Institute For Advanced Management (IAM)

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

AACSB Accredited

Wykonawczy szkoła szkolenia CEU Group, największa hiszpańska grupa edukacyjna. Gdzie specjaliści i menedżerowie, którzy pragną prowadzić swoje otoczenie pozostawiając niezapomniane wrażenie na etykę i ostatecznie uformowany.

Przywództwo

Ponad 80 lat kształci liderów odpowiedzialnych

Wspólnym mianownikiem programów AMI jest przywództwo. Wynikiem która pozostaje unikalnym partnerstwo w Hiszpanii z Center for Creative Leadership. Obecnie uczy kursy wykonawcze w sumie jedna z najlepszych na świecie programów przywództwa.

AMI rozumie, że jest duże zapotrzebowanie na kształcenie specjalistów w stanie doprowadzić ich organizacji w zmieniającym się, cyfrowe i międzynarodowym środowisku. Potrzebne są menedżerowie chcący prowadzić zmiany, wewnątrz i poza jej granicami, a także stworzyć pozytywny i znaczący wpływ na ludzi i organizacji.

klasztor

Klasztor IAM jest jednym z jego głównych cech, składa się z ponad 100 nauczycieli z różnych krajów, wyszkolonych w najlepszych biznesowych szkół w świecie i łączą naukę z pracą zawodową. Umiędzynarodowienie klasztorze umożliwia udostępnianie globalną wizję ze studentami i zapewnić międzynarodowej perspektywy spółki.

rozwój zawodowy

Studiowanie profesjonalnie rozwijać

IAM zapewnia wszystko co potrzebne do postępu w swojej karierze. Posiada obsługę kariery, która pomaga studentom w trakcie całego procesu badania i po studiach dyplomowych. To oferuje również możliwość dostępu do CEU Wyrusz na konkretnego programu wspierania przedsiębiorczości, gdzie występują narodziny nowych i trwałych inicjatyw biznesowych.

Departamentu grup Karier relacje CEU z wielu firm do poszukiwania rozwiązań, które spełniają potrzeby rekrutacji i aspiracji rozwoju zawodowego absolwentów. Ponad 4500 umów podpisanych z różnych firm na całym świecie.

umowy międzynarodowe

IAM linki doskonałości akademickiej do międzynarodowego profilu studentów podnoszących swoje ofiary w programach międzynarodowych. Celem jest utrzymanie globalnej wizji dzięki wielokulturowości i wzbogacenia przynoszą różne poglądy.

CEU oferuje programy międzynarodowe w Babson Business School (Boston, USA), Columbia University (Nowy Jork, USA), Boston University (Boston, USA), Instytutu Badawczego Gospodarki Zaawansowane (Kobe, Japonia), Uniwersytetu w Berkeley (Kalifornia, USA) Fordham University (Nowy Jork, USA) oraz University of Chicago (Chicago, USA)

grupa CEU

CEU jest instytucją edukacyjną z ponad 80 lat promowanie integralnego rozwoju na wszystkich poziomach edukacyjnych.

Została założona przez Katolickie Stowarzyszenie propagandyści ADCP w 1933 roku poprzez uruchomienie trzech prywatnych uniwersytetów oraz 10 uczelni w 11 miastach w Hiszpanii. Trzy uniwersytety CEU San Pablo w Madrycie, Cardenal Herrera w Valencia i Barcelona Abat Oliba w zakłady konkurencyjnej działalności badawczej jako strategiczny osi swojej propozycji edukacyjnej w kontekście R + D + I systemu krajowego.

Ponad 210.000 studentów CEU

Ponad 80 lat doświadczenia

3 uniwersytety, szkoły 25

95% do zatrudnienia

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język hiszpański
  • Język angielski

Widzieć MBA » Widzieć Online Kursy » Widzieć Kursy »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

MBA

Globalny MBA

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 10 miesięcy October 2019 Hiszpania Madrid

Przywództwo i etyki dla cyfrowej i międzynarodowym środowisku. Program obejmuje prestiżowy certyfikat „Essentials” Leadership Program w wyniku porozumienia pomiędzy CEU i CCL, unikalne w Hiszpanii. Jest w Top 4 dostawcy edukacji wykonawczej całym świecie rankingu Financial Times. [+]

Przywództwo i etyki dla cyfrowej i międzynarodowym środowisku.

Boston USA

Barcelona, ​​Hiszpania

Kobe, Japonia

Globalny MBA CEU

Osoby prowadzące nowych projektów biznesowych w środowisku cyfrowym i światowym, w ciągłym ruchu, z głębokiego poczucia etycznego biznesu.

funkcje

Certyfikat MBA tylko trzy uniwersytety + Dyplom Podstawowego Leadership CCL

Abat Oliba CEU University (Barcelona). San Pablo CEU University (Madryt). CEU Cardenal Herrera University (Valencia). Center for Creative Leadership (Chicago)

Program obejmuje prestiżowy certyfikat „Essentials” Leadership Program w wyniku porozumienia pomiędzy CEU i CCL, unikalne w Hiszpanii. Jest w Top 4 dostawcy edukacji wykonawczej całym świecie rankingu Financial Times.... [-]


Filmy

CEU Institute for Advanced Management