Przeczytaj oficjalny opis

Kim jesteśmy International Business School, Szkoła Biznesu i Uniwersytet Francisco de Vitoria ADEN jest międzynarodową instytucją akademicką z obecności w ponad 17 krajach za pośrednictwem swoich 27 oddziałów.

Naszym głównym celem jest szkolenie następnej generacji menedżerów i pomóc naszym studentom "ożywić" i do zwiększenia bardzo potrzebne zmiany w Twoim mieście firm, które prowadzą.

Wielkim wyzwaniem naszego modelu edukacyjnym jest tworzenie specjalistów koncentruje się na osobie i powołania do przekształcenia się stać agentów zmian w społeczeństwie i przyczynić się do tego, stworzyliśmy szeroki program stypendiów dla studentów z talent, że brak środków ekonomicznych, aby dojść do formy.

Serce wielkie komponowania szkoły, dlatego jego uczniowie, a ADEN International Business School przyczyniać się do dalszego rozwoju osobistego i zawodowego, doskonalenia naszych studentów.

Mamy starszych wykładowców akademickich w całej treści, złożoną z nauczycieli pełnoetatowych z doświadczeniem w zakresie badań stosowanych i doradztwa w świecie biznesu i badań zestaw wspomagającej, która zawiera najlepsze wydziału specjalistów. Ponadto, jesteśmy dumni między naszym wydziale otrzymywać profesorów wizytujących naszych 27 międzynarodowych lokalizacjach.

Krótko mówiąc, jesteśmy zaangażowani i oddani społeczność nauczycieli, specjalistów i studentów złączonych tak, że nasi uczniowie zdobywają niezbędne umiejętności, by stać się sprawcami zmian w organizacjach, w których pracują lub prowadzą, w sposób odpowiedzialny, umiejętności otwarte i interdyscyplinarny.

Programy prowadzone przez:
  • Język hiszpański

Ta szkoła oferuje również:

MBA

UFV-ADEN INTERNATIONAL BUSINESS SCHOOL

Metodyka oparta na doświadczeniu zaprojektowane, aby nauczyć się podejmowania decyzji w sytuacjach życiowych i środowisku niskiego ciśnienia. ... [+]

"Nauka ołowiu jest realizowane przez kierowanie"

W oparciu o badania METODOLOGIA Zaprojektowany, aby nauczyć się podejmowania decyzji w sytuacjach życiowych i środowisku niskiego ciśnienia. 32 symulatory + pedagogii innowacyjnych eksperymentów opartych klasie. Sprawdzona od ponad 12 lat. Używane na szkolenie więcej niż 45000 menedżerów z wiodących firm w Hiszpanii i Ameryce Łacińskiej. Figlarny, interaktywne, zorientowanego na wyniki. Zaprojektowany, aby optymalnych decyzji, które pomagają uzyskać oczekiwane rezultaty.

"Sukces jest wiedzieć, że wybrano MBA będzie sukces jako profesjonalny"

TERAZ TWOJA KOLEJ. Więcej niż 45.000 studentów do... [-]
Hiszpania Madrid
Wrzesień 2019
Język hiszpański,Spanish (Spain)
W pełnym wymiarze godzin
9 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Escuela de Negocios UFV