UFV-ADEN INTERNATIONAL BUSINESS SCHOOL

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Kim jesteśmy International Business School, Szkoła Biznesu i Uniwersytet Francisco de Vitoria ADEN jest międzynarodową instytucją akademicką z obecności w ponad 17 krajach za pośrednictwem swoich 27 oddziałów.

Naszym głównym celem jest szkolenie następnej generacji menedżerów i pomóc naszym studentom "ożywić" i do zwiększenia bardzo potrzebne zmiany w Twoim mieście firm, które prowadzą.

Wielkim wyzwaniem naszego modelu edukacyjnym jest tworzenie specjalistów koncentruje się na osobie i powołania do przekształcenia się stać agentów zmian w społeczeństwie i przyczynić się do tego, stworzyliśmy szeroki program stypendiów dla studentów z talent, że brak środków ekonomicznych, aby dojść do formy.

Serce wielkie komponowania szkoły, dlatego jego uczniowie, a ADEN International Business School przyczyniać się do dalszego rozwoju osobistego i zawodowego, doskonalenia naszych studentów.

Mamy starszych wykładowców akademickich w całej treści, złożoną z nauczycieli pełnoetatowych z doświadczeniem w zakresie badań stosowanych i doradztwa w świecie biznesu i badań zestaw wspomagającej, która zawiera najlepsze wydziału specjalistów. Ponadto, jesteśmy dumni między naszym wydziale otrzymywać profesorów wizytujących naszych 27 międzynarodowych lokalizacjach.

Krótko mówiąc, jesteśmy zaangażowani i oddani społeczność nauczycieli, specjalistów i studentów złączonych tak, że nasi uczniowie zdobywają niezbędne umiejętności, by stać się sprawcami zmian w organizacjach, w których pracują lub prowadzą, w sposób odpowiedzialny, umiejętności otwarte i interdyscyplinarny.

Lokalizacje

Madryt

Address
Calle Orense 69
(Eurobuilding II)

28020 Madryt, Wspólnota Madrytu, Hiszpania

Madryt

Address
Ctra. Pozuelo-Majadahonda (M-515) Km. 1.800
28223 Madryt, Wspólnota Madrytu, Hiszpania

Programy