Przeczytaj oficjalny opis

Graduate School of Management to ambitny, kosmopolityczny, innowacyjny projekt, odzwierciedlający kluczowe wyzwania i podstawowe wartości związane z dzisiejszym światem.

Sieć GSM Barcelona powstała jako ogólnoeuropejska instytucja z uniwersytetami partnerskimi w Europie Wschodniej i Zachodniej, zjednoczona w nieustającym dążeniu do doskonałości w szkolnictwie wyższym i doskonałości badawczej. Kieruje nią światowej klasy wydział akademicki w dziedzinie ekonomii i finansów. .

Szkoła ma na celu oferowanie szerokiego zakresu profesjonalnych i akademickich tytułów w zakresie zarządzania i biznesu dla studentów kończących się zrozumieniem złożonych społecznych procesów gospodarczych i finansowych coraz bardziej globalnego społeczeństwa.

Oprócz oferty ambitnych programów magisterskich, szkoła promuje doskonałość w badaniach biznesowych i organizacyjnych w ścisłej współpracy z trzema założycielskimi organami akademickimi i szerszą siecią partnerów międzynarodowych.

Misja

Podstawowa cecha Graduate School of Management w Barcelonie stawia ją w awangardzie najnowszych i najlepszych praktyk w szkolnictwie wyższym poprzez połączenie innowacyjnej doskonałości świata akademickiego z praktycznym doświadczeniem świata biznesu i społecznym zaangażowaniem organizacji państwowych.

Podejście

Student jest "siłą napędową" Graduate School of Management w Barcelonie.

Oznacza to, że jesteśmy zaangażowani w zaspokajanie potrzeb uczniów poprzez optymalizację procesu uczenia się i tworzenie zrozumienia tego, co jest odpowiednie w środowisku uczenia się przez całe życie, aby sprostać zmieniającym się wyzwaniom życiowym na coraz bardziej zintegrowanym rynku światowym.

Nasze podejście do uczenia się jest pragmatyczne, łącząc intelektualne i empiryczne uczenie się, rozwijając wiedzę i umiejętności oraz bazę wiedzy poprzez rozwój indywidualny i zespołowy.

Dlaczego warto wybrać Graduate School of Management w Barcelonie?

GSM Barcelona ma wiele cech, które odróżniają ją od innych szkół biznesu
Akademicka doskonałośćWydział wybrany z najbardziej prestiżowych organizacji na świecie.
Europejskie doświadczenie
2000 firm poszukuje wysokiej jakości stażystów w sieci GSM Barcelona.
Międzynarodowa ostrość
GSMB da ci umiejętności do odniesienia sukcesu w coraz bardziej zglobalizowanym świecie.
Życie studenckie
Mamy doświadczenie, które sprawi, że będziesz czuć się jak w domu w Europie.
Bądź częścią całej 100 uniwersytetów uczestniczących w naszym ambitnym projekcie.
Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MBA

Graduate School of Management in Barcelona (GSMB)

Nasze programy MBA są przeznaczone dla dynamicznych młodych profesjonalistów, którzy chcą poznać rynek europejski, znaleźć nowe możliwości zawodowe i partnerów biznesowyc ... [+]

Programy MBA

Studenci będą mieli możliwość rozwinięcia niezbędnej wiedzy na temat zarządzania i technik internacjonalizacji podmiotów gospodarczych oraz analizy międzynarodowej gospodarki z naciskiem na gospodarkę europejską. Program łączy akademicki rygor zasad biznesowych i marketingowych z praktycznym doświadczeniem podczas stażu w hiszpańskich / wielonarodowych firmach.

Wyspecjalizowany w:

MBA. Administracja i marketing biznesowy. Era CyfrowaMBA w zakresie zdrowia publicznego i opieki zdrowotnej. Era Cyfrowa

Wszystkie kursy są prowadzone w języku angielskim i obejmują kurs Professional Praktyki i Języka Hiszpańskiego

Informacje ogólne

Kwalifikacje przyznane: Master DegreeLiczba punktów: 60,00 ECTSDługość kursu (w latach akademickich): 1,5 lub 1 (szybka ścieżka)Sposób dostawy (face-to-face / blended / distance): BlendedOśrodek odpowiedzialny: GSM BarcelonaPraktyki: TAK, Opcjonalne... [-]
Hiszpania Barcelona
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 1.5 lat(a)
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku

Graduate School of Management in Barcelona (GSMB)