Nyenrode Business University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

128669_rsz_helena-lopes-uze35tk5uoa-unsplash.jpg

O Nyenrode


Nyenrode Business Universiteit działa na rzecz zrównoważonej przyszłości, stymulując naszych studentów i uczestników do wyrobienia się odpowiedzialnymi liderami. Robimy to, oferując im połączenie teorii akademickiej, praktycznego znaczenia i rozwoju osobistego . W Nyenrode uczysz się debatować, przekonywać i przekładać teorię na praktykę.

Nyenrode jest jedynym prywatnym uniwersytetem w Holandii, założonym w 1946 r. Przez biznes i biznes. Zawsze byliśmy zorientowani na sprawy międzynarodowe. Nyenrode znajduje się w dwóch charakterystycznych miejscach: Amsterdamie i Breukelen.

Nyenrode Business Universiteit Amsterdam znajduje się w zabytkowym bloku „De Vijf Keizers” (Pięciu Cesarzy) w samym sercu miasta. Ta uprzywilejowana lokalizacja stymuluje nowe połączenia między biznesem a środowiskiem akademickim; wkład w nasze ambitne cele krajowe i międzynarodowe. Nyenrode dąży do tego, by stać się jedną z 20 najlepszych europejskich szkół biznesu. Ekspansja uniwersytetu w Amsterdamie jest głęboko związana z tą ambicją.

Nyenrode Business Universiteit Breukelen znajduje się na historycznej posiadłości z XIII-wiecznym zamkiem w sercu. Nasz główny kampus podkreśla znaczenie społeczności i sieci w rozwoju odpowiedzialnych liderów.

Nyenrode oferuje intensywne kształcenie akademickie, jak również krótkoterminowe i długoterminowe programy w dziedzinach biznesu, zarządzania, rachunkowości, kontrolingu i prawa podatkowego. Podejmujemy się również badań naukowych w tych dziedzinach.

Misja

Nyenrode służy społeczeństwu, kształtując odpowiedzialnych przywódców

Podczas swojego pobytu u nas rozwijasz umiejętności, które przygotowują cię na przyszłość jako obywatela świata i lidera społeczeństwa. Stajesz się kimś, kto bierze odpowiedzialność za własne działania i jest świadomy swojego otoczenia. Daje to trwałą wartość dodaną dla Ciebie, Twojej organizacji i całego społeczeństwa.

Edukacja w Nyenrode zapewnia nie tylko zwykłą wymianę wiedzy, ale także daje nowe umiejętności i pomaga w rozwoju osobistym. Edukacja w Nyenrode to nagroda za życie.

Wizja

Nyenrode, preferowany partner najlepszych studentów i organizacji, jest 20 europejską społecznością edukacyjną i badawczą o globalnych powiązaniach.

Lokalizacje

Breukelen

Address
Straatweg 25, 3621 BG Breukelen
3621 Breukelen, Utrecht, Niderlandy

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Akredytacje