Przeczytaj oficjalny opis

Uniwersytet

Universidad San Jorge, położony w Villanueva de Gallego na obrzeżach miasta Saragossa, został stworzony w 2005 roku i jest częścią Grupo San Valero, grupy edukacyjnej stworzonej przez Fundación San Valero, w Diecezjalnym pracy non-profit na 60 lat doświadczenia na różnych poziomach i zasad w ramach kształcenia formalnego.

Zadaniem wszystkich instytucji, które są częścią Grupo San Valero jest przyczynianie się do zrównoważonego rozwoju społeczeństwa poprzez kompleksową edukację opartą na wartościach chrześcijańskich, które pozwalają ludziom poradzić sobie z zawodowych wyzwań zgodnych z potrzebami środowiska. Dziś Uniwersytet San Jorge posiada ponad 2000 uczniów w oficjalnych licencjackich stopni, Masters i doktorat, rozproszonych w pięciu ośrodkach: Wydział Nauk o Zdrowiu, Wyższa Szkoła Komunikacji Szkoły Architektury Politechniki i Szkoły Rząd i przywództwo.

Model nauczania Uniwersytetu San Jorge opiera się na sześciu filarach:

Formacja integralna osoby obecnej w programie nauczania każdego stopnia (projekt osoba profesjonalny projektu). Powołanie przez służbę innym integracji programowej-learningu i usług promować udział studentów w programie wolontariatu. Indywidualne podejście do studentów z zaangażowaniu nauczycieli, aby osiągnąć dobre wyniki w realizacji planu tutorialu działania. Nauczanie innowacji i integracji technologii mających na celu poprawę kształcenia uczniów. Umiędzynarodowienie programów edukacyjnych mających na celu przygotowanie uczniów do coraz bardziej międzynarodowym i globalnym rynku pracy. Zbieżności z sektora przemysłu i biznesu, zachęcanie do udziału specjalistów w rozwoju nauki, prowadzenie projektów do rzeczywistego stopnia i Mistrza, we współpracy z firmami i instytucjami.

Kampus Uniwersytetu Villanueva de Gallego ma zaplecze i zasoby ostatniej generacji oraz kampus sportowy, gdzie studenci mogą ćwiczyć różne sporty.

Programy prowadzone przez:
Język angielski
Język hiszpański

Ta szkoła oferuje również:

Roczne MBA

San Jorge University / Fundacion Universidad San Jorge

Master in Business Administration (MBA) stopniu koncentruje się na integralny rozwój osoby w potrójnym wymiarze: umiejętności zarządzania, umiejętności analityczne i świa ... [+]

Master in Business Administration (MBA) stopniu koncentruje się na integralny rozwój osoby w potrójnym wymiarze: umiejętności zarządzania, umiejętności analityczne i świadomości społecznej w organizacjach, w których pracują.

W MBA zachęcamy do rozwoju umiejętności menedżerskich jako istotnych do podejmowania decyzji, zarządzania zespołem i osiągania celów.

Również możemy zagłębić się w umiejętności analitycznych, które studenci muszą rozwijać się w różnych obszarach organizacji: finansów, marketingu, logistyki, kadr i innowacji. Z wielu przypadkach do nauki, i wielkie znaczenie pracy zespołowej, pogłębiamy wiedzę niezbędną do przeprowadzenia właściwego zarządzania w firmach, utworzenia cały czas się studentów do krytycznego myślenia, co powoduje inne formy działania przemyślenia poznać i ocenić wszystkie kluczowe aspekty.... [-]

Hiszpania Zaragoza
October 2019
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku