Przeczytaj oficjalny opis

Uniwersytet

Uniwersytet San Jorge, znajdujący się w Villanueva de Gállego na obrzeżach Saragossy, został założony w 2005 r. I jest częścią grupy San Valero, grupy instytucji edukacyjnych prowadzonej przez Fundación San Valero, non-profitowe centrum diecezjalne z ponad 60-letnią historią pracującą na różnych poziomach i rodzajach szkolnictwa średniego, wyższego i wyższego oraz kształcenia ustawicznego.

Misją wszystkich instytucji wchodzących w skład Grupy San Valero jest przyczynianie się do zrównoważonego rozwoju społeczeństwa poprzez integralną edukację opartą na wartościach chrześcijańskich, która pozwala ludziom podejmować wyzwania zawodowe zgodnie z potrzebami środowiska.

Uniwersytet San Jorge ma obecnie ponad 2100 studentów studiów licencjackich, magisterskich i doktoranckich w pięciu różnych ośrodkach: Wydział Nauk o Zdrowiu, Wydział Komunikacji, Szkoła Architektury, Szkoła Politechniczna i Szkoła Zarządzania i Przywództwa.

Model nauczania i uczenia się Uniwersytetu San Jorge opiera się na sześciu różnych elementach:

  • Integralna edukacja osoby, obecna w programie każdego programu (projekt osobisty i projekt zawodowy).
  • Kultura usług dla osób wokół nas poprzez integrację uczenia się usług w programie nauczania i promowanie wolontariatu ze społecznością uniwersytecką.
  • Zindywidualizowana uwaga ucznia poprzez zaangażowanie kadry nauczycielskiej w osiągnięcie pozytywnych wyników w stosowaniu planu działań samouczka.
  • Nauczanie innowacji i integracja nowych technologii w celu ciągłego doskonalenia doświadczeń edukacyjnych naszych uczniów.
  • Internacjonalizacja programów studiów, mając na celu przygotowanie studenta do coraz bardziej międzynarodowym i globalnym rynku pracy.
  • Linki do społeczności przemysłowej i biznesowej, zachęcające do udziału profesjonalistów wizytujących w działaniach dydaktycznych oraz w rozwoju prawdziwych projektów licencjackich i podyplomowych we współpracy z firmami i instytucjami.

Villanueva de Gállego University Campus posiada najnowocześniejsze instalacje i materiały dydaktyczne i edukacyjne, a także kampus sportowy, w którym nasi uczniowie mogą uczestniczyć w wielu zajęciach sportowych.

Programy prowadzone przez:
Język hiszpański

Ta szkoła oferuje również:

MBA

Universidad San Jorge

Master's Degree in Business Management (MBA) to stopień z kalendarzem „wykonawczym” i wybitnie praktycznym szkoleniem dostosowanym do świata biznesu. ... [+]

Master in Business Administration - MBA

Master's Degree in Business Management (MBA) to stopień z kalendarzem „wykonawczym” i wybitnie praktycznym szkoleniem dostosowanym do świata biznesu.

Naszym wyzwaniem jest szkolenie w potrójnym aspekcie: umiejętności zarządzania, umiejętności analityczne i świadomość społeczna organizacji, w których pracujemy. Z MBA chcemy, abyś odbył wycieczkę po różnych działach każdej firmy w celu wypracowania krytycznej, konstruktywnej i proaktywnej mentalności. Chcemy poprawić poziom analityczny, szkolenia w zakresie wdrażania nowych trendów i zdobyć „know-how”, jak je włączyć, aby stworzyć nowe możliwości.

Ponadto MBA promuje, poprzez różne sesje, warsztaty i wizyty, że studenci rozważają własne inicjatywy tworzenia biznesu i generowania biznesu, zachęcając skok do coraz bardziej aktywnej pozycji, która przyczynia się do reaktywacji gospodarki lub przejąć obowiązki zarządcze w różnych organizacjach.... [-]

Hiszpania Zaragoza
Październik 2019
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Location address
Villanueva de Gállego
Autovía A-23
Zaragoza-Huesca Km 299

Zaragoza, Aragon, ES
Social Media