EuroMBA

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Test EuroMBA jest więcej niż MBA. Oferuje on menedżerom możliwość rozwijania swoich umiejętności biznesowych podczas budowania międzynarodowej sieci obejmujących całą kulę ziemską. Od momentu powstania w 1996 roku, słowa kluczowe z EuroMBA obejmują silną międzynarodową sieć studentów, absolwentów i wykładowców, pokrycia międzynarodowego biznesu i zarządzania tematów, elastyczność poprzez połączenie nauki on-line i mieszkaniowej, wielokulturowych projektów zespołu, korzystanie z najnowszych technologii i międzynarodowych Akredytacja i uznanie.

Globalna sieć biznesowa

Z uczestnikami średnio 11 lat doświadczenia w pracy zawodowej, z ponad 20 różnych narodowości, a ponad 50% uczestników mieszkających poza swoim krajem pochodzenia, EuroMBA daje dostęp do prawdziwie globalnej społeczności.

W każdej chwili w dowolnym miejscu

EuroMBA oferuje menedżerom unikalną możliwość połączenia napięty harmonogram prac w wysokiej jakości MBA. Te kursy online daje pełną elastyczność do pracy wszędzie tam, gdzie chcesz i kiedy chcesz. Program mieszkaniowy zapewnia budować tę podstawową sieć biznesu.

Siła Partnerstwa

Dlaczego warto studiować w jednej szkole biznesu, kiedy można uczyć się w sześciu? Partnerzy połączone zasoby dać uczestnikom niezrównane doświadczenie. Wzmocnić swoje umiejętności biznesowe i doświadczenie wiedzę i kulturę naszych sześciu miejsc w Europie. Zorganizowane wokół współczesnej temat w zarządzaniu, uczniowie uczęszczają sześć tygodni mieszkalnych w Europie, które łączą się z modułów podstawowych biznesowych internetowych dziesięciu.

Sześć Partners, jeden MBA.

EuroMBA jest prawdziwie globalny program dla zorientowanych międzynarodowo menedżerów i specjalistów, zaprojektowanych i zrealizowanych przez konsorcjum sześciu najlepszych europejskich uniwersytetów i szkół biznesu. Oceniono w top 4 światowej przez The Economist EuroMBA oferuje menedżerom możliwość rozwijania swoich umiejętności biznesowych podczas budowania międzynarodowej sieci obejmujących całą kulę ziemską. Dziesięć kursy online w połączeniu z naszych sześciu twarzą w twarz tygodni mieszkalnych, aby w pełni korzystać z nowoczesnej edukacji z elastycznością, że dzisiejsze zapotrzebowanie menedżerów. Sześć szkoły partnerskie oferują unikalne doświadczenie edukacyjne i kulturalne. Wielka w jednym programie, dzielić się swoją wiedzą, umiejętnościami i sieci, oferuje studia MBA, jak żaden inny.

Lokalizacje

Maastricht

Euro*MBA

Address
EuroMBA desk
Tongersestraat 49

6211 Maastricht, Limburgia, Niderlandy
Telefon
+31 43 388 4619

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Akredytacje