ITAE Business School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

128671_rsz_austin-distel-wd1lrb9oeeo-unsplash.jpg

ITAE Business School to szkoła biznesu o wyjątkowym i szczególnym pochodzeniu. Dziedziczka starego ITAE, to ideologicznie i finansowo niezależna instytucja, która nabywa swoją markę i know-how. Jego raison d'etre i jego istnienie odpowiadają woli niektórych profesjonalistów, którzy zapewniają doskonałe szkolenie dla społeczeństwa.

Sama historia i życie instytucji oznacza, że ​​ludzie, którzy ją integrują w każdej chwili, zmieniają się, ale przez cały czas istnienia wartości doskonałości akademickiej i globalnej wizji, które ją charakteryzują, zostały zachowane. Zespoły pracy zawodowej, wyróżniające się wysokimi kwalifikacjami, profesjonalną trajektorią, jakością człowieka i zaangażowaniem w rozwój zdolności naszych studentów . Profesjonaliści ITAE to prawdziwi jakościowo różniące się projekty.

ITAE Business School powstała w celu oferowania rozwiązań zgodnych z potrzebami firm, we wszystkich obszarach zarządzania przedsiębiorstwem, poprzez specjalistyczne szkolenia i doradztwo .

Przez lata współpracowaliśmy z firmami i profesjonalistami o bardzo różnych cechach i sektorach, co pozwoliło nam opracować unikalne metodologie pracy, które dostosowują się do każdego przypadku i które nie mają nic wspólnego z modelami lub statycznymi wzorcami działań .

Nasza metodologia

 • Dynamika: jesteśmy w stanie zastosować nasze zasoby do różnych projektów i sytuacji biznesowych.
 • Praktyka: cała treść programu jest nauczana w sposób rygorystyczny, praktyczny i w pełni stosowany. Stawiamy na metodę uczenia, w której uczysz się przez działanie.
 • Cercanía: Aby uczeń mógł zdobyć najlepszego profesjonalistę, który ma w sobie, musi czuć się komfortowo i odprężony, możliwy dzięki spersonalizowanemu i ścisłemu leczeniu, które oferujemy przez cały czas.
 • Elastyczność: bycie małą firmą pozwala nam w wyjątkowy sposób dostosować się do każdej okoliczności. Korzystamy z optymalnych umiejętności, kompetencji, narzędzi i zasobów we właściwym czasie, aby zaoferować spersonalizowane odpowiedzi.128678_rsz_selective-focus-photo-of-man-in-official-shirt-sitting-in-2451645.jpg

Nasza siła

 • # Nasze doświadczenie
 • # Nasi Alumni rozprzestrzeniają się po całym świecie.
 • # Nasze głośniki i głośniki
 • # Zespół profesjonalistów oddanych swoim klientom.
 • # Nasze umowy o współpracy z uniwersytetami i instytucjami.
 • # 96% umieszczenie naszych studentów.

Nasz cel

 • Przekazuj wiedzę i rozwijaj umiejętności, aby szkolić najlepszych specjalistów oraz obecnych i przyszłych menedżerów. Ukierunkuj rozwój naszego środowiska, wzdłuż ścieżki innowacji organizacyjnych, aby generować pomysły, szanse i przywództwo.
 • Zapewnić wysokiej jakości usługi, tworzyć postawy i zachowania w wolności, generując niezapomniane wrażenia.

ITAE Business School koncentruje wszystkie swoje wysiłki na oferowaniu wysokiej jakości usług, które ułatwiają zarządzanie i kierowanie organizacjami, ludźmi i zespołami roboczymi. I tak się przeprowadził, jego Królewska Mość Królestwa Hiszpanii, kiedy uznał za stosowne przyjąć ITAE w Zarzueli w 2009 roku.

W dzisiejszych czasach, bardziej niż kiedykolwiek, organizacje muszą podjąć się złożonego zadania zarządzania biznesem i ludźmi, czyniąc je głównymi elementami dla osiągnięcia swoich strategicznych celów.

Globalna organizacja

ITAE Business School została ustanowiona od samego początku jako podstawowy cel dla pozycji różnicującej.

Nasze położenie geograficzne, graniczące z Portugalią, oferuje nam strategiczną enklawę, aby stać się międzynarodową szkołą referencyjną Hispano-Lusa. To międzynarodowe powołanie, które nas porusza, było kamieniem węgielnym w rozwoju szkoły przez ostatnie dziesięciolecia. Ta sama tendencja doprowadziła nas do żeglugi po oceanach, aby przekształcić naszą międzynarodową strategię w kierunku nowych i bliskich relacji z Ameryką Łacińską.

Lokalizacje

Badajoz

Address
C/ Virgen de la Soledad, 6
06004 BADAJOZ (España)

06002 Badajoz, Extremadura, Hiszpania