Przeczytaj oficjalny opis

Zapraszamy do La Salle

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą szkoleń stopni, Masters i podyplomowe, kursy dla kadry zarządzającej. Programy La Salle kierować do potrzeb firmy i jej specjalistów z praktyczną wizję i cel szybkiego zastosowania wiedzy otrzymanej. Programy mogą być obecni osobiście w Campus Barcelonie, a także za pośrednictwem wirtualnego kampusu.

Wybierz program, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

o

W swoich trzech wiekach istnienia, La Salle była jedynym celem kształcenia trwałego i zaktualizowana na wszystkich poziomach. Zobowiązanie to zostało utrzymane w miarę upływu czasu w sposób ciągły w pięciu kontynentach. Liczba studentów przekracza milion, rozprowadzane w 1.600.- ośrodków, które zapewniają szkolenia ponad 70.000 nauczycieli.

W Hiszpanii, który został wprowadzony około 125 lat temu, La Salle opracował studiów dostosowanych do potrzeb i wymagań każdego momentu historycznego i jest w stanie wydrukować swoją osobistą pieczęć jakości kształcenia, w których całkowity wymiar osoby przeważa nad czystej nabycie wiedzy ilościowa.

W Katalonii, La Salle posiada łącznie 30 ośrodków i 23.000 uczniów oraz w Madrycie ma 17 szkół w sumie 11.300 uczniów.

IALU - Międzynarodowe Stowarzyszenie Lasallian uniwersytetach składa się z 73 uniwersytetów. W Stanach Zjednoczonych: La Salle University of Philadelphia, Manhattan College w Nowym Jorku, College Maryjne w Kalifornii; La Salle College of Santa Fe, Uniwersytet Lewi w Chicago, Memphis College of Christian Brother. Na Filipinach; De La Salle University of Manila, Uniwersytet La Salle w Bacolod City. W Izraelu: Bethléem University. W Ameryce Łacińskiej: La Salle University w Bogocie, Higher Education Center Canoe-Brazylia, Meksyk Institutes of trzeciorzędu i Obregon, Centralnego Instytutu Gwatemali; IUTEMAR La Salle Caracas, IUTEAGRO z Cojedes; IUTEIN de Guayana. Uniwersytety w Europie podkreślają znaczenie IInstitut Supérieur Agricole z Bauvais, ISAIP d'Angers, l'ECAM Lyon Saint Lu School of Architecture Belgii, między innymi; do której należy dodać centra w Afryce i Azji.

W całej historii i na świecie, La Salle doszło do ludzi na całym ich życiu zawodowym, jak również; podobnie jak w przypadku organizacji w ich rozwoju technologicznego. Zobowiązanie to jest przegubowo w zbiorze treningowym, informacji, pośrednictwo, transferu i komunikacji, które sprawiają, La Salle posiedzeniu Technologii i świata biznesu.

W Hiszpanii, kampusy w Barcelonie i Madrycie, La Salle oferuje, oprócz zajęć prowadzonych w uczelni akademickich, następujących programów:

  • Program doktoranckie
  • Masters Program
  • Program stopni Międzynarodowych
  • Program Rozwoju Zawodowego (PDP)
  • kursy specjalizacyjne
  • Szkolenia dla firm

Mistrz Program odpowiada na potrzeby firmy i jej specjalistów z praktyczną wizję i cel szybkiego zastosowania wiedzy otrzymanej. To rozszerzenie wiedzy na temat obszaru specjalizacji zawodowej lub innych obszarach, przyczyniając się do rozwoju osobistego i poprawy zdolności adaptacyjnych pracowników służby do ciągłych zmian w miejscu pracy i środowiska technologicznego.

Program studiów jest skierowany do specjalistów z wyższym wykształceniem i doświadczeniem zawodowym, którzy chcą poprawić swoje umiejętności zawodowe (w różnych branżach i obszarach objętych mistrzów, które składają się na program), a którzy muszą zrozumieć złożoność biznesu i jak dostosować się do nowych wyzwań ; doskonalić swoje umiejętności zawodowe; rozwijać i wzmacniać umiejętności analizy, syntezy, komunikacji, integracji i współpracy w zespole.

Programy prowadzone przez:
Język angielski
Język hiszpański
Kataloński

Ta szkoła oferuje również:

EMBA

laSalle Barcelona MBA programs

Executive MBA ma na celu kształcenie profesjonalnych menedżerów w ciągu 30 lat w obecnych wyzwań stawianych przez wiodących światowych zespołów w globalnym środowisku kon ... [+]

A executive MBA Jej celem jest kształcenie profesjonalnych menedżerów w ciągu 30 lat w obecnych wyzwań stawianych przez wiodących światowych zespołów w globalnym środowisku konkurencyjnym programem. Mistrz obejmuje etap 2 tygodnie w Dolinie Krzemowej w USA.

Czas trwania wynosi 15 miesięcy MBA programy weekendowe (piątek po południu i sobotę rano) i jest kompatybilny z pracy. Podczas weekendu intensywne sesje plenerowe odbywają się w formie, promując kontakt osobisty, praca w grupach i rozwoju uczniów umiejętności osobistych i zawodowych.

Executive MBA La Salle:

Wykorzystuje unikalne i innowacyjne metodyki, rosnąć przez doświadczenia Metodologia Rosną przez doświadczenia, które ma studenci mogą ubiegać się rzeczywiste i poprzez osobiste doświadczenie, wszystkie sytuacje, związanych z nauką umiejętności miękkich i consiguienteevolucionar profesjonalnie w pełniejszej formie , ... [-]
Hiszpania Barcelona
Październik 2019
W pełnym wymiarze godzin
15 miesięcy
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

MBA

laSalle Barcelona MBA programs

Jeżeli jesteś absolwentem uniwersytetu i profesjonalny mniej niż 30 lat i trzeba się zmierzyć swoją przyszłość z bezpieczeństwem pracy i gwarancji, budować swoją karierę ... [+]

Jeżeli jesteś absolwentem uniwersytetu i profesjonalny mniej niż 30 lat i trzeba się zmierzyć swoją przyszłość z bezpieczeństwem pracy i gwarancji, budować swoją karierę w epoce cyfrowej transformacji z Full Time MBA La Salle.

Dowiesz się, jak rozwijać ducha przedsiębiorczości, dowiedzieć się, jak wprowadzać innowacje i narzędzi mechanicznych, ramy i strategie w celu identyfikacji i oceny nowych możliwości w gospodarce cyfrowej.

Szkolimy naszych studentów do podejmowania decyzji w klimacie biznesowym w stanie ciągłej ewolucji; I przyjąć perspektywę globalną i międzynarodowej.

Wstęp

Ludzie są kluczowym czynnikiem dla naszego rozwoju studiów magisterskich. Dobieramy naszych kandydatów według kryteriów programowych, ważąc swoje akademickie, funkcjonalne, sektorowych i geograficznych funkcji, w celu wzbogacenia ich wspólne doświadczenia uczenia się.... [-]

Hiszpania Barcelona
Październik 2019
W pełnym wymiarze godzin
15 miesięcy
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Presentación de La Salle Campus Barcelona - Universidad Ramon Llull