Graduate School of Management in Barcelona (GSMB)

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Graduate School of Management to ambitny, kosmopolityczny, innowacyjny projekt, odzwierciedlający kluczowe wyzwania i podstawowe wartości związane z dzisiejszym światem.

Sieć GSM Barcelona powstała jako ogólnoeuropejska instytucja z uniwersytetami partnerskimi w Europie Wschodniej i Zachodniej, zjednoczona w nieustającym dążeniu do doskonałości w szkolnictwie wyższym i doskonałości badawczej. Kieruje nią światowej klasy wydział akademicki w dziedzinie ekonomii i finansów. .

Szkoła ma na celu oferowanie szerokiego zakresu profesjonalnych i akademickich tytułów w zakresie zarządzania i biznesu dla studentów kończących się zrozumieniem złożonych społecznych procesów gospodarczych i finansowych coraz bardziej globalnego społeczeństwa.

Oprócz oferty ambitnych programów magisterskich, szkoła promuje doskonałość w badaniach biznesowych i organizacyjnych w ścisłej współpracy z trzema założycielskimi organami akademickimi i szerszą siecią partnerów międzynarodowych.

Misja

Podstawowa cecha Graduate School of Management w Barcelonie stawia ją w awangardzie najnowszych i najlepszych praktyk w szkolnictwie wyższym poprzez połączenie innowacyjnej doskonałości świata akademickiego z praktycznym doświadczeniem świata biznesu i społecznym zaangażowaniem organizacji państwowych.

Podejście

Student jest "siłą napędową" Graduate School of Management w Barcelonie.

Oznacza to, że jesteśmy zaangażowani w zaspokajanie potrzeb uczniów poprzez optymalizację procesu uczenia się i tworzenie zrozumienia tego, co jest odpowiednie w środowisku uczenia się przez całe życie, aby sprostać zmieniającym się wyzwaniom życiowym na coraz bardziej zintegrowanym rynku światowym.

Nasze podejście do uczenia się jest pragmatyczne, łącząc intelektualne i empiryczne uczenie się, rozwijając wiedzę i umiejętności oraz bazę wiedzy poprzez rozwój indywidualny i zespołowy.

Dlaczego warto wybrać Graduate School of Management w Barcelonie?

GSM Barcelona ma wiele cech, które odróżniają ją od innych szkół biznesu
Akademicka doskonałośćWydział wybrany z najbardziej prestiżowych organizacji na świecie.
Europejskie doświadczenie
2000 firm poszukuje wysokiej jakości stażystów w sieci GSM Barcelona.
Międzynarodowa ostrość
GSMB da ci umiejętności do odniesienia sukcesu w coraz bardziej zglobalizowanym świecie.
Życie studenckie
Mamy doświadczenie, które sprawi, że będziesz czuć się jak w domu w Europie.
Bądź częścią całej 100 uniwersytetów uczestniczących w naszym ambitnym projekcie.

Lokalizacje

Barcelona

GSM Barcelona

Address
GSM Barcelona
Plaça d'Adria, 1 Bis

08021 Barcelona, Katalonia, Hiszpania
Telefon
+34 932 05 18 68

Barcelona

GSM Barcelona

Address
Plaza Adriano, 1 bis
08017 Barcelona, Katalonia, Hiszpania
Telefon
+34 932 05 18 68

Programy