Institute For Advanced Management (CEU - IAM)

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis


O nas

CEU IAM Business School (Institute for Advanced Management) to szkoła biznesu grupy CEU. gdzie przeszkoleni są profesjonaliści, którzy aspirują do kierowania swoją dziedziną w sposób etyczny i trwały.

Jesteśmy największą grupą edukacyjną w Hiszpanii . Założona ponad 85 lat temu przez Katolickie Stowarzyszenie Propagandystów (ACdP), grupa ma ponad 25 ośrodków edukacyjnych, w których ponad 200 oficjalnych kursów . są nauczani. Ponad 250 000 studentów przeszło przez nasze sale lekcyjne, a ponad 4000 specjalistów pracuje każdego dnia, aby zaoferować najlepsze wykształcenie.

Grupa edukacyjna CEU, której nazwa to Fundacja Uniwersytetu San Pablo CEU, jest projektem Katolickiego Stowarzyszenia Propagandystów (ACdP) . Misją Fundacji jest przyczynianie się do poprawy społeczeństwa poprzez najwyższej jakości edukację, oferowanie modelu edukacyjnego zgodnie z zasadami chrześcijańskiego humanizmu , wartości przekazywanych nam przez Ewangelię i działanie w życiu publicznym w sprawie sprawiedliwości i w obronie istot ludzkich.

Celem grupy CEU jest dążenie do doskonałości akademickiej i zawodowej , innowacyjność w projektach edukacyjnych oraz szkolenie studentów w zakresie wartości i cnót ludzkich .

Cechami charakterystycznymi CEU IAM Business Schoolprzywództwo i etyka w odpowiedzi na coraz bardziej cyfrowy, globalny i ciągle zmieniający się świat. Dążymy do trwałych i trwałych wartości i zasad, aby kierować ludźmi i organizacjami.

Mamy silne partnerstwa międzynarodowe , a także wspólne programy z instytucjami amerykańskimi, takimi jak Berkeley, University of California (ranking 1 najlepszych uniwersytetów publicznych i 4 najlepszych światowych uniwersytetów), Babson College (pierwsza na świecie uznana instytucja edukacji przedsiębiorczości) ) oraz Center for Creative Leadership (ranking 5 w rankingu Leadership, Financial Times).

Business School Advanced Management (CEU IAM) Business School jest także członkiem AACSB International (Association to Advance Collegiate Schools of Business).

Umowy międzynarodowe

Szkoła Biznesu Instytutu Zaawansowanego Zarządzania (CEU IAM) (Institute for Advanced Management) jest szkołą biznesową grupy CEU. Łączy on swoją doskonałość akademicką z międzynarodową projekcją studentów, zwiększając swoją ofertę w programach międzynarodowych. Celem jest utrzymanie globalnej wizji dzięki międzykulturowości i wzbogaceniu, które wnoszą różne wizje.

CEU oferuje międzynarodowe programy w Babson Business School (Boston, USA), Columbia University (Nowy Jork, USA), Boston University (Boston, USA), Research Institute of Advanced Management (Kobe, Japonia), Berkeley University Fordham University (Nowy Jork, USA) i The University of Chicago (USA)

Rozwój osobisty

Szkoła Biznesu Instytutu Zaawansowanego Zarządzania (CEU IAM) zapewnia wszystko, czego potrzebujesz do rozwoju kariery. Posiada profesjonalną usługę kariery, która pomaga uczniom w trakcie całego procesu studiów i po ukończeniu studiów. Oferuje również możliwość dostępu do CEU Emprende , specjalnego programu wspierającego przedsiębiorczość, w którym ma miejsce narodziny nowych i trwałych inicjatyw biznesowych.

Dział Karier Zawodowych grupuje relacje CEU z wieloma firmami w celu znalezienia rozwiązań spełniających potrzeby rekrutacyjne i aspiracje rozwoju kariery absolwentów. Ponad 4500 umów podpisanych z różnymi firmami na całym świecie.

Lokalizacje

Madryt

Address
c/Tutor 35
28008 Madryt, Wspólnota Madrytu, Hiszpania

Wspólnota Madrytu

Address
Calle Tutor,35
28008 Wspólnota Madrytu, Hiszpania

Akredytacje

AACSB Accredited