrode znajduje się w dwóch charakterystycznych miejscach: Amsterdamie i Breukelen.

Nyenrode Business Universiteit Amsterdam znajduje się w zabytkowym bloku „De Vijf Keizers” (Pięciu Cesarzy) w samym sercu miasta. Ta uprzywilejowana lokalizacja stymuluje nowe połączenia między biznesem a środowiskiem akademickim; wkład w nasze ambitne cele krajowe i międzynarodowe. Nyenrode dąży do tego, by stać się jedną z 20 najlepszych europejskich szkół biznesu. Ekspansja uniwersytetu w Amsterdamie jest głęboko związana z tą ambicją.

Nyenrode Business Universiteit Breukelen znajduje się na historycznej posiadłości z XIII-wiecznym zamkiem w sercu. Nasz główny kampus podkreśla znaczenie społeczności i sieci w rozwoju odpowiedzialnych liderów.

Nyenrode oferuje intensywne kształcenie akademickie, jak również krótkoterminowe i długoterminowe programy w dziedzinach biznesu, zarządzania, rachunkowości, kontrolingu i prawa podatkowego. Podejmujemy się również badań naukowych w tych dziedzinach.

Misja

Nyenrode służy społeczeństwu, kształtując odpowiedzialnych przywódców

Podczas swojego pobytu u nas rozwijasz umiejętności, które przygotowują cię na przyszłość jako obywatela świata i lidera społeczeństwa. Stajesz się kimś, kto bierze odpowiedzialność za własne działania i jest świadomy swojego otoczenia. Daje to trwałą wartość dodaną dla Ciebie, Twojej organizacji i całego społeczeństwa.

Edukacja w Nyenrode zapewnia nie tylko zwykłą wymianę wiedzy, ale także daje nowe umiejętności i pomaga w rozwoju osobistym. Edukacja w Nyenrode to nagroda za życie.

Wizja

Nyenrode, preferowany partner najlepszych studentów i organizacji, jest 20 europejską społecznością edukacyjną i badawczą o globalnych powiązaniach.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

EMBA

Nyenrode Business University

Executive MBA Nyenrode to dwuletni program. Jako menedżer, lider lub przedsiębiorca decydujesz się uczestniczyć, ponieważ chcesz się rozwinąć do najlepszego lidera, jakim ... [+]

Wprowadzenie

Executive MBA Nyenrode to dwuletni program. Jako menedżer, lider lub przedsiębiorca decydujesz się uczestniczyć, ponieważ chcesz się rozwinąć do najlepszego lidera, jakim możesz być. Nasz program Executive MBA pomaga zwiększyć wpływ na przywództwo w trakcie całej podróży do rozwoju Leadership Personal, głównego tematu programu.

Program składa się z intensywnych tygodniowych modułów, z których siedem odbywa się w kampusie Nyenrode, a trzy za granicą. Studiujesz i współpracujesz z grupą podobnie myślących profesjonalistów, aby poszerzyć swoje poglądy na biznes, zarządzanie i przywództwo, a odkryjesz nowe rzeczy o sobie; o swoich cechach, pasjach, stylu i osobowości.... [-]

Niderlandy Breukelen
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
Zaoczne
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Nyenrode Business University

Z Modular Executive MBA możesz tworzyć własne MBA. Ucz się podczas pracy i pracuj nad swoimi ambicjami. Wybierz tytuł MBA z pełnym MBA lub wykonaj jeden lub kilka modułów ... [+]

Wprowadzenie

Z Modular Executive MBA możesz tworzyć własne MBA. Ucz się podczas pracy i pracuj nad swoimi ambicjami. Wybierz tytuł MBA z pełnym MBA lub wykonaj jeden lub kilka modułów, aby szybko zaktualizować swoją wiedzę.

Bez względu na to, jaką wybierzesz ścieżkę, z Modular Executive MBA w Nyenrode będziesz pracować nad swoim osobistym i zawodowym rozwojem i zachować kontrolę.

Utwórz własny MBA

Możesz śledzić jeden lub więcej modułów, zapewniając elastyczność wyboru spośród trzech dedykowanych specjalizacji. W zależności od zainteresowania, czasu i ambicji możesz wybrać:

Pełny MBA (składający się z minimum 2 modułów specjalizacji, 6 podstawowych modułów, międzynarodowej podróży studyjnej i pracy magisterskiej)jeden lub kilka oddzielnych modułów według własnego uznaniaOsobiste i elastyczne MBASkonfiguruj własny MBA zawierający 10 modułówSzczególna uwaga na rozwój osobisty i zawodowyUtwory... [-]
Niderlandy Breukelen
Otwarta rekrutacja
Język angielski,Holenderski
Zaoczne
3 - 7 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Nyenrode Business University

Czy codziennie pracujesz w gorączkowym środowisku o napiętych terminach, różnych zainteresowaniach departamentów i ograniczonych budżetach? Nie jesteś jedyny. Wpływ IT na ... [+]

Dlaczego MBA w biznesiePrzywództwo cyfrowe

Czy codziennie pracujesz w gorączkowym środowisku o napiętych terminach, różnych zainteresowaniach departamentów i ograniczonych budżetach? Nie jesteś jedyny. Wpływ IT na organizacje jest duży i rośnie. Gromadzi wiele inwestycji, ale nie zawsze przynoszą one pożądane rezultaty, a procesy rozwoju organizacyjnego są często długie i skomplikowane. Jednak IT umożliwia także tworzenie nowych struktur organizacyjnych i modeli biznesowych; rozwijanie sieci z partnerami, bardziej zwarte, interaktywne połączenie z klientami i mniej hierarchiczne warstwy w przedsiębiorstwach.

IT nie jest już oddzielnym działem, ale częścią strategii organizacji, dlatego wymaga przywództwa i przedsiębiorczości, aby wyprzedzić konkurencję. Czy wypełniasz lukę między IT a biznesem, gwarantując pomyślną przyszłość?... [-]

Niderlandy Breukelen
Wrzesień 2019
Język angielski
Zaoczne
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Nyenrode Business Universiteit, A Reward for Life